Navigon

Pasjonat
 • Zawartość

  8
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Komentarze sprzedającego

 • 0
 • 0
 • 0

Reputacja

0

O Navigon

  1. Navigon

   Minęły 2 tygodnie od wymiany przekaźnika zgodnie z sugestią kolegi @sitar i auto chodzi bez zastrzeżeń, więc chyba problem rozwiązany. Bardzo dziękuję za pomoc. Mam nadzieję, że ten wątek i wyjaśnienie komuś w przyszłości pomoże. Jeszcze raz dziękuję wszystkim, którzy poświęcili czas na pomoc w mojej sprawie.
  2. Navigon

   U mechanika auto (złośliwie!) paliło za każdym razem. Wymienił przekaźnik zgodnie z moim poleceniem. Jak na razie auto chodzi bez zarzutu. Dam znać, jak się sytuacja rozwinie.
  3. Navigon

   Jutro jadę do warsztatu. Dzięki za podpowiedź. Obiecałem, że dam znać jak sprawa ruszy, ale wiecie, jak odległe są terminy u mechaników. Po odbiorze auta dam znać co i jak.
  4. Navigon

   Panowie, poniżej wklejam zdjęcia otrzymane od mechanika... Jakieś pomysły?
  5. Navigon

   Panowie, dzięki za życzliwy odzew. Audi po 2 godzinach postoju na zewnątrz jak gdyby nigdy nic odpaliło. Potem jeszcze kilkukrotnie gasiłem raz na Lpg raz na Pb i nie było kłopotów z uruchomieniem. No i generalnie, zawsze jak odpali chodzi bez zastrzeżeń. Ma oczywiście, jak duża część ALT, problem z falowaniem obrotów na luzie, ale tak było od zawsze. Na samej Pb jak pisałem było zwykle ok, ale raz zdarzyło się, że auto nie odpaliło. U mechanika będę jutro bądź pojutrze (kwestia dostępności terminów). Przekażę mu spostrzeżenia, no i opiszę sprawę dalej na forum.
  6. Navigon

   Witam Panów fachowców. Jestem totalnym laikiem, na samochodach nie znam się w ogóle, ale chyba moi majstrowie również, bo do tej pory nie poradzili sobie z usterką. Poczytałem forum i nijak nie potrafię znaleźć odpowiedzi na mój problem. Liczę więc na Waszą fachowość i chociażby nakierowanie. Od kilku miesięcy co pewien czas autko nie odpalało. Silnik kręcił i nic. Za 2,5,8 razem odpalał i na jakiś czas spokój. Nie miało znaczenia, czy autko było na zimnym czy rozgrzanym silniku. Objawom tym zaczął towarzyszyć ubytek płynu chłodniczego. Gdy jednak gasiłem auto na benzynie i odpalałem na benzynie problem nie występował. Mechanicy zdiagnozowali wyciek i naprawili. 2 tygodnie było ok, płyn nie uciekał, a4 odpalała zarówno na benzynie jak i na gazie. Na dzień dzisiejszy: 1. Raz zdarzyło się, że a4 nie odpaliła na benzynie. Po 5 minutach poszło spoko. 2. Auto stoi na parkingu; kreci spoko ale nie odpala, a zostało wyłączone na gazie. 3. Zauważyłem ponowny ubytek płynu chłodniczego. Panowie, co proponujecie??? Na co nakierować mechaników? Będę wdzięczny za każdą sugestię.
  7. Navigon

   Cześć. @devilek666: ile dałeś za odmę i gdzie?
  8. Cześć. Mam A4 Avant 2006 B7 silnik 2.0 benzyna + LPG. Chciałbym zrobić kompletny rozrząd z pompą (bo widzę, że większość tak robi). Poproszę o rozpiskę solidnych części oraz oczywiście koszt. Pozdrawiam i liczę na współpracę. PS. No i jeszcze może odma, bo mi diablica pękła!
  9. Witam forumowiczów. Właśnie zakupiłem a4 b7 w benzynce i dołączam do szanownego grona. Obiecuję pisać kulturalnie, bez błędów ortograficznych i na temat. Pozdrawiam