-
Kierownica powietrza przy kolektorze ssącym w A4 B6 ALT
Witam, mam pytanie czy spotkał się ktoś ze zjawiskiem że gruszka działa na zimnym silniku a jak silnik się nagrzeje to gruszka przestaje reagować?
-
Wilgoć w odmie
Moze jest troche lepiej ale i tak dolot jest wilgotny od oleju:(
-
Wilgoć w odmie
To by się zgadzało, bo do pracy mam ok 10 km i tak bardzo się nie nagrzeje, a masło już jest...
-
Wilgoć w odmie
Panowie ostatnio wymieniałem odmę i czwórnik i po 3 tygodniach rozebrałem ją, żeby sprawdzić czy olej dalej idzie w dolot. Rozkręcam a moim oczom ukazują się kropelki wody w czwórniku i w odmie. Jaka może być przyczyna? Coś poważnego?
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Panowie tak troszke z innej beczki, ostatnio wymienialem odme i czwornik i z ciekawosci rozebralem dzisiaj zeby zobaczyc co tam sie dzieje. Oleju w dolocie jakby poki co nie widac (a wczesniej byl) ale w przewodzie odmy i tym od podcisnienia zauwazylem krople wody. Mam sie bac? czy moze jest to nastepstwo roznicy temperatur?
-
Hałas spod pokrywy po rozgrzaniu silnika
Panowie proszę o poradę. Tak jak sporo użytkowników altka mam problem z hałasem przy odpalaniu zimnego silnika. Ostatnio jednak doszedł nowy odgłos który pojawia się już po zejściu z obrotów. Ktoś podpowie co to może być? Wariator czy zawór sterujący czy jedno i drugie? Link: www.youtube.com/watch?v=JkFr16TFO8E&feature=youtu.be
-
Amortyzatory monroe
Czy jest ktos w stanie powiedziec mi jak bedzie sie zachowywac auto jak zaloze do niego amory od ciezszej wersji?? tzn np od 3.0 do 2.0? czy to wogole wchodzi w gre?
-
Amortyzatory monroe
To, do jakiego samochodu sa dedykowane
-
Amortyzatory monroe
Witam, czy jest ktos w stanie rozszyfrowac mi oznaczenia 8E0 413 031 BT; 8E0 513 033 N
-
Polecane opony letnie
Co myślicie o tych oponkach? Vredestein Sportrac 5 205/55 R16 91 V, warto sie nimi zainteresowac?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich:)
devilek666
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta