Treść opublikowana przez michał69
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no ładnie klekot teraz brzmi
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
przyznać się panowie kto dziś puścił totka
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
gdzieś w tarnowskich górach pompowtryski ale wykresu nie pokazał
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
kumpel ma seata ibize 1.9tdi ATD 100kucy seria i założył turbine od 150kucy po chipie wyszło mu podobno 160 i 320NM jest to możliwe po wymianie samej turbiny? bez wtrysków
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
a spoko widziałem cię wczoraj kolo cinema city muszę podjechać kiedyś na spota to może Piotrek mnie na mówi na korektę :> żeby średnią mocy podnieś co magic wyliczył na ostatnim spocie
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
lampy spoko jeszcze musisz spryski zamontować
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
a te małe zmiany to przekładka anglika :> czy jakieś mody?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
koleś z forum to ma 2002r 166tys.km malowany był jeden błotnik i drzwi podobno 30 koła chce jest warty obejrzenia?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
a co myślicie o tym samochodzie?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
kumpel chce kupić ale coś mi się wydaje za dużo 30tys+opłaty
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
panowie czy to jest prawdziwy s-line http://otomoto.pl/audi-a4-1-9tdi-131km-s-line-serwis-C20322631.html
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
snake widziałem dzisiaj twoja ese w Myszkowie u mechanika chyba jakiegoś bubla sprzedałeś? :>
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no dzo dzo gratki fajne auto
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
jak jutro podjadę na spota to vaga wezmę
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
który z naszych vag-owców zakodował by mi nawą taśmę air bag z esp? :> podobno czujnik skrętu trzeba kodować przy nowej taśmie? magic to co korekta się narazie odwlecze ? czy jedziesz?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
magic i jak byłeś na korekcie?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
bo toyota ma tylko 3 biegi :>
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no tomi nie zła maszyna a jak tym sie jeździ po drogach?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
jak gdzieś koło 17-18 to bym się pisał
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
narazie nie dam rada tez jadę na wakacje do 15 lipca a później przeprowadzka do Myszkowa
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
herbata stary silnik wystawi na forum z przebiegiem 60tys od reki pójdzie- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
pralka ,lodówka może jeszcze zmywarka- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
panowie ma ktoś jakiegoś busika żeby sprzęt AGD przewieś ? jak by co w poniedziałek?- [B5 AJM] Czarny osad spalin w zbiorniczku wyrównawczym.
Witam. Zauważyłem ostatnio ze mam brudny zbiornik cieczy chłodniczej. Osadza się olej na ściankach byłem u mechanika i powiedział że może poszła uszczelka pod głowicą ale nie jest pewny. Auto nie kopci na biało płyn w zbiorniczku jest cały czas poniżej min. jak doleje na max to za chwile znów jest na tym samym poziomie poniżej min. Mówił też o jakieś chłodnicy oleju ze może ona jest popsuta ,albo w niektórych autach jeszcze jest jakaś chodnica przy zaworze egr ale u mnie jej nie ma i że jak ona nawala to wtedy przedostawają się spaliny do układu chłodzenia? macie może jakieś swoje sugestie? - Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]