Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michał69

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michał69

  1. no ładnie klekot teraz brzmi
  2. przyznać się panowie kto dziś puścił totka
  3. gdzieś w tarnowskich górach pompowtryski ale wykresu nie pokazał
  4. kumpel ma seata ibize 1.9tdi ATD 100kucy seria i założył turbine od 150kucy po chipie wyszło mu podobno 160 i 320NM jest to możliwe po wymianie samej turbiny? bez wtrysków
  5. a spoko widziałem cię wczoraj kolo cinema city muszę podjechać kiedyś na spota to może Piotrek mnie na mówi na korektę :> żeby średnią mocy podnieś co magic wyliczył na ostatnim spocie
  6. lampy spoko jeszcze musisz spryski zamontować
  7. a te małe zmiany to przekładka anglika :> czy jakieś mody?
  8. koleś z forum to ma 2002r 166tys.km malowany był jeden błotnik i drzwi podobno 30 koła chce jest warty obejrzenia?
  9. a co myślicie o tym samochodzie?
  10. kumpel chce kupić ale coś mi się wydaje za dużo 30tys+opłaty
  11. panowie czy to jest prawdziwy s-line http://otomoto.pl/audi-a4-1-9tdi-131km-s-line-serwis-C20322631.html
  12. snake widziałem dzisiaj twoja ese w Myszkowie u mechanika chyba jakiegoś bubla sprzedałeś? :>
  13. no dzo dzo gratki fajne auto
  14. jak jutro podjadę na spota to vaga wezmę
  15. który z naszych vag-owców zakodował by mi nawą taśmę air bag z esp? :> podobno czujnik skrętu trzeba kodować przy nowej taśmie? magic to co korekta się narazie odwlecze ? czy jedziesz?
  16. magic i jak byłeś na korekcie?
  17. bo toyota ma tylko 3 biegi :>
  18. no tomi nie zła maszyna a jak tym sie jeździ po drogach?
  19. jak gdzieś koło 17-18 to bym się pisał
  20. narazie nie dam rada tez jadę na wakacje do 15 lipca a później przeprowadzka do Myszkowa
  21. herbata stary silnik wystawi na forum z przebiegiem 60tys od reki pójdzie
  22. pralka ,lodówka może jeszcze zmywarka
  23. panowie ma ktoś jakiegoś busika żeby sprzęt AGD przewieś ? jak by co w poniedziałek?
  24. Witam. Zauważyłem ostatnio ze mam brudny zbiornik cieczy chłodniczej. Osadza się olej na ściankach byłem u mechanika i powiedział że może poszła uszczelka pod głowicą ale nie jest pewny. Auto nie kopci na biało płyn w zbiorniczku jest cały czas poniżej min. jak doleje na max to za chwile znów jest na tym samym poziomie poniżej min. Mówił też o jakieś chłodnicy oleju ze może ona jest popsuta ,albo w niektórych autach jeszcze jest jakaś chodnica przy zaworze egr ale u mnie jej nie ma i że jak ona nawala to wtedy przedostawają się spaliny do układu chłodzenia? macie może jakieś swoje sugestie?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.