Treść opublikowana przez michał69
-
[ALL] Zasada działania podgrzewanych sprysków
a macie może numer katalogowy grzanych sprysków do B5 bo ja mam ale miałem jakieś spięcie i zaczęły mi się palić z pod maski jak przekręciłem kluczyk i chciałem zakupić nowe
-
[ALL B5] System BOSE czy naprawdę jest roznica miedzy tym a nokią??
jak jest nowy system bose to super gra i jest efekt np. w B7, kolega ma w B5 bose i gra gorzej niż w moim bez bose
-
[ALL] Co sądzicie?? 17"
to chyba jest z A6
-
[B6 AWX] Podczas jazdy zapala sie kontrolka od ESP
może spróbować ja też wymieniałem włącznik światła stopu ale świecił mi się też ABS i nie miałem świateł stopu
-
[B6 AWX] Podczas jazdy zapala sie kontrolka od ESP
jak by był zwalony czujnik światła stopu to by też się świecił ABS a mu sie świeci tylko ESP
-
[ALL B5] Emulator zmieniarki na MP3
najlepsza chyba będzie pierwsza opcja
-
[B6 AVF] Piszczą opny podczas hamowania
albo już są stare opony i guma jest sparciała ja tak miałem w starym aucie
-
[B6 AVF] problem z centralnym zamkiem!
mechanizm otwierania drzwi jest uruchamiany pod ciśnieniem , nie słychać uchodzącego powietrza
-
[B6 AWX] Podczas jazdy zapala sie kontrolka od ESP
jak ci się zaświeci ESP to wciśnij przycisk ESP dwa razy zobacz czy zgaśnie
-
[B6 AVF] problem z centralnym zamkiem!
może jest za słabe ciśnienie żeby otworzyć wszystkie drzwi naraz ja mam tak że jedne drzwi otwierają mi się po 15 sekundach a reszta od razu
-
[B6 AWX] Podczas jazdy zapala sie kontrolka od ESP
trzeba by podpiąć vaga i odczytać błędy może czujnik jakiś pad a ABS też się świeci?
-
[B5 AFN] tryb awaryjny
może bardzo zabrudzony masz filtr powietrza?
-
[B5 AHU] Migająca lampka świec żarowych
00741 - Układ nadzorowania pedału hamulca - Monitoring statusu pozycji pedału może musisz bardziej wyregulować ten czujnik hamulca
-
[B5 AFN] tryb awaryjny
jakby wentylator ci nie chodził to napewno nie było by 90 stopni tylko 120 jak odpalasz auto to od razu kreci się wentylator a skąd wiesz że wchodził w tryb awaryjny? jak jest silnik gorący i nie ma zimnego powietrza to auto jest trochę słabsze
-
[B5 AJM] Zmiana kierownicy od eSy
wielkie dzięki za informację teraz tylko znaleźć jakąś ładną kierownice . a kostka od Airbag pasuje?
-
[B5 AJM] Zmiana kierownicy od eSy
Witam. Mam pytanie jak mam autko po lifcie 2000rok i kierownice czteroramienną i chce zmienić na skórzaną od eSy trój ramienną to czy wystarczy sama kierownica z poduszką czy jeszcze wymiana klinu , taśmy? Jaką kierownice muszę szukać żeby pasowała?
-
[B5 AHH] Regeneracja pompy wtryskowej
napewno nie polecam servis bocha ja w starym aucie regenerowałem tam pompę i zapłaciłem 800zł a w innym zakładzie powiedzieli mi za tą samą usługę 250zł tylko że dali mi gwarancję na pompę rok czasu nie wiem jak to jest u innych?
-
[B5 AHU] Migająca lampka świec żarowych
zobacz bezpieczniki czy nie masz jakiegoś spalonego zobacz czy świeci światła stopu wszystkie i przeczyść włącznik światła stopu
-
Doradzcie mi coś w temacie felg:)
szczerze to żadne z tych mi się nie podobają jak dobrze poszukasz to taki wzór za 1200zł znajdziesz http://moto.allegro.pl/item1162230819_komplet_kola_17_audi_a4_2007_rok.html
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
zapłacimy , zapłacimy :polew: :polew:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
panowie to o której jutro?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ale masz racje dużo się nie zmienił :polew:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
a kiki, tomi, herbata?
-
[B6 AWX] Problem z kontrolkami
nie stanie się nic, da się tym jeździć tylko hamujesz bez abs-u
-
[ALL B6] Wymiana Klocków
wymiana klocków nie jest bardzo skomplikowana ale jeśli nie majsterkujesz trochę przy aucie lepiej zapłacić około 70zł za wymianę i mieć problem z głowy nie trzeba ściągać tarczy