Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Zmiana kierownicy od eSy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Mam pytanie jak mam autko po lifcie 2000rok i kierownice czteroramienną i chce zmienić na skórzaną od eSy trój ramienną to czy wystarczy sama kierownica z poduszką czy jeszcze wymiana klinu , taśmy?

Jaką kierownice muszę szukać żeby pasowała?

Opublikowano

Od 97 roku w góre czyli na dużym wieloklinie. W kierze na maly wieloklin wystarczyla kierownica z poduszka, tasma podeszla stara wiec tu pewnie tez ale niech ktos potwierdzi.

Opublikowano

ja zmieniałem tak jak kolega michał69 ma zamiar zrobić

polifty mają kiere na dużym klinie, więc wystarczy znaleźć taką 3 ramienną i wszystko wchodzi P&P

przykładowa kiera co podchodzi bez rządnych problemów, 15 min i przełożona

http://allegro.pl/item1161627418_kierownica_audi_s4_a4_b5_s_line_airbag_air_bag.html

Opublikowano
  • Autor

wielkie dzięki za informację teraz tylko znaleźć jakąś ładną kierownice .

a kostka od Airbag pasuje?

Opublikowano

Wszystko pasuje

Opublikowano

Czyli do 95 rok mały wieloklin, tak ?

I sama kiera z poduchą, reszta zostaje stara?

Opublikowano

podpinam sie do tematu mam a4 z 97r w kwietnia jaki mam wieloklin duzy czy maly?

Opublikowano

podpinam sie do tematu mam a4 z 97r w kwietnia jaki mam wieloklin duzy czy maly?

Przejrzałem Twój temat i na 95% masz mały wieloklin. Nie kojarzę żeby takie kiery jak Ty masz, przedliftowe, były na dużym wieloklinie. Jak na moje to wraz z wieloklinem zmieniła się kiera.

Opublikowano

dzieki :good: czyli bez problemu musze szukac eSy na maly wieloklin tak? :) byly takie kiery na malym wieloklinie? czy musze kupic przejsciowke z malego na duzy?

Opublikowano

podpinam sie do tematu mam a4 z 97r w kwietnia jaki mam wieloklin duzy czy maly?

Przejrzałem Twój temat i na 95% masz mały wieloklin. Nie kojarzę żeby takie kiery jak Ty masz, przedliftowe, były na dużym wieloklinie. Jak na moje to wraz z wieloklinem zmieniła się kiera.

100% mały, były takie ja mam u siebie założoną :tongue4:

Opublikowano

no to super :good: szukam kiery :kox:

Opublikowano

ostatnio taką widziałem w dziale sprzedam tam poszukaj...

Opublikowano

ostatnio taką widziałem w dziale sprzedam tam poszukaj...

ok :good: dzieki :wink4:

Opublikowano

Sprzedala sie, idealna za 400zl. Ori skora w stanie, przynajmniej na foto, bardzo ladnym.

Opublikowano

to szukam dalej :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.