Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michał69

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michał69

  1. wczoraj była ładna pogoda więc czemu nie pospacerować :>
  2. ja bym kupił continentale nie bierz BRIDGESTONE kolega ma są za twarde i na mokrym źle jeżdżą
  3. też mu radze jeden wymienić tylko niech nie myśli że jak wymieni ten jeden to 3 lata pojeździ już bez wymiany jakiegoś wahacza
  4. herbata jak wymienisz jeden wahacz to za miesiąc może iść drugi jak byś wymienił cały komplet wahaczy za 1500zł to pojeździsz nawet 4 lata
  5. ładnie tomi posadziłeś fure
  6. monitory są dobre sprawne 100% bo brat jeszcze sprawdza sprzęt na nich więc cały czas na chodzie tu masz tego samsunga a LG jest spakowany
  7. też i się wydaje że sprężyny są zj**...
  8. kiedy panowie robimy mega spota przy grillu z tańcem szamanów :> trzeba coś zorganizować
  9. dzo chcesz te monitory? dwa za 120
  10. dzięki bardzo za opinie felgi będą i zawiecha też ale najpierw rozrząd filtry,świece, olej wymienione, klima dziś nabita wszystko powoli się zrobi [br]Dopisany: 12 Kwiecień 2010, 21:24_________________________________________________a tu mój ostatni mod folia karbon
  11. ma samsunka 17 cali 70zł , i LG flatron 17 cali też za 70zł tylko to są monitory do komputera
  12. zapytam brata bo on handluje używanym sprzętem komputerowym
  13. dzo a to musi być lcd czy może być zwykły monitor jak do kompa ?
  14. kiki co tam u ciebie fele założone letnie? ja fura się sprawuje?
  15. to jest to samo co 6300 dobry model ale bez szału
  16. ja dałem u mojego mechanika 50 zł za wymianę wahacza
  17. tylko chyba to jest z amerykana i ładna cena za to
  18. to Lucas też są dobre a nie drogie
  19. dzo od której jesteś jutro w sklepie może podjadę bo mam rano zawieść rower do sklepu koło ciebie
  20. albo przed wejściem daj dużą tablice OBIEKT MONITOROWANY
  21. dzo musisz bramki zrobić jak w galerii :>
  22. Witam Chciałem pokazać mój nowy nabytek A4 Avant 2000r. 1.9 TDI 115KM AJM To moje drugie A4 wcześniej był 90KM AHU 1998r. sedan Wyposażenie : - 4x Air bag - 2x elektryczne szyby - podłokietnik z telefonem Audi - klimatronik - oryginał xenony + spryski - podgrzewane fotele - abs, asr, esp - central zamek - 1/2fis - radio audi symphony - immobiliser - halogeny - cylinderek zamka kierowcy podgrzewany - lusterko wewnętrzne, przyciemniane automatycznie - elektrycznie sterowanie lędźwi Autko już po modach: Program :144km 355Nm Felga 16 cali A4 b6 Kierownica od eS-y Turbina od AWX

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.