Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michał69

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michał69

  1. jak tak jeździsz to nie funkcjonuje ci ABS i kontrola trakcji po wymienieniu włacznika najlepiej podpiąć vaga i zobaczyć czy nie ma już błędów zapisanych na ABS
  2. poszedł ci włącznik światła stopu ten pod pedałem hamulca ja też to miałem a zobacz czy świecą ci światła stopu jak nie to zobacz bezpieczniki
  3. trzeba by podłączyć vaga i zrobić logi
  4. koło koziegłów w Woźnikach jest "Diesel Service" Mechanika Pojazdowa Maciej Mazanek są dobrzy i nie drodzy mogę ich polecić Telefon: +48343573251
  5. jeszcze niecałe dwa miesiące wolności :>
  6. jak jest nawigation plus po niemiecku czy można zmienić w ustawieniach na polski czy trzeba wgrać jakiegoś softa?
  7. można by zrobić jakąś kreche kiedyś na spocie
  8. bedzie , będzie wszystko w swoim czasie :>
  9. panowie czy do A4 podejdzie Navigation Plus z A6 97-2004 rok?
  10. a co myślicie o firmie BF Goodrich?
  11. może podjadę jutro :>
  12. dokładnie tak jak pisze tomek ja bym nie zakładał gazu chyba że da kase przed instalowaniem
  13. zarobiony człowiek jestem :>
  14. ale polska ładnie dostała w d*pę z hiszpanią
  15. była zawilgocona bo jeszcze wtedy bardzo padało i ta wtyczka jest na słowo honoru była robiona nie orginalna
  16. Witam. Dziś podłączyłem starą przyczepkę do mojego auta i po przejechaniu około 10 km zaświeciła mi się kontrolka ABS-u i kontroli trakcji więc zgasiłem auto i odpaliłem i było OK do następnego hamowania znów się zaświeciła więc chciałem dojechać do domu a po chwili jeszcze mrugała mi kontrolka świec żarowych . teraz co auto odpalę i przejadę jakieś 500m zapalają się te kontrolki co to może być? Może jakieś zwarcie? bo kostka do haku jest trochę stara?[br]Dopisany: 01 Maj 2010, 12:09_________________________________________________podłączyłem vaga i wyszło błąd czujnika światła stopu . Wymieniłem więc czujnik i nadal to samo świeci się abs i kontrolka świec żąrowych i te same błędy co jeszcze mogę sprawdzić?
  17. panowie gdzie w czewie wymienię oponę ? może gdzieś koło reala
  18. mi sie podoba bardzo w Łebie byłem tam już chyba ze 4 razy i jest spoko
  19. i jak tam panowie po grillowaniu? impreza się udała? był taniec szamanów? :>
  20. też widziałem ostatnio kolegę we Wrzosowie na światłach :>
  21. ale tu cisza wszyscy balują czy co? :gwizdanie:
  22. panowie miga mi kontrolka świec żarowych co to może być?
  23. gdzie panowie spędzacie majówkę :> może się spotkamy
  24. w auto świecie pisali że kupili 140szt. aut Alfa romeo 159 dla warszawy ,opola i gdzieś tam jeszcze bo insignia była za droga i się cieszą bo większość te auta będą stały u mechaników niż na drogach :>
  25. to i ja przyłączam się do życzeń

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.