Treść opublikowana przez michał69
-
[B6 AWX] Problem z kontrolkami
jak tak jeździsz to nie funkcjonuje ci ABS i kontrola trakcji po wymienieniu włacznika najlepiej podpiąć vaga i zobaczyć czy nie ma już błędów zapisanych na ABS
-
[B6 AWX] Problem z kontrolkami
poszedł ci włącznik światła stopu ten pod pedałem hamulca ja też to miałem a zobacz czy świecą ci światła stopu jak nie to zobacz bezpieczniki
-
[B5 1Z] Dziwne zachowanie silnika
trzeba by podłączyć vaga i zrobić logi
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
koło koziegłów w Woźnikach jest "Diesel Service" Mechanika Pojazdowa Maciej Mazanek są dobrzy i nie drodzy mogę ich polecić Telefon: +48343573251
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
jeszcze niecałe dwa miesiące wolności :>
-
Montaż Navigation Plus od A do Z
jak jest nawigation plus po niemiecku czy można zmienić w ustawieniach na polski czy trzeba wgrać jakiegoś softa?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
można by zrobić jakąś kreche kiedyś na spocie
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
bedzie , będzie wszystko w swoim czasie :>
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
panowie czy do A4 podejdzie Navigation Plus z A6 97-2004 rok?
-
Polecane opony zimowe
a co myślicie o firmie BF Goodrich?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
może podjadę jutro :>
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
dokładnie tak jak pisze tomek ja bym nie zakładał gazu chyba że da kase przed instalowaniem
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
zarobiony człowiek jestem :>
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ale polska ładnie dostała w d*pę z hiszpanią
-
[B5 AJM] Świecące kontroli po podłączeniu przyczepki.
była zawilgocona bo jeszcze wtedy bardzo padało i ta wtyczka jest na słowo honoru była robiona nie orginalna
-
[B5 AJM] Świecące kontroli po podłączeniu przyczepki.
Witam. Dziś podłączyłem starą przyczepkę do mojego auta i po przejechaniu około 10 km zaświeciła mi się kontrolka ABS-u i kontroli trakcji więc zgasiłem auto i odpaliłem i było OK do następnego hamowania znów się zaświeciła więc chciałem dojechać do domu a po chwili jeszcze mrugała mi kontrolka świec żarowych . teraz co auto odpalę i przejadę jakieś 500m zapalają się te kontrolki co to może być? Może jakieś zwarcie? bo kostka do haku jest trochę stara?[br]Dopisany: 01 Maj 2010, 12:09_________________________________________________podłączyłem vaga i wyszło błąd czujnika światła stopu . Wymieniłem więc czujnik i nadal to samo świeci się abs i kontrolka świec żąrowych i te same błędy co jeszcze mogę sprawdzić?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
panowie gdzie w czewie wymienię oponę ? może gdzieś koło reala
-
Wakacje nad Bałtykiem lipiec/sierpień 2010
mi sie podoba bardzo w Łebie byłem tam już chyba ze 4 razy i jest spoko
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
i jak tam panowie po grillowaniu? impreza się udała? był taniec szamanów? :>
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
też widziałem ostatnio kolegę we Wrzosowie na światłach :>
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ale tu cisza wszyscy balują czy co? :gwizdanie:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
panowie miga mi kontrolka świec żarowych co to może być?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
gdzie panowie spędzacie majówkę :> może się spotkamy
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
w auto świecie pisali że kupili 140szt. aut Alfa romeo 159 dla warszawy ,opola i gdzieś tam jeszcze bo insignia była za droga i się cieszą bo większość te auta będą stały u mechaników niż na drogach :>
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
to i ja przyłączam się do życzeń