Treść opublikowana przez michał69
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
magic wiesz że ten kto bierze 1 ramkę płaci całą przesyłkę :>
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
oki. w czwartek raczej nie dam rady na spota ale w niedziele chętnie
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
herbata to załatwiaj ja bym wziął 4szt ramek
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
tymek jak sprzedasz a4 kupuj od kolegi http://moto.allegro.pl/audi-rs4-idealne-1-wlasciciel-i1301070179.html
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
3 to może nie, trochę poćwiczę start i za tydzień w niedzielę rewanż
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
panowie zegarki poprzestawiane dzisiaj żeby na spota nie przyjechać za wcześnie
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
byłem w niedziele, ale jak będzie w tą niedziele to też podjadę magic bierz tą turbinę a ja twoją http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=166671.0
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
po Częstochowie krąży nowa skoda supeb nieoznakowana od rana do wieczora wie uważajcie SD rejestracja
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
to nie jest forum miłosne :polew:
-
[B5 AJM] Mój Avant 144KM 355NM
no odpycha się ale już mam w planach turbo od AWX
-
[B5 AJM] Mój Avant 144KM 355NM
a oto wykres po wizycie u Rogala
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
tymon widziałem cie w realu
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no zielony bocian ostro dopiero w częstochowie było widać różnice po mieście
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ja bym chciał za darmo zvagowac auto :polew:
-
[ALL B6] Problem ze spryskiwaczami szyby przedniej
ja mam to samo że na szyby pryska a na reflektory nie chce i nie wiem czy ciśnienie słabe czy może jakiś wężyk się odpiął
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
w need for speed underground
-
Polecane opony zimowe
a jak tam się sprawują BF Goodrich bo właśnie zakupiłem ? ma ktoś może te oponki?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
dzisiaj widziałem w Myszkowie Snake s4 z nowymi naklejkami węża na aucie
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
a nie do słonecznej Kaliforni :>
-
[ALL B5] Pilot kluczyk raz działa raz nie
ja słyszałem że też na parkingu jak jest więcej aut piloty słabiej łapią a przy domu lepiej ale nie wiem ile w tym prawdy. Ja miałem też guziki w pilocie już bardzo wytarte i też słabo niekiedy łapało po wymianie na nowe było lepiej
-
Jaką kamerę polecacie do 1500zł
Witam. Chce kupić jakąś kamerę cyfrową do 1500zł do kręcenia amatorskiego. Jestem zielony co do tego sprzętu więc może mi coś doradzicie. Jaki nośnik wybrać czy karty SD czy twardy dysk, bo na minidvd już chyba jest nie modna , jakiej firmy wybrać na co zwrócić uwagę i czy dostanie się już coś w full HD do tej ceny?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
a to magic był pewnie nie chciał się ścigać z tobą ?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
snake s4 z jakich okolic jesteś bo często cie widuje w Myszkowie?
-
[ALL] Co sądzicie?? 17"
wczoraj widziałem te felki na audi A3 2005r to mogą być z A3
-
[ALL B6] Problem z odpaleniem, nagły spadek mocy akumulatora
może coś z immobilaizerem nie odczytał ci mi też kiedyś nie odczytał kodu i nie zakręcił dopiero za drugim razem