Treść opublikowana przez michał69
-
[ALL B5] Skórzane pokrowce
poszukaj foteli za niekiedy za 200-250zł można znaleźć komplet w dobrym stanie
-
[B5 AFN] Czujniki parkowania tył
Mateo możesz dać linka który zestaw kupiłeś na allegro bo też myślę o montażu czujników parkowania
-
[B5 AHU] Taśma Kierownicy
ja mam do sprzedania taśmę kierownicy
-
[ALL B5] Błędy air bag
a masz poduszki w fotelach ?
-
[ALL B5] problem ze znikającym płynem chłodniczym
a jak auto trochę bardziej pogonisz to się grzeje sprawdź sobie temperaturę na climatroniku jak masz kanał 49 ja tak miałem ze na zegarze było 90stopni a na climatroniku 110 i uszczelkę miałem do wymiany
-
[B5 AHU] Podgrzewacz płynu chłodzącego w 1.9 TDI
ja też mam miałem spalone te świece wymieniłem na nowe i nie zauważyłem jakieś zmiany żeby się szybciej nagrzewało zobaczymy jak będzie przy mrozach -15stopni
-
[B6 AVF] SPRZEDAM ..gwint KW, Rieger, felga OZ czarny mat, 2 rurki
nieźle modzisz Leman super fura wygląda nie masz w planach ją sprzedać bo bym wziął :>
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
panowie orientujecie się może czy radio SYMPHONY będzie działać bez kodu? koleś chce sprzedać i mówi że nie trzeba kodu do radia bo chodzi bez kodu?
-
[B5 AJM] Mój Avant 144KM 355NM
na zimę już chyba nie będę robić jak coś to po zimie a ty kiedy jedziesz? poduszkę zrobiłeś?
-
[ALL B5] Nie dziala regulacja lapmy - przedlift
a ręcznie nie można ustawić lamp?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Piotrek jak będzie po 6zł to chyba zagazujesz auto :>
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ale palikot ładnie poszedł ponad 10%
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
trzeba chyba na korektę jechać jednak :> jeszcze mogliśmy zobaczyć nie z rolki może następnym razem
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
słaba golas bez pakietu chrom i s-line :>
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
może bateria mu się rozładowała? :>
-
[B6 BBK] Moje S4
pogratulować auta piękna sesja
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
a można wiedzieć ile ci wyszło kuca na tej turbinie i wtryskach?
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
AJM 2000r 275tys. i nadal śmiga bez zarzutów
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
w każdą niedziele obgadują tych co nie ma na spocie :>
-
[ALL B6] Świecenie ABS i ESP + mruganie świec żarowych
ale najlepiej podepnij komputer żeby się upewnić że to ten czujnik a kontrolka świec żarowych świeci że jest coś nie tak w obwodzie elektrycznym
-
[ALL B6] Świecenie ABS i ESP + mruganie świec żarowych
zapnij vaga i sprawdź błędy może padł czujnik pod pedałem hamulca ja tak miałem przy padniętym czujniku hamulca a świecą ci światła stopu jak naciśniesz hamulec? możesz tak jeździć tylko nie masz ABS/ESP
-
[B6 AYM] Kodowanie Licznika i Sterownika ABS/ESP
ja tez przekodowywałem sterownik ABS/ESP i nie znalazłem nic na internecie co i jak więc podjechałem do gościa co się zajmuje elektryka i za 100zł zakodował nowy sterownik w minute to zrobił a masz vaga?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
http://adam.owczarz.wrzuta.pl/film/51Npw2OEGC8/orze_pole_dobrym_autem_-_bogaty_rolnik
-
[B5 AHH] Pompa wtryskowa paliwa
wszystkie silniki 90KM np.AHU w passatach też będzie taka sama
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
dzo dzo nie pisz już bo ja ze śmiechu nie moge :polew: