Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michał69

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michał69

  1. poszukaj foteli za niekiedy za 200-250zł można znaleźć komplet w dobrym stanie
  2. Mateo możesz dać linka który zestaw kupiłeś na allegro bo też myślę o montażu czujników parkowania
  3. ja mam do sprzedania taśmę kierownicy
  4. a masz poduszki w fotelach ?
  5. a jak auto trochę bardziej pogonisz to się grzeje sprawdź sobie temperaturę na climatroniku jak masz kanał 49 ja tak miałem ze na zegarze było 90stopni a na climatroniku 110 i uszczelkę miałem do wymiany
  6. ja też mam miałem spalone te świece wymieniłem na nowe i nie zauważyłem jakieś zmiany żeby się szybciej nagrzewało zobaczymy jak będzie przy mrozach -15stopni
  7. nieźle modzisz Leman super fura wygląda nie masz w planach ją sprzedać bo bym wziął :>
  8. panowie orientujecie się może czy radio SYMPHONY będzie działać bez kodu? koleś chce sprzedać i mówi że nie trzeba kodu do radia bo chodzi bez kodu?
  9. na zimę już chyba nie będę robić jak coś to po zimie a ty kiedy jedziesz? poduszkę zrobiłeś?
  10. a ręcznie nie można ustawić lamp?
  11. Piotrek jak będzie po 6zł to chyba zagazujesz auto :>
  12. ale palikot ładnie poszedł ponad 10%
  13. trzeba chyba na korektę jechać jednak :> jeszcze mogliśmy zobaczyć nie z rolki może następnym razem
  14. słaba golas bez pakietu chrom i s-line :>
  15. może bateria mu się rozładowała? :>
  16. pogratulować auta piękna sesja
  17. a można wiedzieć ile ci wyszło kuca na tej turbinie i wtryskach?
  18. AJM 2000r 275tys. i nadal śmiga bez zarzutów
  19. w każdą niedziele obgadują tych co nie ma na spocie :>
  20. ale najlepiej podepnij komputer żeby się upewnić że to ten czujnik a kontrolka świec żarowych świeci że jest coś nie tak w obwodzie elektrycznym
  21. zapnij vaga i sprawdź błędy może padł czujnik pod pedałem hamulca ja tak miałem przy padniętym czujniku hamulca a świecą ci światła stopu jak naciśniesz hamulec? możesz tak jeździć tylko nie masz ABS/ESP
  22. ja tez przekodowywałem sterownik ABS/ESP i nie znalazłem nic na internecie co i jak więc podjechałem do gościa co się zajmuje elektryka i za 100zł zakodował nowy sterownik w minute to zrobił a masz vaga?
  23. http://adam.owczarz.wrzuta.pl/film/51Npw2OEGC8/orze_pole_dobrym_autem_-_bogaty_rolnik
  24. wszystkie silniki 90KM np.AHU w passatach też będzie taka sama
  25. dzo dzo nie pisz już bo ja ze śmiechu nie moge :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.