Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Czujniki parkowania tył


greg1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam zamiar zamontowac czujniki parkowania z tylu w zderzaku,ale nie w dokladce na dole.Moze ktos juz to robil,to bardzo bym prosil o zdjecia i wymiary rozmieszczenia tych czujnikow.I pytanie zasadnicze czy trzeba zdjac zderzak,zeby sie przewiercic przez wzmocnienie.

Pozdrawiam i dziekuje za podpowiedzi

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytalem,to w dokladce zamontowane to moga swirowac i nawet kraweznik sygnalizowac,a czujniki mam kupione tanie o nazwie cer parking sensor system,tak ze niewiadomo jak by pokazywaly tak nisko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamontowałem w tej dokładce i jest :good: bez ściągania zderzaka oczywiście. Dokładka jest profilowana.Jeśli nawiercisz w odpowiednim miejscu czujnik będzie odrobinę w górę skierowany (sam czujnik można było jeszcze odpowiednio ustawić). Jak najbardziej polecam bo to fajna sprawa a jak sie po roku popsuje to nie szkoda 55zł i można następny zamontować :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w koncu zamontowalem w zderzaku nie w dokladce,moze to nie wyglada rewelacyjnie ale za to dobrze dziala a o to chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przynajmniej nie mialem problemu z zauwazeniem na swoim monitorze nie wiem jak na waszych dosyc dosyc wyraznie widac na tym zdjeciu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie taki był zamysł przy montowaniu czujników, żeby nie rzucały się w oczy.

Są zamontowane w dolnej , czarnej dokładce, zerknij jeszcze raz :naughty:

dobry pomysł i niezłe wykonanie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateo możesz dać linka który zestaw kupiłeś na allegro bo też myślę o montażu czujników parkowania

http://allegro.pl/czujnik-parkowania-cofania-4-sensory-parktronic-i1861157494.html

od nich brałem. Kable pociągnałem pod zderzakiem, a ten mini wyświetlacz zamieściłem na tylnym podszybiu, jak cofam widoczny jest w lusterku wstecznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...