Treść opublikowana przez michał69
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
nie zła maszyna http://moto.onet.pl/310048,11185899,1,zdjecie.html?node=27
-
[B5 AJM] Mój Avant 144KM 355NM
dokładnie z boku na dole fotela są są przyciski do regulacji lędźwi a jeśli chodzi o koła to 16 na razi mi pasują
-
[B5 AJM] Mój Avant 144KM 355NM
ja wkładałem kartę heyah i wszystko elegancko działało w głośnikach słychać rozmowę i radiem podgłaszasz i ściszasz
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
jutro ma być jakiś kulig połączony z driftem :>
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
dobra idę zrobić kilka rundek Audi rs4 :> w FORZA4 :>
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
chciał zobaczyć szafę jaką masz
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
dzo dzo ty nie możesz pisać na forum bo jak czytam twoje posty to nie mogę ze śmiechu :polew:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
doberek to największy tuner na śląsku nie znasz?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ładnie postów poszło widać że długi weekend się zaczął
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Dzięki panowie za życzenia dla Was też wszystkiego dobrego w Nowym Roku
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
panowie kto by mi naprawił w Częstochowie grzane siedzenia bo fotel kierowcy bardzo parzy w d*pę poczytałem na forum to trzeba rozebrać fotel i polutować mate. Znacie jakiś warsztat ?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
wesołych świąt
-
[B5 AJM] Głośny klekot, dymi na biało, ciężko odpala, nierówna praca silnika
musiał by zrobić logi może i zobaczyć pompki
-
[B7 BPW] Dżo-Dżo wóz nareszcie zdjecia pierwsza strona
no fura dopasiona a skode sprzedałeś już?
-
[ALL B5] Zmiana godziny w liczniku
u mnie już wszystko wróciło do normy
-
[ALL B5] Zmiana godziny w liczniku
oki dziś zobaczę co da się zrobić
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
- [ALL B5] Zmiana godziny w liczniku
Witam. Mam w liczniku datę i godzinę ustawianą radiowo i wczoraj przestawił mi się zegar spieszy o 25 minut jak to można nastawić?- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
pany gdzie w Częstochowie można ściągnąć sim-locka z komórki dobrze i tanio? w pierwszej alei tam w bramach są jakieś komisy gsm?- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
piotrek ja jak się jutro wyrobie to podjadę na spota z vagiem sprawdzimy auto- [B5 AJM] Wyciek płynu chłodniczego z tyłu silnika
tak to wygląda http://allegro.pl/krociec-podgrzewacz-wody-audi-a4-1-9tdi-115km-i1907559215.html- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
nowy sean paul- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
to i ja się dołączam do życzeń najleprzego- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
herbata to nie sprzedajesz auta?- [B5 AJM] Pytanie o dodatki do paliwa
Do PD zalej tego >>> http://www.liquimoly-sklep.pl/product-pol-2096-Systempflege-Diesel-Fur-Common-Rail-Motoren-Dodatek-do-ochrony-ukladow-wtryskowych-Common-Rail-Liqui-Moly-2185-Opakowanie-0-25L-.html i oczywiscie na pełny bak palowa , nie na 20 litrów kupiłem ten preparat w piątek wymieniam oleje i filtry razem z paliwa i wleje do baku ten dodatek zobaczymy czy będą jakieś efekty - [ALL B5] Zmiana godziny w liczniku