Treść opublikowana przez michał69
-
Głośniki tył B7 radio chorus 2+
nie mam wzmacniacza i suba , ale mi chodzi o głośniki w tylnych drzwiach czy są czy nie bo ie gra a nie chce rozkręcać całego boku
-
Głośniki tył B7 radio chorus 2+
a jak nie mam z tył głośników to czy jest możliwość że będą puszczone kable czy trzeba by podciągać ?
-
Głośniki tył B7 radio chorus 2+
Witam kupiłem niedawno a4 b7 z radiem audi chorus 2+ i nie grają w ogóle tylne głośniki. Nie wiem nawet czy są zamontowane bo w ustawieniach radia nie mam opcji przód/tył, tylko lewo/prawo. Czy da się ściągnąć same maskownice w tylnych drzwiach czy trzeba całe boczki żeby się dostać do głośników?
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
witam potrzebuje olej motul, filtry oleju, powietrza do mojego BRB daj info na PW
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Witam mam pytanie czy się różnią te oleje Motul 8100 X-cess 5W40 Motul Specific 505.01 5W40
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
mam CLH i mam czujnik zmierzchu, deszczu
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
mam normalne światła bez xenonów
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
a co bym musiał zrobić żeby świeciły te bliżej grila jak nie mam drl ? jako światła dzienne przy słonecznej pogodzie?
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
mam pytanie które swiatła powinny sie świecić w B7 przy słonecznej pogodzie jak przełącze na włączniku AUTO ? i czy tylne też powinny świecić?
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
te co są pokazane w pierwszym poście żeby świeciły mniejsze niż mijania
-
[B5 AJM] Mój Avant 144KM 355NM
proszę o zamkniecie wątku auto sprzedane
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Witam właśnie zakupiłem audi b7 i mam w włączniku opcje Auto ale w dzień przy słonecznej pogodzie świecą mi się tylko żarówki postojowe proszę o opis co trzeba byłoby zrobić żeby świeciły się światła DRL , dodam że jak sie robi ciemniej włączają sie automatycznie światła mijania.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Witam a jaki ja mam olej zalać do mojego BRB jak jest wycięty podobno filter DPF , chodzi mi o Motul mam brać pod filtr DPF czy już nie trzeba?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
cześć panowie wiecie może gdzie w częstochowie można zrobić czyszczenie bądź regeneracje soczewek ksenonowych
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
witam panowie miałby ktoś chwilę podjechać i obejrzeć Renault Clio 8900.00 PLN. - otoMoto.pl potrzebuje drugie auto do pracy kupić.
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
witam jaka cena kompletnego rozrządu do A4 1.9 tdi Ajm 115km razem z pompą wody
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Najstraszniejszy kawał na świecie... Girl on elevator - YouTube
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ja właśnie przyjechałem z Częstochowy na letnich masakra to na mojej wiosce jest mniej śniegu niż u was
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
to tymon teraz będziesz chodzić nie wyspany gratulacje dla ciebie i żony
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
smarowanie musi być bo inaczej nie pojedzie
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
kiedyś też czytałem że jak jest mało czynnika smarującego to czujnik jakiś jest że klima się nie włączy żeby sprężarki nie zatrzeć
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Tomi auto fajne ale ze Szwajcarii a na niemieckich próbnych pewnie alumy handlarz wziął a założył stalówki z zimowymi niech ci poda numer rejestracyjny jaki miał właściciel ze Szwajcarii i możesz w internecie sprawdzić jaki miał przebieg na ostatnim przeglądzie.
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no postów w wątku chcą trochę nabić bo mało
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Amazing Reactions by Dino Zamparelli in a Racing Car!! - YouTube
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
4.3 to chyba jest oryginalny xsenon a z hidów to 5k będą git