Treść opublikowana przez michał69
-
[ALL B6] Ogrzewanie tylniej szyby Avant
u mnie chyba też cały czas grzeje teraz na mrozach nie chce się wyłączyć samo
-
[ALL] Problem z radiem CB oraz CD podczas włączenia ogrzewania tylnej szyby
u mnie jest to samo czy już poradziłeś sobie z tym problemem?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
a ja kupiłem sobie kiere s4 pod choinkę od cristoforo :> również wszystkiego najlepszego dla wszystkich
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
http://www.joemonster.org/filmy/31132/Koreanskie_zawody_w_drifcie
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ja podjadę
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
możne spota dzisiaj by z robić u cobry bo w galerii będzie dużo ludzi ?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
teraz medycyna tak poszła do przodu co widać po Piotrku
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Promocja Karpia w Realu
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
jak śniegu nie ma
-
[B5 AJM] Mój Avant 144KM 355NM
AWX będzie jeszcze w tym roku , ale korekta dopiero na wiosnę może marzec
-
[B5 AJM] Mój Avant 144KM 355NM
chce delikatnie obniżyć żeby założyć felgi 16 nie, nie było wcześniej softu ale inne pompki jakieś są
-
[B5 AJM] Mój Avant 144KM 355NM
już na wiosnę sprężyny kupiony do obniżenia auta
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ma ktoś jakiś kontakt do chudego? on jeszcze sprzedaje opony?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
koleś na forum miał do sprzedania te sprężyny herbaty
-
[ALL] Pomoc w wyborze nawigacji
Witam. jak w temacie chce kupić nawigacje samochodową do 350zł. chciałbym do niej wgrać Auto mapę więc musi byś odblokowana raczej. wie ktoś może jak to jest z tym odblokowaniem i gwarancją? zastanawiałem się nad Mio 500 ,Manta 440, Goclover 5066 Fm?
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
ciekawy jestem ile ci wyjdzie jak zmienisz turbinę bo ja za miesiąc chce zmienić też na awx
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
byliście u marszałka ale spinki na zmianę turbiny nie kupiliście dla mnie
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
to co w tym roku dasz rade kupić turbo czy za rok :>
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
magic bierzesz ten monitor czy nie?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
herbata ja odbiorę raki w środę z kołami
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
i po mega spocie kto nie był niech żałuje mega kreski były
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
magic chcesz ten monitor ?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
magic 50zł jak dla ciebie monitor w idealnym stanie jak bierzesz mogę ci jutro na spota przywieź
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ja mam do sprzedania LG Flatron 17 cali tylko ten starszy ,nie lcd płaski
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ja się pisze na niedziele jak coś. Magic kupiłeś mi spinkę?