Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michał69

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michał69

  1. ja mam komplet do wywalenia continental 195/65/15 ale nie wiem czy jeszcze się nadają do jazdy jak kupiłem pierwsze audi to na nich było i od razu kupiłem nowe a te jeszcze mam. jak chcesz może bym jakies dwie wybrał
  2. a części na rozrząd kupiłeś w internecie czy w sklepie w czewie?
  3. dzo sarnę oddaj za mandat :> mr.tea przydały by sie teraz 17 felgi by super wyglądał
  4. mocowania lamp bardzo często pękają przy kupnie auta wszystkiego nie da się sprawdzić
  5. dzo-dzo u marszałka są błotniki
  6. no fotki pierwsza klasa ja jutro też nie mogę podjechać praca
  7. michał69 odpowiedział(a) na matik temat w Audi A4 B5
    jak lekko porysowane to wystarczy dobra polerka
  8. w oplach astrach 3 tez są spryski prawie wszystkich a xenonów nie mają
  9. ja też szukam ale zdecydowałem się na 300c chrysler
  10. no dziś spot mega mocny fajnie było się znów taką ekipą spotkać
  11. michał69 odpowiedział(a) na miron123 temat w Audi A4 B5
    ja osobiście wymieniam na delphi zawsze nie za drogie a dobrej jakości
  12. michał69 odpowiedział(a) na miron123 temat w Audi A4 B5
    najlepsze są lemforder potem febi i delphi
  13. może wtryski albo pompa wtryskowa?
  14. o której jutro ten spoty? może o 18?
  15. mr.tea bierz 10000k będziesz szanowany na drodze :polew: :polew:
  16. cholera moją dziuplę odkryli :>
  17. ja dzisiaj też mody zrobiłem :> znaczki z klapy poszły i karbon na plastiku od biegów
  18. niestety pracuje do 21
  19. widzę że wszyscy wydechy zmieniają żeby was później na aleje wpuścili bo jak będzie za głośny to nie będzie można wiechac czołgiem
  20. ładna skoda ale kupe kasy
  21. mam pytanie czy jak mam radio SYMPHONY na 2 din to czy do niego mogę podłączyć ten emulator zamiast zmieniarki cd?
  22. :polew: :polew: :polew: to jest carbon chyba
  23. jak obstawiacie Kubice? ja liczę że będzie w pierwszej 10
  24. to ja również przyłączam się do życzeń 100lat kiki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.