-
[ALL B6] Komputer pokładowy
Koledzy jak mam napisane w kod.wyposażenia 7Q0 TO CZY MAM KOMPUTER w samochodzie
-
[B6 AWX] Wymiana świec w AWX 1,9TDI
jakim momentem dokręcić świece żarowe
-
[ALL] Zasada działania podgrzewanych sprysków
dziękuje
-
[ALL] Zasada działania podgrzewanych sprysków
mam pytanie koledzy jak podgrzewają się spryski w a4 B6 zjakiego przycisku czy automatycznie jak temper.spadnie poniżej pewnej wartosci pomocy prosze
-
[ALL B6] Komputer pokładowy
fis wyswietla mi aktualnie kilometry do pszejechania a chce zmienić manetke żeby wyświetlał spalanie tylko niewiem czy to zadziała poradzcie koledzy
-
[ALL B6] Komputer pokładowy
cześć koledzy a jeżeli mam na naklejce w książce serwisowej kod 7Q0to czy mam komputer w samochodzie mam audi a4 1,9 2002 silnik AWX130KM
-
[ALL B6] Komputer pokładowy
cze
-
[ALL B5] Jakie są objawy zużycia górnych wahaczy???
Koledzy z jakiej firmy kupić komplet wahaczy do a4 2002r
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam szczęśliwych posiadaczy A4 jestem z Żor mam"lalunie" a4 1,9TDI 130KM 2OO2r (Sedan) to moja trzecia audica troche wiedzy na temat pośiadam myśle że moge przydać się w tym elitarnym gronie narka Pozdrawiam
piotr67
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta