Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kikson

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kikson

  1. Darmowe fryty i ja tez bede
  2. Tak w twoim przypadku KOX :naughty:
  3. E no co ty brzmi jak stary wyjadacz :polew: :polew:
  4. no to prawda wygladasz jak lesczyk 18-letni ale spoko jak zgolisz pierwszego wasa ,bedziesz mezczyzna zart oczywiscie Liptonik
  5. Jak jedziecie do stolicy panowie to pamietajcie o zapłacie twarzowego+pioterk gazowe bedzie musial zapłacic
  6. Dzo-dzo a mi ostatnio mowiles ze bedziesz mial w przymierzalni kamerki :cool1: A na zapleczu masz swoja kanciapke z monitorem 15 cali i walisz kapucyna pod stare baby jak przymierzaja majty w rozmiarze XXXXXXXXL----A i nie wypieraj sie sam mowiles ze lubisz 50+
  7. A leci powoli autko jezdzi oponki i fele juz zalozone 215/55/16 :naughty: Wybieram sie na spota ale jak na zlosc kazda niedziele jestem w pracy
  8. uwazaj co piszesz :kox:
  9. Dzisiaj to na 99% wszytsko jest pozamykane jest tydzien zaloby..
  10. Panowie dzis galeria jest zamknieta
  11. U witam serdecznie dopiero co odebrałem kompa z serwisu h..je trzymali mi go 2 tyg. Dzo-jak sprzedales tolipne radio,ale bubel ci ktos wcisnał :gwizdanie: :gwizdanie: Dzis robiłem przymiarkr do woskowania,rozkladam graty szmatki itp--a tu deszcz jakby nie mial kiedy zaczac padac :wallbash:
  12. wyszla jak zawsze :polew:
  13. Sysiu dzieci tak maja moj szymonek pierw do tylu o potem jak wyrwal do przodu ze teraz musze za nim biegac po osiedlu bo mu sie spodobalo chodzenie---> wszystko jeszcze przed toba
  14. uuuu lipton a co sie stało
  15. kupiles te kolka od lemana
  16. Widze ze mamy nowego guru co powie to reszta robi :polew:
  17. Teraz bedzie lans w stalowej woli,ja bym sie wstydzil to zalozyc. Dzis widzialem taka vectra jak ja mam z takimi swiatlami a'la lexus masakra panowie :wallbash:
  18. :polew: :polew: Ale na ciebie siedli,powiem ci dzo-dzo tak sr** na to :polew: :polew:
  19. Nie od parady masz ksywke dzo-dzo- czlowiek biegunka :polew: :polew:
  20. No myśle że robocizna w okolicach 100 zł moze więcej, zalezy co byś chciał, jaki dźwięk itd. Można np. wyciągnąc fajny basowy dźwiek, trzeba się tylko przyjżec co i jak. 2.4 nie robiliśmy ale damy rade Można wywalic kata, przerobic środkowy tzn. taki specjalny przelot z wygłuszeniem i zobaczyc jak będzie. A z V6 ciekwe rzeczy można robic. Zadzwonie do kumpla co z nim robie to dokładnie pomyślimy co zrobic, ale napewno przybędzie pare małych koników i za***isty dźwięk. Jak jesteś zainteresowany to daj znac na PW i wszystko dobierzemy. marcin gdzie urzedujesz w ktorym miejscu bo tez bede mial do ciebie sprawe-chodzi o tłumik koncowy,ale nie o jakies mody tylko musze tak zrobic zeby mi nie odpadl,bo urwal sie jeden zaczep :> :> :>
  21. wojciu szacun ale takie lampki to wiesz SKL--EPJ itp szpeca cały urok tego autka A panie herbatka czemu maja nie podejsc te zenony to najzwyklejszy zestaw nie bedzie z zalozeniem zadnych problemow... Toomii nie masz tam dla mnie jakiejs miejscowki lubie drzewa itp
  22. a byles choc raz pod obi :gwizdanie: :gwizdanie:
  23. Dzo-dzo o co kamon z tym radiem--ku..wa jak mnie bedziesz oczerniał na forum to ci najebie sekow jak kozie za obierki--> zrozumiano. Ps leman pamietaj przy wymianie xenona aby nie zrobic tej samej pomyłki co u mnie bo bedzie smierdział plastikiem hehehe :polew: bawcie sie dobrze

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.