Treść opublikowana przez kikson
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
http://allegro.pl/item824426162_audi_a4_jedyna_taka_na_allegro_benzyna_lpg_sekw.html Mysle ze jutro juz nie bede posiadaczem mojej laleczki wiec odpadam :(
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
jest otwarta
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ja raczej odpadam auto sprzedaje w niedziele na giełdzie :decayed:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Panowie ale kaszanka nie moge sprzedac mojej audiczki,a chce juz dokonac zakupu czegos nowego a tu taka lipa :kwasny: :kwasny: Ciekawe kogo teraz wybiora na prezydenta czestochowy :confused4:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
:good:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
na co
-
[B5 ADR] Jak sprawdzić czy na gazie nie bierze lewej benzynki??
troszke dziwne :embarrassed:
-
Czy jazda raz na LPG raz na benzynie szkodzi ?
4 lata jezdzilem na lpg niby wszystko ok ale czas przesiasc sie na klekota. I nie wierze jak ktos mowi ze nie ma zadnej roznicy miedzy jazda na pb a lpg
-
[B5 AEB] Podczas zmiany na gaz strasznie szarpie
mam to samo :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Polecane instalacje LPG/CNG
stag 300 niby ok ale w zimeb strasznie duzo pali ok 12-13l
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
A moze i ja tez zajrze moze byc fajnie :decayed:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
O akurat mam wolne.... ps galeria sie wali pany wczoraj nam kawalek sufitu odpadl na stol klienta niby nic ale cos sie dzieje :embarrassed:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
nic
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
O kurcze sysiek ladnie pojechales :polew: Ja wlasnie siedze w pracy i mam tyle roboty ze szok hehe :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
poczytajcie sobie o pudzianie on nie tylko jest silny ale ma nawet czarny pas w karate i bic sie umie... 1-0 pudzian-najman golota z adamkiem ciezko powiedziec obaj dobrzy tylko andrzej ma juz zryty łeb :shocked:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
i tak :kox:trzymac buraczki
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
:polew: :polew: pijaku ty jeden
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
:good: :good: tesknie juz
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
galeria
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Dobra nie klam michal to byles ty :polew: a koledzy uciekli a ty biedny na tej plazy
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Dzis bede na spocie jak nie odbiore mojej padliny to chyba moge liczyc na podwozke...ps wezcie vaga na galeri ostatnio palił sie burger king
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
4pifko i jade da;ej a jutro galeria --->working :naughty:- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
:polew: :polew: :polew:- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
panowie ledwo dzis wrocilem z warszawki silnik mi głupieje,mechanik czyscił mi przepustnice ale jej nie zaadoptowal,,, umie ktos z was to zrobic :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: - Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]