Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kikson

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kikson

  1. ja jestem jutro w pracy w galeri wiec zajrzycie jak cos :gwizdanie: :gwizdanie:
  2. Panowie gadałem dzis ze Stacherczakiem tym co ma kregielnie i meczyłem go o jakis rabat klubowy :> :> Powiedzial ze cos takiego przewiduje i zebym wpadl do niego za ok 2 miesiace i bedzie wiedzial co i jak bo teraz ma urwanie głowy :decayed: Ale jestem dobrej mysli----Co o tym myslicie
  3. Wlasnie kto jest organizatorem :kox:
  4. Tymek z mojej strony to był zart ale wiesz co ja wiem to czego nie wie nikt :polew: :polew:
  5. tymon ale tu namieszałes stary :sick3:
  6. Cos nam tu umarło na tym forum :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  7. :polew: :polew: :polew: tymon ogarnij sie tak mam ac ale szkoda mi znizek,,, zrobi sie na wiosne
  8. Jak sie dowiem to zabije :naughty:
  9. Pudzian go zje :polew: ale tak samo mowilo sie o walce gołoty z adamkiem i ci adamek zjadł andrzejka oby tu tak nie było :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: K...rwa jakis debil mi wczoraj auto tak przyrysowal ze zderzak do malowania mam ,jestem tak wsciekly ze szok :wallbash: Ps mam do sprzedania 4 felgi stalowe wraz z oponami zimowymi 15-stki 5x112(wiadomosc na priv)
  10. O co m u chodzilo :kox: Piter
  11. Jest ktos zainteresowany sprzedam cb radio komplet razem z antena alan 101 antena hustler...jak cos to priv :gwizdanie: :gwizdanie:
  12. ta kolo lukoila jest naprawde oki jade zawsze rano gabka szampon i heya auto za 4zl jak nowka sztuka z salonu :naughty: :naughty:
  13. Piter niedługo spoty beda w Smoczej Pieczarze..... A tak na powaznie zaniedbałem was ostatnio chlopaki musze to naprawic i zagladnac na spota :kox: :kox:
  14. Szkoda gadac michal :no: :no:
  15. Powiem wam tak odpycha sie jakos jak dla mnie za***iście ale zawsze mozna zrobic chipa u rogala wiec temat jest otwarty...Narazie mi wystarczy Jak dla mnie bajka :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good:
  16. Mam juz nowe autko moze zajrze w przyszłym tyg to oblukacie sobie moja cacuszko :kox: :kox: http://moto.allegro.pl/item841220507_opel_vectra_kombi_2004r_2_2_dti_okazja_super_stan.html
  17. to bylo dobre ale wstydzi sie do teraz :polew: :polew:to był on
  18. Furacz sprzedany :> :> :> :>
  19. Nic suczu :gwizdanie: :gwizdanie: Jak tam bycie tata podoba sie :tongue4:[br]Dopisany: 03 Grudzień 2009, 10:14_________________________________________________Koledzy szukam chetnego na wycieczka po moje nowe autko kierunek leszno ok 250km(pilne) jutro rano gosc ma wziac moje audi i jak cos bede chcial jechac po tego wlasnie opelka http://moto.gratka.pl/tresc/opel-vectra-1-9-cdti-6-biegow-1-9-diesel-11207195.html#f30d3cc9e55e6a60,1
  20. No coments :> no coments byłby wtedy , gdybyś nie nacisnął wyślij po co odbijacie piłeczke cały czas , niech jeden ustąpi (Mądrzejszy?) Znasz temat do konca ze sie tak udzielasz :gwizdanie: :gwizdanie: :rolleyes: Nie chce sie klocic ale niech sobie sami to wyjasnia nam nic do tego,pozatym temat stary jak swiat czyli pl_eu mi to sie juz nie chce wysłuchiwac ze jeden ma tak a drugi tak.... KONIEC TEGO TEMATU Kezor bez urazy oczywiscie :good:
  21. Piter to dziad nr 1 w klubie
  22. Bedzie napewno ale pierwszy rok bedzie przejebany nie oszukujmy go :ev il: :evil: Ale jestem wsciekły znowu gosc sie umowil na ogladanie auta i nie przyjechal to jakis koszmar,ludzie sa tak niepowarzni ze szok :thumbdown: Dzo-dzo masz racje jak sie ktos trafi to pcham nie bede sie zastanawial :decayed:
  23. Nie moja niunia cały czas pod blokiem ale jutro przyjezdza klient z wloszczowej wiec moze ja łyknie cena jest juz 12.800 a ludzie k**wa wymyslaja ze drogo h...je jedne :polew: Ale jak sprzedam napewno bede potzrebowal pomocy ktoregos z was bo rowerem po nowa furke nie pojade :cool1:
  24. :gwizdanie: :gwizdanie: :good:
  25. CHu...wy to ty jestes leszczu jak cie diopadne to ci kakałko zbałamuce hehe :naughty: [br]Dopisany: 21 Listopad 2009, 20:32_________________________________________________ Kolego nie smiej sie bo inaczej pogadamy :wallbash:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.