Treść opublikowana przez kikson
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
No moje gratulacje bart teraz dopiero zycie nabierze sens :good: pozdrawiamy z cała rodzinka :rolleyes:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Kazdy dzien jest dobry na spota tak :kox:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
walimy dzis nad wode z dzo-dzem i lemanem jak ktos ma ochote to zapraszamy jakies kilbaski sie zrobi i bedzie ok :tongue4: start godz 12.00
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Chyba spot jutro u mnie odpada bo mam wolne,ale czasem tam nie jedzcie bo zadzwonia po mnie do pracy.... Jutro jest spot grillowy kto wie ten jedzie :decayed: Dzo dzo stawia wszystkim po kiełbasce :embarrassed:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
dzo-dzo Ty bura suka zginiesz :polew: :polew: Panowie spokojnie bez nerwow :rolleyes: Bart jak tam teraz to chyba siedzisz jak na szpilkach co a małemu sie nie spieszy do taty,,,powodzonka
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
to o ktorej zajrzycie knajpa jest od 12
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
zapraszam Cwoki :decayed: a teraz coś na dla ludzi o mocnych nerwach: dzo-dzo w swojej nowej kolekcji :polew: :polew: http://picasaweb.google.pl/karolinakurz/20090815Pstrag?authkey=Gv1sRgCIS1nuvnwv6jXg#5370077681406261522
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Michał co sie dzieje :shocked:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Piter zwany Kox-men musisz uwazac w taki descz aby ci sie twa piekna opalenizna nie zmyła,a co do tatuazu to wpadnij cos ci rysne na łydzie.. :cool1:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
uuuuuu groznie to zabrzmiało.....
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Tymon moze zrobisz mu jakies uroczyste powitanie--frytki o smaku kurczakowym beda na miejscu :decayed: A dzo-dzo pijaczyna siedzi nad jeziorkiem chyba az do srody :> :>
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Kazdy korzysta z urokow lata,tymon wpadnij do mnie do knajpy to se zrobimy mini spota :polew: :polew:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
tak dlatego pracuje 7 dni w tygodniu ;( ;(
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Dzo dzo lubi glony :polew:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
byłem tam pare razy i zgodze sie z toba, tam moj kolega złamał sobie kregosłup,nieciekawe miejsce Dzo dzo cipko z kim sie wybierasz nad wode nikt cie nie lubi i nie masz kolegow :polew: ale jakbys walił na pstraga to sie pisze moze byc smiesznie :decayed:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
tymon i co nutek skasował ci ta inspekcje,leman tez ma ten problem
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Tymek tak musimy zrobic bo juz mnie to wk...wia cały czas mi mryga Bart jak tam mały jescze sie na swiat nie spieszy :naughty:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Ja widziałem dzo teraz jestescie no wiesz medialni :polew: Ps panowie czy na spocie moze ktos mi skasowac vagiem inspekcje bo nie moge jej skasowac przyciskami od km i zegarkiem,a tak podobno sie kasuje...
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Leman dla siebie bierzesz ta a6 :no:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
moze i ja tam kiedys zajrze do was
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
tam podobno frytki maja smak kurczaka :kox:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Ku..wa nawalilismy takiej kaszanki ze nam tam juz w zyciu rybki nie sprzedadza :polew: Żart oczywiscie było bardzo miło,tak rodzinnie i %%%%%%%
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ja to samo :gwizdanie:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
robimy cos dzis :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
leman chcesz kantor podpalic :tongue4: