Treść opublikowana przez kikson
-
Ile pali Wam gazu?
tarz benzynka jest tania panowie wiec ja swoja kuchenke gazowa wyłaczyłem na dobre
-
[ALL B5] Nie do konca sprawne wspomaganie po regeneracji maglownicy
Koledzy pomocy mam podobny proble z tym ze,pojechalem bo mi plynu ubywalo mechanik stwierdził ze jest jakis tam waz do wymiany i ze go dorobi i wymieni itp.po wymianie wezza po przejechaniu 300m kkierownica przestala reagowac i stracilem wspomaganie,ledwo co dojechalem do niego spowrotem to stwierdzil ze uklad sie zle odpowietrzył i wymienił mi plyn i cos tam odpowietrzal.Co jest najlepsze ze wspomaganie chodzi ok lekko itp ale strasznie glosno buczy,ja juz ostro wkurwiony dzwonie po raz 3 i mowie ze caly czas mi buczy i chce aby bylo jak wczesniej cicho.On mi kazał wstawic auto wyjmie pompe ktos mu ja sprawdzi i wszystko na jego koszt.jak cos z tym zrobi to napisze :embarrassed:
-
[ALL] Dwie nowe opony na przód czy na tył ?
tylko i wyłacznie na tył
-
[B5 1,8T] Po wymianie rozrządu - ceny części i robocizna
jutro ruszam do mojego mechanika po pracy w aso audi vw skoda wieczorami grzebie troszke .zobaczymy jak mnie skasuje za czesci za robote krzyknał 250 za czesci mysle ze do 600 stowek bedzie oki[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2008, 23:28 _________________________________________________ja zapłaciłem 800zł pasek gates 153 zeby-89zł napinacz paska rozrzadu vw,audi-189zł napinacz paska hydrauliczny vw,audi-269zł robił mi to mechanik z aso audi vw.pompy nie ruszam jest oki i nie współgra z rozrzadem.
-
[B6 BFB] Po jakim przebiegu należy wymienić rozrząd ?
dobrze gada cały przod wyjezdza
-
audi a-4 b5 1.8 20v avant moj nowy bolid heheh
Wiec zaczne jeszcze raz na ta chwile nie chce zabardzo nic zmieniac,moze jedynie z czasem przydymione lampy z tyłu,przymierzam sie do felg te co mam jakos specjalnie mi nie podchodza wolałbym juz takie 5cio ramienne.z czasem napewno zainwestuje w podłokietnik. swojego czasu miałem mazde 323f w ktora własnie ladowałem cała jase i dobrze na tym nie wyszedłem[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2008, 18:57 _________________________________________________Ps.freon mega podoba mi sie kolor twojej audiolki jest wypasiony
-
audi a-4 b5 1.8 20v avant moj nowy bolid heheh
2 tyg,temu zakupiłem audi a-4 z 96r avant za autko dałem prawie 16tys ale mysle ze sie opłacało,miałem wczesniej mazde 323f i był koszmar cały czas cos dokladałem przez 6 miesiecy 3tys zł włożyłem.pastaram sie wrzucic pare fotek[br]Dopisany: 18 Czerwiec 2008, 20:03 _________________________________________________http://img247.imageshack.us/img247/4896/audia4011be3.jpg[br]Dopisany: 18 Czerwiec 2008, 20:08 _________________________________________________http://img228.imageshack.us/img228/641/audia4009af6.jpg
-
[B5 AVV] Jaka temp. przy przałączaniu na gaz jest najlepsza ?
dziekowac :th:
-
[B5 AVV] Jaka temp. przy przałączaniu na gaz jest najlepsza ?
Jak w temacie chodzi mi o temp. przy której auto przełącza sie na gaz (sekwencja) kupiłem auto i koleś od którego mam audi ustawił na 25 stopni zdziwiło mnie ze auto odpalało już na gazie a nie na benzynie.
-
[ALL B5] Kontrolki na desce rozdzielczej i FIS
mam pytanko czy moja audi a4 b5 96r ma costakiego jak czujnik zuzycia klockow hamulcowych
-
[B5 AFF] Jakie amortyzatory wybrać BILSTEIN czy KAYABA ?
Jestem nowy na forum i audi mam dopiero tydzien ale za to wczesniej miałe mazde i wymieniałem wszystkie cztery,po 6 miesiacach uzytkowania na polskich drogach wykazało ze amorki sa jak nowe 82%wszystkie,a jak wszyscy wiemy nawet nowe amory nigdy nie maja 100%STAWIAM na kayaby ale oczywiscie to tylko moje zdanie.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam wszystkich na tym oto forum jestem godnym posiadaczem czterech pierscieni :kox: