Treść opublikowana przez kikson
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Fajnie macie panowie,a ja jak ten murzyn bede siedział w pracy :wallbash: :wallbash:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Na mazury jade ok 5 km od mragowa w piekna strefe ciszy i super jeziorko....a juz wiem miejscowosc probark---wiadomosc do wentyla :tongue4:
-
[ALL B5] Klimatronic - jak obsługiwać
W sumie jakby kANAŁY BYŁY ZASYFIONE TO BY SMIERDZIALO TAK??? a u mnie nic nie smierdzi,jak nabije to powiem cio i jak ok
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Wybieram sie na mazury a wedka + duza ilosc piwa=relax Ps panowie gdzie w czewie moge dobrze nabic klime
-
[ALL B5] Klimatronic - jak obsługiwać
Panowie czy normalnym zjawiskiem jest ze moj klimatroni ustawiony jest na 19 stopni a dmucha ledwo co zimne powietrze,czy to nie czas najwyzszy nabic klime :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
tymona4 ja sie pisze na wedke jak tylko chcesz ja oddac :shocked: Dzo dzis ztywna gadka była u ciebie w sklepie,chyba przez ciocie hehe :polew: Tak naprawde chcielismy sie zapytac kiedy zajrzycie na małe co nieco :cool1:
-
BEZPIECZEŃSTWO NA DRODZE - "PUŁAPKI"
Warszawa-- gdansk
-
[ALL B6] Wyciek płynu od wspomagania
Wiesz jak jest ja i tak stawiam na pompe wspomagania i mysle ze ktos chce cie naciagnac...przekladnia maglownica itp to duzo wiekszy wydayek niz pompa wspomagania :embarrassed:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Kurcze takie nielegalne spoto vagowanie mnie ominie szkoda wielka szkoda :wallbash:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
:polew: :polew:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Spocik zaliczony :kox: Co do wypowiedzi jestem tego zdania co norbi takie rzeczy powinno sie załatwiac w inny sposob a nie robic z tego publicznej debaty :gwizdanie:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Ja bede na 100% do zobaczyska :>
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Ja wole nie podpinac bo znowu wyjda rzeczy,ktore mnie moga przywrocic o zawrot głowy :shocked: Lepiej nie wiedziec po co sie stresowac
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
To chyba igo po imprezce,mineło 5 lat chłop sie zmienił ale niechlubna przeszłosc ciagnie sie za nim jak smród :polew: :polew: :polew: :polew:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Powiem ci ze ztakim podejsciem daleko nie zajedziesz.... :kwasny:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Ja stawie sie na 100% tyle ze na 1h bo sami wiecie co niektorzy jak to jestt z małym dzieckiem. Sysiek wez zone i dzidziusia nie beda sie nudzic ja moja biore
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
pytanko czemu pierwsze 5v osob jest zaznaczonych,no sam wiesz jak :mysli:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Spot to rzecz swieta jak ma byc to bedzie.. Fajne foty chlopaki
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
wentyl(bart) jak wolisz dawac foty :decayed:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Ale narobiłem z tym wedkowaniem :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Tu sie z toba norbi zgodze :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Tomi daj spokoj :kox: Juz nie moge sie doczekac spota 1 lipca,cały tydzien zapieprzam w dwoch pracach zrelaksuje sie troszke... Ps nutek co ty na to jakbym kiedys z toba wybrał sie na rybki,sewojego s[przetu nie mam ale jako towarzysz,bardzo kreci mnie łowienie rybek ale nie mam na to zabardzo czasu ani kasy na dobry sprzet :slina:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
po co do gliwic na spota
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Chłopaki obyscie sie nie szczepili A tak na powaznie moge ktoremus dac moja lustrzanke aby porobił troszke fotek
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Ale jakA TOMII :hi: