Treść opublikowana przez kikson
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
dzo ja mam sprintera daj cynk jak cos to sie przewiezie... Wyjazd na mazurach zaliczam do udanych rybek sie złowilo ze 20,ale takie małe cipki ze szkoda bylo przywozic.. Teraz udaje sie na detox alkoholowty hehe :no:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
:polew: :polew: :polew: Trzymajcie sie chłopaki ja dzis w nocy uderzam na mazury
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Dieta czyni cuda tak hamps z cebulka :polew: :polew:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
kolego lumpa to ty masz,,a jak chcesz zobzczyc jak mam silniczek zajechany to zapraszam na kreske.ps i mam lepsze wyposazenie kolego :good: Tymek ale zes mnie zagrzał stary :decayed:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Ja tez tankuje na orlenie i jestem zadowolony (LPG) kolega rozwozi gaz na stacje orlenu i wiem ze jest ok a z kolei na bp juz gazik maja ciut gorszy :naughty: Tymek ja za swoja niunie bede chciał ok 15.200 a mysle ze jest to juz wygorowana cena a ja mam avanta i troszke wiecej elektryki od ciebie plus gaz
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
wiesz co tymek z cena troszke przesadziłes ;( ;( Ale zycze ci abys sprzedał :decayed:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Ano maja ogladam czesto i gesto uwaga pirat,to szybko doscigaja ich tam :evil: :evil:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
udanego urlopiku :decayed: :decayed:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ludzie gadaja tymon ze wy no wiesz ten tegez :tongue4:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
o tobie kolego nie zapomne dla ciebie złowie rekina :polew:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
uuuu chyba bedzie to bmw :naughty:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
piter ja raczej bede w pracy wziałem wolne juz nie daje rady na dwie roboty :tongue4: dzis bede z moim kierowca(żonka)ja musiałem zazyc dawke chmielu Leman jak bedziesz wez cos dla mnie ok a przywoze ci szczupaczka z mazur :naughty:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
sto lat sto lat :wink4:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Sprzedam rower wigry 3 :naughty: tymon znajac zycie masz teraz oznaczenie 1.6 tak :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: szkoda ze nie było silnkow 1,4 ale by byli zdziwieni jakbym ich łykał z takim małym motorkiem :evil:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
:polew: :polew: lemana bryczka jest bardzo ok jakbym miał kase to był ja łyknał :naughty:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
zamawiam dwa razy hamburger XXL :> :>
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
widze ze spoty frytkowe zaczynaja zyc wlasnym zyciem hehe,ja nie podjade bo bym musiał co chwila prac jakiegos buraka z bmk-i wiec szkoda mego czasu :polew: Miłego spota zycze.... dzo-dzo jestes najwieksza c*paa jaka znam wiesz dlaczego--- NO COMENTS :thumbdown: Ziomki mnie nie bedzie w niedziele jakby tymonka była niech ktos wezmie od niego wedke dla mnie bede wdzieczny :notworthy:- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Jak bedziesz w niedziele to wez kija ok- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ja sie pisze na jutro- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
same chlory tu dzis :polew:- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ja odpadam praca chyba ze zaleje pałe i nie pojde :polew:- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
tymek mnie nie bedzie ale jakbys mogł wziac wedke i dac dzo-dzowi albo lemanowi bede wdzieczny :> Nutek to cacko mam w opisie http://moto.allegro.pl/item673405760_vulkan_vn_750_twin_zobacz_jak_bajeczny_czoper.html :naughty:- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Moja suczka tak a za dzo dzem nie trafisz :kox: :kox:- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
http://img329.imageshack.us/img329/4413/dzo044.jpg Tak sie dzo-dzo zabawiał z mloda suczka sherry - Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]