Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kikson

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kikson

  1. Jade dzis do galeri mam juz dokumenty moze cos przykresle na raty w avansie :gwizdanie: :gwizdanie:
  2. piter do galeri to raczej cie nie wpuszcza,a jesli uda ci sie wejsc to właczy sie alarm GAZOWY :polew: W czestochowie jestes juz troszke znany ekscelencjo :)
  3. Tak albo szrot.pl Niewiem czy wiecie ale wczoraj na galeri zginał jeden z robotnikow spadł z wysokosci ladnie co,ale i tak otworza ;( ale ktos musiał przypłacic to zyciem
  4. k..wa jutro auto idzie do mechanika strzela prycha i ciezko nim jechac a ja niewiem o co kamon ;( ;( ;(
  5. i ja sie znalazłem.Jezdzilem kolo 30 min zewby sie aku naladowal,a rano odpalił jak nowy :kox:
  6. dzieki chłopaki wielkie dzieki :good: :good:
  7. panowie jak ktos ma kable albo linke zaprasza po spocie do mnie pomozecie mi chyba koledzy :naughty: :naughty:
  8. Remont jest ale w samej czewie remontuja dk1
  9. :polew: :polew: :polew: Wlasnie sie dowiedzialem ze rogal robi programy tez do opla vectry c czyli jak uda mi sie kupic silnik 150km to moze zrobie chipa na 180km,,,, A teraz czekam na szydere dzo-dza ciekawe co wymysli :wink4:
  10. Ojjjj dzo-dzo duze dziecko z ciebie,co zrobic ciebie nie da sie juz zreperowac :kox:
  11. powodzenia z takim podejśćiem :gwizdanie:
  12. Niedługo beda mody tylko troszke inne zmiana pampersa itp :polew:
  13. no w koncu ktos ci pojechał szyderco cały czas z innych łacha darłes to ci sie nalezało :tongue4: piter nie bierz juz wiecej do buzi bo sie zmeczysz i w bicepsie ci spadnie :kox: Leman zarzuc jakies foty :confused4:
  14. Bedzie dobrze :decayed: Ja mam czas do konca roku na zmiane wiec duzo moze sie jeszcze zadziac moze cos terenowego :gwizdanie: :gwizdanie:
  15. dzodzo młodszy rocznik to 2004-2005 na auto mam 35tys.
  16. Drodzy koledzy juz niedługo pewnie nie podacie mi ręki..Ale rzecz jest w tym że szukam auta rodzinnego które podoba się mi i mojej kochanej małżonce, poza tym niewierze że wasze auta się nie psują bez urazy ale każde auto sie psuje a ja wole rocznikowo młodsze i lepiej wyposażone auto i z fajnym wyglądem. A nie powiecie mi drodzy koledzy że 407 bądz Vectra C są brzydkie.Przewertowałem już prawie cały internet o tych autach szukając opini i przeważają pozytywy. :rolleyes: No to litania poszła I tak jak Nuti już napisał myślimy trochę innymi kategoriami, nie ukrywam że może kiedyś wrócę do audi alee....A8 :tongue4:
  17. zapomniałeś o turbo gt28 :polew: :polew: :polew: Piotrek czekam na zmianę :gwizdanie: :gwizdanie: [br] edit: Trzeba by oblukać, pewnie mają z 700 nalatane :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10012909 http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9766510 edit: pamiętacie wczorajszego leona http://www.allegro.pl/show_item.php?item=751179709 Tommy myslalem ze ci zalezy na tej pracy ale chyba sie przeliczyłem--> jesli sie myle to mi to napisz czemu nie wpadłes ani nic nie napisałes :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  18. daj no jakiegos linka :tongue4:
  19. nie dam rady jutro mam wolne i poswiecam sie w 100% rodzinie a godziny wieczorne to kapiel usypianie itp..
  20. Narka buraczany chlopczyku
  21. :polew: jutro bedzie sie dzialo bedzie tkz premiera ps ciicho sza
  22. kolejny dobry chlopak odszedł do zakladu karnego tzw?" małzenstwo :decayed: Najlepszego wam zyczymy z karolina obys troszke zmadrzał
  23. uuuu o co kamon :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.