Treść opublikowana przez kikson
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Tak tez zrobie
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Ja sobie to zrobie i tez bede cieszyl sie jazda,taka mam nadzieje tylko mam duze wrazenie ze mechanik sam wyszukuje sobie prace
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Dzieki sysiek narazie musze odłozyc troszke grosza bo w zawieszeniu mam pare innych rzeczy do wymiany :gwizdanie: Mam jakies głupie wrazenia ze ten moj mechanik robi jakies wałki bo ruchu nie ma w warsztacie,a jak robi mi jedna rzecz to wychodza dwie nowe.np wuniana łozysk amortyzatora a przy okazji wyszły osłony przegubu drazek kierowniczy,maglownica itp. Mysle ze chce na mnie zarobic,co do maglownicy to akurat mu wierze ale reszta to tak sobie zwlaszcza ze auto mialo przeglad w aso w lipcu-i co nikt tego nie zauwarzył :cool1:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Baterie i tak musialem wymienic a magiel mi cieknie i w niedługim czasie trzeba bedzie ja dac do regeneracji
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Panowie gdzie w czestochowie regeneruja maglownicze dobrze i w rozsadnej cenie ;(
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Dzo-dzo tylko nam tymka nie zreperuj,to dobry chlopak :naughty:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Magic---> dla dzo-dza to chyba z marmuru
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
:polew: :polew:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
No spoko jak cos to sie odezwe bo nie bede umial tak jezdzic bez sciemy z przodu a o xenony sie nie czepiali
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Suko nie jestes godna aby jechac mym oplem :polew: :polew: Dzis pracuje wiec odpada
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Tak tesknimy jak niewiem :polew: :polew:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
:polew: :polew: ty zmien ksywe na kangura4 :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Poszlo
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Bylem kolejka jak po mieso za komuny :polew: Pojechalem na warszawska i tam kupilem ZAP piastow 80AH 700a mam sentyment bo w piastowie mieszkalem 20 lat 350zl zjechali mi jeszcze 200 zl cena ok i firma dobra. Piotrek nie dogryzaj bo cie wystrzelam kiełbasa po paszczy :polew:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Ta bateria ma juz dosc nie trzyma pradu i chyba wybiore sie na ogrodowa do anody
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Tymon to zadanie dla ciebie to chyba twoje strony wiec obczaj temat :naughty: Ps gdzie tanio kupie dobry akumulator :confused4:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
:polew: :polew: :polew:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
:polew: :polew: cos w tym jest
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Wchodze w to mamy nawet po tyle samo km 125km :polew:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Teraz to piszesz ze masz stare audi----A mnie obsmiales ze chce moja Vectra jechac na WOSP Trzeba ci chyba tymek utrzec nosa tzn Diesel Vs benzynka 1.8 :naughty:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Kto z kim mozna wiedziec
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
To stawiasz flaszke onanisto zapatrzony na siebie.. Piotrek a co do ciebie to ,a w d*pie z toba ;(
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Dzis drugie podejscie do montazu zenonów miejmy nadzeje ze sie uda :wink4:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
xenony juz sa dzis montaz w dziupli u lemana :kox:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Cos ostatnimi czasy nasz forum umarło sam nie wiem czy wszyscy sie gdzies przeniesli czy sa inne przyczyny,,, Leman jestem chetny wiesz na co odezwij sie jak cos na gg jutro..