Treść opublikowana przez Docki95
-
[A4 B5 99r Polift] 1.8T ANB by Docki | 18"RS6 | Skóra kubełki|
Jest skladana, szukałem i nie znalazłem.. Dzięki wielkie! Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka
-
[A4 B5 99r Polift] 1.8T ANB by Docki | 18"RS6 | Skóra kubełki|
Alfa 159 :v a silnik nie wiem jaki, ale mocy mają dość. Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka Takie rzeczy moj czlowiek robi! Jakby ktos chcial to PW! Naklejki, koszulki bluzy! Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka Siemanko, jest jakiś patent na mocowania kanapy z Avanta do sedana? Da sie przelozyc ramy czy cos? Jako ze mam wjazdowke na Vag nyse, kupilem kubelki skorzane, poddalem je renowacji, i teraz mysle jak ta kanape ogarnąć.. Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
Wycenie jak bede miał to w ręku, odezwę się na PW. Potrzebujesz tego na już, czy mozesz poczekac? :>
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
Pady tez, zielony i czarna gabka do finisha
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
Ja bede ogarniał 3M pasty, mogę Ci załatwić jakieś mniejsze buteleczki w dobrej cenie
-
[A4 B5 99r Polift] 1.8T ANB by Docki | 18"RS6 | Skóra kubełki|
Jeszcze bym musial dopłacić Jeszcze powiedzial ze mam sie cieszyc ze nie nagrywali, bo nie mogli mnie dogonić.. #180km/h Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka
-
[A4 B5 99r Polift] 1.8T ANB by Docki | 18"RS6 | Skóra kubełki|
Kup 1.8turbo, mówili.. 200 i 5p za wyprzedzanie na zakazie, i obszarze wylaczonym z ruchu.... Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
225/40 będzie oslaniac, 215 bedzie na rowno, a 205 bedzie najlepiej wyglądać Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka
-
[B5 ANB] Avant 1.8TQ nogaro blue! Quattro/DP/Wydech/FMIC
Jak dojdą dystanse to pokaz jak siedzi! Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka
-
[A4 B5 99r Polift] 1.8T ANB by Docki | 18"RS6 | Skóra kubełki|
Będę przetaczal te 10mm na 5mm przelotowy, i te 15 mm na przelotowy 10mm. Wtedy 5 na przod i 10 naa tył. Powinno byc idealnie. Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka
-
[ALL B5] Proszę o pomoc w sprawie dystansów
Niee, otwor jest okej, tylko w dystansie 15mm jest 15mm na piaste miejsca, a w a4 b5 z tylu piasta wystaje na 20mm.. Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
Ile Cie wyjdzie napinacz z łańcuchem? Bo chyba tez mi sie to szykuje! Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka
-
[A4 B5 99r Polift] 1.8T ANB by Docki | 18"RS6 | Skóra kubełki|
15 z tylu nie wsadzisz z kolnierzem bo piaasta wystaje na 20mm.. Pomierze dzis i zobacze jak to wygląda Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka
-
[ALL B5] Proszę o pomoc w sprawie dystansów
Na kolnierzu piasty sie opiera dystans. Nie dolega do końca. Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka
-
[A4 B5 99r Polift] 1.8T ANB by Docki | 18"RS6 | Skóra kubełki|
Ktos kupil i nie używał! Spróbuję 15mm dystans na przód, a 20 na tył, zobaczymy jak sądzie! Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka
-
[A4 B5 99r Polift] 1.8T ANB by Docki | 18"RS6 | Skóra kubełki|
Kupilem nowe Eibachy za 200zl komplet. Wiec narazie będą same sprężyny Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka
-
Dylemat 205/215 40 18 8J
205/40/18 mam na 8j 18 i jest mega! Siada ładnie! Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka
-
[ALL B5] Proszę o pomoc w sprawie dystansów
18" 8j et43, opona 205/40. Kupilem dystanse 2x10mm naa przód i 2x15mm tył. FWD, nie pasuje.... Zawiaas -30. Odsylac to czy dac 15mm przod, a tyl wymienic na 20mm? Et przod bedzie 28, a ET tyl 23.. Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka
-
problem z kontrolką ciśnienia oleju w 1.8T ANB
Zrzuc miskę, wyczyść smok z syfu i wymien odrazu pompe oleju! Powinno byc git Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka
-
[A4 B5 99r Polift] 1.8T ANB by Docki | 18"RS6 | Skóra kubełki|
Aa całkiem możliwe! Przygarnalem dokladke pod PDC na tył! Teraz czujniki i montaz :v Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka
-
[A4 B5 99r Polift] 1.8T ANB by Docki | 18"RS6 | Skóra kubełki|
Et jest 43! Dystans wleci i bedzie równo! Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka
-
[A4 B5 99r Polift] 1.8T ANB by Docki | 18"RS6 | Skóra kubełki|
http://allegro.pl/show_item.php?item=5931174186Kupiłem te, więc nie. Kurde czytalem temat ze gośc kupił i nie siadło tak jak miało bo klasa wagowa inna była. Po tym numerze pasuje do V6, i do 1.8t i jestem w d*pie..Poza tym MTS chyba gorszy od eibacha? :> Takie rzeczy się dzieją! Wpadło koło z RS4, pomalowane proszkowo na kolor aluminium (rial 9006) z domieszką kryształków metalu? Taka perła mega wyszła. Do tego oponki 205/40/18. Są też dystanse 10mm przod i 15 tyl, ale nie pasują, jest ten sam otwor centrujący ale nie wchodzi do konca dystans.. Trzeba bedzie cos pomyślec.. Teraz kolej na sprężyny eibacha bo koza przeokrutna..
-
Analiza logów 1.8t ANB, 115+118 003
Jutro zrobię, też na 3 od 30km/h do 5/6tys obrotów?
-
Analiza logów 1.8t ANB, 115+118 003
Jak tak to może mi się poprostu wydaje. Dzięki wielkie!
-
Analiza logów 1.8t ANB, 115+118 003
Cześć. Mam taki problem z audi, mianowicie, wydaje mi się ze nie ma tyle mocy co powinno. Tak jakby raz turbo się włączało a raz nie. Takie subiektywne odczucia. Wrzucam logi jakie dziś zrobiłem, widać na nich co może być nie tak? http://vaglog.pl/log_248583.html (115+118+003) http://vaglog.pl/log_248584.html (115+118)