Treść opublikowana przez Docki95
-
Błękitne A4 B5 Quattro
Kowi, zrobie Ci dzis foto mojej na tych springach, 205/40/18 8j, i zobaczysz czy taka tragedia
-
Błękitne A4 B5 Quattro
Eibach pro kit. -30/30. Komfort mistrzostwo, wyglad na 18" jest okej
-
[A4 B5 99r Polift] 1.8T ANB by Docki | 18"RS6 | Skóra kubełki|
Możecie pomóc klikając like pod zdjeciem? https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fpitstopole%2Fphotos%2Fa.932796140168694.1073741831.724493184332325%2F932925160155792%2F%3Ftype%3D3&width=500" Takie poobiednie modzenie! Wpadla zolta folia na halogeny, i ledy na wstecznym! Moze zrobie jakies foto w nocy zeby lepiej uchwycic jak to swieci! Cdn...
-
[A4 B5 99r Polift] 1.8T ANB by Docki | 18"RS6 | Skóra kubełki|
Jadę jadę, i jebło Plecionka za katem do wymiany, przerdzewiala cala.. https://youtu.be/btDFvMUNMaw
-
[B5 AAH, 94r] by maniu LZ5K v2 | 2.8 Quattro | Body lift | skóra
5500K Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka
-
[A4 B5 99r Polift] 1.8T ANB by Docki | 18"RS6 | Skóra kubełki|
Ja mam z przodu 15mm z kolnierzem, a z tylu 20mm z kolnierzem. Przy FWD jak dasz 10 na tyl to felga lapnie jeszcze piasty i będzie git. Mam 2x10mm 5x112 przelotowe na sell jakbys chciał! Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka
-
[A4 B5 99r Polift] 1.8T ANB by Docki | 18"RS6 | Skóra kubełki|
Tak, folia oracal. Ale musze poprawic bo lekko za male wycialem. Niby nie widac, ale ja widze Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka
-
[A4 B5 99r Polift] 1.8T ANB by Docki | 18"RS6 | Skóra kubełki|
Robil ktos tak ze malowal dokladki w kolor ale nie spawal ich? Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka
-
[A4 B5 99r Polift] 1.8T ANB by Docki | 18"RS6 | Skóra kubełki|
Opuszczam o 30mm, wiec albo schowaja sie minimalnie albo wcale ;D Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka
-
[A4 B5 99r Polift] 1.8T ANB by Docki | 18"RS6 | Skóra kubełki|
Mam 10mm przelotowe, moze sprawdze jak siadzie! Tak siadlo na dystansach! Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka
-
Nakładki na boczkach przednich, do czego?
Zeby zmniejszyc zuzycie wnetrza? Mi się czesto zdarza kopnąc tam butem itd przy wsiadaniu, a w policyjnych butach i mundurze to pewnie wgl masakra. Bo nic innego mi nie przychodzi na mysl.
-
[B5 AFN+] Daily A4 by dliwski | 18" S line, gwint, bix, nowy LY9B | AWX + 216-stki
No fura jest konkret!
-
[A4 B5 99r Polift] 1.8T ANB by Docki | 18"RS6 | Skóra kubełki|
Nowki 1250 zl za komplet! Oponeo.pl! Przod lekko wystaje, ale jak siadzie nizej to powinno sie schować!
-
[A4 B5 99r Polift] 1.8T ANB by Docki | 18"RS6 | Skóra kubełki|
Wrzucilem dystanse! ET przod to teraz 28, a tyl 23, przy feldze 8j i oponie 205/40/18! Jest gruuuubo Jak pojdzie nizej to bedzie kosa! Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka
-
[A4 B5 99r Polift] 1.8T ANB by Docki | 18"RS6 | Skóra kubełki|
W polowie kwietnia zakladam Pro Kit'a, takze bedzie lepiej. Teraz jest BA Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka Tak sie mieni w słońcu! Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka
-
[A4 B5 99r Polift] 1.8T ANB by Docki | 18"RS6 | Skóra kubełki|
Prawie sie udało Mamy sie dobrze, nic jej nie jest!
-
[A4 B5 99r Polift] 1.8T ANB by Docki | 18"RS6 | Skóra kubełki|
Ehh.. temat do zamknięcia..
-
[B5 AFN+] Daily A4 by dliwski | 18" S line, gwint, bix, nowy LY9B | AWX + 216-stki
Jaki dystans dałeś? Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka
-
[A4 B5 99r Polift] 1.8T ANB by Docki | 18"RS6 | Skóra kubełki|
Wpadło parę fantów! Uchwyt na kubki zamiast kaset box'a i kompletna tapicerka skórzana z avanta! Trochę zabawy było przy tylnich oparciach (Trzeba było lekko nawiercic tą czarną blaszkę na środku co łączy obie części i przesunąc o 1cm w prawo żeby powchodziło wszystko), zostało jeszcze mocowania ogarnąc, ale to pikuś. Plany na najbliższy czas to założenie lusterka z anglika, dokładka poliftowa z pdc (ale czujniki nie ori), dystanse 15mm przód, 20mm tył i sprezyny Eibacha pro-kit sport. Narazie tyle~! Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka
-
Audi A4 B5 sedan 1995 | rolki RS6 | dystanse 20mm | h&r -30 mm | Bose | kubełki | kiera S | mała sesja str.11
Felgi już na aucie Jak coś to się odezwe!
-
Audi A4 B5 sedan 1995 | rolki RS6 | dystanse 20mm | h&r -30 mm | Bose | kubełki | kiera S | mała sesja str.11
Czyli tył et 15. Pytam bo mam et 43, a gdzieś zapodziała mi się poziomnica i nie mogę zmierzyć dokładnie ile na równi z błotnikiem trzeba
-
Audi A4 B5 sedan 1995 | rolki RS6 | dystanse 20mm | h&r -30 mm | Bose | kubełki | kiera S | mała sesja str.11
U mnie też -30 czeka na założenie! Jakie masz ET Felgi? 8j szeroka nie? :>
-
ratowanie foteli :-)
Ekhem.. troche poczytac, kupic chemie i samemu da rade Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka
-
[ALL B5] Proszę o pomoc w sprawie dystansów
A co napisalem wyżej? Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka
-
[A4 B5 99r Polift] 1.8T ANB by Docki | 18"RS6 | Skóra kubełki|
W Quattro ma mniej. U mnie wystaje 20mm Mam 15mm z centrowaniem 2szt. Jak coś to PW Nóweczkki