Treść opublikowana przez Docki95
-
Upgrade hamulca tylnego w autach FWD - 280mm
100 to za sztukę wołają.. Wszystko inne mam, tylko te cholerne piasty ;d
-
Upgrade hamulca tylnego w autach FWD - 280mm
Ma ktos na zbyciu piasty z C4? Bo na allegro ceny kosmos, a niczego w mojej okolicy nie ma, zeby cala belke brac..
-
audi a4 b5 lift 1.8t anb
Jest zrobiony z głową, na dwoch tlumikach. I jechalem tez innym autem na przelocie z dwoma tlumikami i to klasy premium powiedzmy, i tez jest bardzo glosno
-
audi a4 b5 lift 1.8t anb
Jedz lepiej na jakiś porządny program! Wydechu nie polecam, przelot urywa łeb w trasie.. ;d
-
audi a4 b5 lift 1.8t anb
No słabo z mocą jak na taki setup. 230 powinno wypluć bez zająknięcia.
-
[A4 B5 99r Polift] 1.8T ANB by Docki | 18"RS6 | Skóra kubełki|
Trzeba bedzie pokombinować no, wyzej podwiesic itd. Tak wgl, to mialem kupowac twoje auto jak bylo do sprzedania jeszcze! Tylko najpierw pojechalem obejrzec tą do której miałem dalej, i na powrocie mialem zobaczyć tą. Ale wróciłem już moją
-
[A4 B5 99r Polift] 1.8T ANB by Docki | 18"RS6 | Skóra kubełki|
Ale u Ciebie jest 550x180x65 ?
-
[A4 B5 99r Polift] 1.8T ANB by Docki | 18"RS6 | Skóra kubełki|
No teraz już nie mam wyboru [emoji23] Wysoki jest ale wąski 450 ma rdzeń, całość koło 600mm. Okazyjnie kupiona nowka także trzeba dać radę [emoji108] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[A4 B5 99r Polift] 1.8T ANB by Docki | 18"RS6 | Skóra kubełki|
Zbieranie gratów na sezon trwa! FMIC 450x230x65 z wejściami 2,5"! Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Turbo K03 przeróbka na hybrydę czy zmiana na K03S?
Na hybrydzie z k03 np. k03rs2 czy k03rs6 idzie ugrać około 260-270km..
-
FMIC do 250KM
Siemanko. Mam pytanko czy intercooler o wymiarach rdzenia 450x230x65 z wyjściami 2,5" będzie wystarczajacy do +250 KM?
-
[AZB B5] Black Avant S4 |Recaro|2x PDC|2DIN|Soft|
No bak na 160km to tak akurat Jak ogarniesz ta przepustnice wydechu to wrzuc foty jak to wyszlo!
-
Budowa układu wydechowego w Audi A4 B6/B7 1.8T
Jakis środkowy który zniweluje mi rezonans budy i wyciszy polecasz? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
Gdzie ogarniałes Intercooler? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Od czego zacząć 1.8T
800 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[A4 B5 99r Polift] 1.8T ANB by Docki | 18"RS6 | Skóra kubełki|
Przód 225 a tył 235 myśle dać. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Od czego zacząć 1.8T
Mam kompletny wydech przelotowy na dwóch tłumikach 2,5" w dobrej cenie! Jak chcesz to PW! Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Naklejki, napisy, i inne takie.
Nie ma problemu, napisz mi na PW jaki napis, jakie wymiary ma mieć to Ci napisze jaki koszt Ceny zależne od rozmiaru naklejki. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[A4 B5 99r Polift] 1.8T ANB by Docki | 18"RS6 | Skóra kubełki|
Tłumik przelotowy na sprzedaż. Jak ktoś chce to walić na PW podam szczegóły. Jak brzmi to słychac na filmikach
-
Naklejki, napisy, i inne takie.
Siemanko. Otwieramy z kumplem firme. Bedziemy robic roznego rodzaju naklejki na auto, wlasna odziez itp. Bylo by zainteresowanie na forum czyms takim? Nie mam pojecia do jakiego dzialu to wsadzic. Wykonujemy indywidualne projekty, np Naklejka na szybe z twoja ksywa, plus do tego koszulka z logo audi i ksywa na jakies zloty itp. Tak naprawde ograniczeniem jest tylko wyobraznia. Robilismy juz tutaj na forum paru osoba takie naklejki na dekielki do felg i byly zadowolone mega Jak chce ktos jakies konkretne info to zapraszam do dyskusji itp Mozecie pytac co jak i za ile Na facebooku mozecie znalesc dotychczasowe rzeczy (same koszulki i bluzy robione tez na zamowienie) wpisujac " PROSTO Z CHATY" Pozdro!
-
[A4 B5 99r Polift] 1.8T ANB by Docki | 18"RS6 | Skóra kubełki|
https://www.youtube.com/watch?v=1B2w0WEplS8&feature=share Próbowanie marchewek jak na seryjny soft turbo itp to nawet coś tam widać [emoji3] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Kompletowanie gratów trwa. Wpadły wtryski z Saaba 95, 373cc przy 3 barach,ja mam regulator 4 barowy, także koło 420cc powinno byc i starczyć na okolice 250-260 koni. Wtryski z BEXa bedą na sprzedaż, 200 zł jakby ktoś chciał Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Panowie, pytanie dotyczace opon. Czy roznica na 18" bedzie w komforcie miedzy 205/40/18 8,5j a 225/40/18? Bo kurde pojezdzilem rok i jest tragediaaa.. Woze corke z tylu itp, i czuc kazda dziure. I zastanawiam sie albo nad zmiana opon na 225/40, co podniesie troche wysokosc opony, albo nad zmiana felg na 17, 225/50.. Jakby ktos mial taki sam wzor jak ja, z nowymi oponami to chetnie sie zamienie
-
Budowa układu wydechowego w Audi A4 B6/B7 1.8T
http://sklep.carshop.com.pl/?11,tlumik-sportowy-podwojny-wm-sport-nierdzewka-2x90 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Panowie, wtryski z saaba 350cc przy 3 barach, mogę wrzucić do ANB 4 bar regulator bez żadnej korekty? ECU samo sobie wysteruje tak żeby było w miarę git? I stare wtryski miały 16 ohm, a te 12 ohm. 320cc z BEX'a śmigały bez korekt i nic sie nie działo, jednak tutaj to duży przeskok Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Hybrydowa K03s od Gregora10 za 1700 i masz 250km Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
http://gregor10.pl/tag/wtryskiwacze-bex/ Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk