Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Docki95

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Docki95

  1. 100 to za sztukę wołają.. Wszystko inne mam, tylko te cholerne piasty ;d
  2. Ma ktos na zbyciu piasty z C4? Bo na allegro ceny kosmos, a niczego w mojej okolicy nie ma, zeby cala belke brac..
  3. Jest zrobiony z głową, na dwoch tlumikach. I jechalem tez innym autem na przelocie z dwoma tlumikami i to klasy premium powiedzmy, i tez jest bardzo glosno
  4. Jedz lepiej na jakiś porządny program! Wydechu nie polecam, przelot urywa łeb w trasie.. ;d
  5. No słabo z mocą jak na taki setup. 230 powinno wypluć bez zająknięcia.
  6. Trzeba bedzie pokombinować no, wyzej podwiesic itd. Tak wgl, to mialem kupowac twoje auto jak bylo do sprzedania jeszcze! Tylko najpierw pojechalem obejrzec tą do której miałem dalej, i na powrocie mialem zobaczyć tą. Ale wróciłem już moją
  7. No teraz już nie mam wyboru [emoji23] Wysoki jest ale wąski 450 ma rdzeń, całość koło 600mm. Okazyjnie kupiona nowka także trzeba dać radę [emoji108] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  8. Zbieranie gratów na sezon trwa! FMIC 450x230x65 z wejściami 2,5"! Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  9. Na hybrydzie z k03 np. k03rs2 czy k03rs6 idzie ugrać około 260-270km..
  10. Docki95 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Siemanko. Mam pytanko czy intercooler o wymiarach rdzenia 450x230x65 z wyjściami 2,5" będzie wystarczajacy do +250 KM?
  11. No bak na 160km to tak akurat Jak ogarniesz ta przepustnice wydechu to wrzuc foty jak to wyszlo!
  12. Jakis środkowy który zniweluje mi rezonans budy i wyciszy polecasz? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  13. Gdzie ogarniałes Intercooler? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  14. Docki95 odpowiedział(a) na pachlik temat w Audi A4 B5
    800 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  15. Przód 225 a tył 235 myśle dać. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  16. Docki95 odpowiedział(a) na pachlik temat w Audi A4 B5
    Mam kompletny wydech przelotowy na dwóch tłumikach 2,5" w dobrej cenie! Jak chcesz to PW! Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  17. Nie ma problemu, napisz mi na PW jaki napis, jakie wymiary ma mieć to Ci napisze jaki koszt Ceny zależne od rozmiaru naklejki. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  18. Tłumik przelotowy na sprzedaż. Jak ktoś chce to walić na PW podam szczegóły. Jak brzmi to słychac na filmikach
  19. Siemanko. Otwieramy z kumplem firme. Bedziemy robic roznego rodzaju naklejki na auto, wlasna odziez itp. Bylo by zainteresowanie na forum czyms takim? Nie mam pojecia do jakiego dzialu to wsadzic. Wykonujemy indywidualne projekty, np Naklejka na szybe z twoja ksywa, plus do tego koszulka z logo audi i ksywa na jakies zloty itp. Tak naprawde ograniczeniem jest tylko wyobraznia. Robilismy juz tutaj na forum paru osoba takie naklejki na dekielki do felg i byly zadowolone mega Jak chce ktos jakies konkretne info to zapraszam do dyskusji itp Mozecie pytac co jak i za ile Na facebooku mozecie znalesc dotychczasowe rzeczy (same koszulki i bluzy robione tez na zamowienie) wpisujac " PROSTO Z CHATY" Pozdro!
  20. https://www.youtube.com/watch?v=1B2w0WEplS8&feature=share Próbowanie marchewek jak na seryjny soft turbo itp to nawet coś tam widać [emoji3] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Kompletowanie gratów trwa. Wpadły wtryski z Saaba 95, 373cc przy 3 barach,ja mam regulator 4 barowy, także koło 420cc powinno byc i starczyć na okolice 250-260 koni. Wtryski z BEXa bedą na sprzedaż, 200 zł jakby ktoś chciał Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Panowie, pytanie dotyczace opon. Czy roznica na 18" bedzie w komforcie miedzy 205/40/18 8,5j a 225/40/18? Bo kurde pojezdzilem rok i jest tragediaaa.. Woze corke z tylu itp, i czuc kazda dziure. I zastanawiam sie albo nad zmiana opon na 225/40, co podniesie troche wysokosc opony, albo nad zmiana felg na 17, 225/50.. Jakby ktos mial taki sam wzor jak ja, z nowymi oponami to chetnie sie zamienie
  21. http://sklep.carshop.com.pl/?11,tlumik-sportowy-podwojny-wm-sport-nierdzewka-2x90 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  22. Panowie, wtryski z saaba 350cc przy 3 barach, mogę wrzucić do ANB 4 bar regulator bez żadnej korekty? ECU samo sobie wysteruje tak żeby było w miarę git? I stare wtryski miały 16 ohm, a te 12 ohm. 320cc z BEX'a śmigały bez korekt i nic sie nie działo, jednak tutaj to duży przeskok Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  23. Hybrydowa K03s od Gregora10 za 1700 i masz 250km Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  24. http://gregor10.pl/tag/wtryskiwacze-bex/ Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.