Treść opublikowana przez Docki95
-
Yatour nie działa
Takie pytanie odnośnie tej zmieniarki. Dostałem od kumpla taką zmieniarkę za free tylko że miał ją w BMW. Czy po zakupie kabla do audi będzie śmigać? Czy jest tam jakis soft wgrywany pod markę albo cos w tym stylu?
-
[B5 AFN+] Daily A4 by dliwski | 18" S line, gwint, bix, nowy LY9B | AWX + 216-stki
Jak masz ori ET 43, to przecież będzie dokładnie tak jak u mnie
-
A4 1.8T ANB Q
Mam jasną skórę jak chcesz, możemy sie zamienić Kubełki oczywiście, podgrzewane, elektryczne ledzwia, i poduszki
-
[B5 AFN+] Daily A4 by dliwski | 18" S line, gwint, bix, nowy LY9B | AWX + 216-stki
TYL Przod
-
[A4 B5 99r Polift] 1.8T ANB by Docki | 18"RS6 | Skóra kubełki|
WIem ile to kosztuje, ale celuje w moce ok. 240 km - 250 max ( jak da rade tyle z k03s to magia), wiadomo, wydech 2,5 robię właśnie, wtryski szukam z BAM, i reszta po koleji. Ale przy tych mocach seryjne sprzęgło i pompa itp powinny dawać radę! Dlatego szukam też tej K03s, bo to wszystko czego potrzebuje, nie chce większej, bo i tak nie wykorzystam potencjału na ośce. Można się zgadać kiedyś i ustawić na spot. Jedziesz w sobotę na pitstop na tesco parking? Można sie spiknąć tam
-
[A4 B5 99r Polift] 1.8T ANB by Docki | 18"RS6 | Skóra kubełki|
Ile dałeś za hybrydę? I gdzie to wgl dostać? ;d
-
[B5 AFN+] Daily A4 by dliwski | 18" S line, gwint, bix, nowy LY9B | AWX + 216-stki
Felga 8j czy 8,5?
-
[B5 AFN+] Daily A4 by dliwski | 18" S line, gwint, bix, nowy LY9B | AWX + 216-stki
15 z tyłu nie wejdzie w FWD Piasta wystaje. Chyba ze jakies ORI eibachy, albo cos. Zrobię Ci fote jak chcesz
-
[B5 AFN+] Daily A4 by dliwski | 18" S line, gwint, bix, nowy LY9B | AWX + 216-stki
Ja na oryginalnym ET 43, dałem 20mm na tył i jest równiutko z nadkolem. 205 opona
-
[A4 B5 99r Polift] 1.8T ANB by Docki | 18"RS6 | Skóra kubełki|
Co to za turbo? Sprzedajacy twierdzi ze BEX.. Ale cos mi niepasuje.. odsyłać?
-
Montaż Navigation Plus od A do Z
2 din, jak nie pasi, jak wchodzi idealnie tylko trzeba lekko przyciac.. Jaki lakier do renowacji navi? Bo kupiłem z tą śmieszną powłoką gumową, i musze to psiknąć w taki lakier jak jest na klimatronicu..
-
[A4 B5 99r Polift] 1.8T ANB by Docki | 18"RS6 | Skóra kubełki|
Myslalem o tym. Nawet mam foto gdzies tego koloru z czarną ramką. Ale mam chromy szyb, i chce zeby pasowaly do czegoś! Wpadł jeden z elementów nowego układu wydechowego. Docelowo będzie dp 2,75->2,5" i potem cały przelot 2,5" z kwasówki, z tłumikiem środkowym przelotowym, i koncowym WM sport'a z nierdzewki 2x90mm. Powinno trochę odetkac wydech Plan do konca tygodnia? Pogiac, pospawac, zalozyc! Nie chce ktos skrzyni basowej z powerbassa? 250 rms, oddam tanio, nowka prawie!
-
[a4 b5] 1.8T Wydech z głową
Ja robię u siebie i jest tak. DP 2,75"->2,5", potem środkowy przelot AWG 88cm, ->2,5" i końcowy z nierdzewki też WM Sport 2x90mm. Powinno to dobrze brzmieć i nie byc uciązliwe w trasie! Jak bedzie to zobaczymy.
-
Jak to z tym RNS-D a fisem jest :D
Na allegro wpisz TUNER BOX A6 C5, albo B6
-
Android w RNS-D
Temat banalny do ogarnięcia, czekam na paczkę z rns-D, potem wybor jakiegoś android box'a, i podłaczenie. Trochę sie to rozciągnie w czasie ze względu na koszty, ale będe relacjonował!
-
Android w RNS-D
Praktycznie każda wersja ma AV, wtedy tylko zlacze 3.5mm na 3xrca, a stad do euro to albo lutowanie kabli, albo przejsciowka za 2 zł
-
Android w RNS-D
Siemanko. Planuje zakup navigation plus wers. DX. I tak czytam o tych tunerach DVB-T itp, i naszla mnie taka mysl. Jesli juz ogarniemy kabel z wtyczki do navi, z wyjsciem na eurozlacze, to mozna podpiąc pod to Androidbox'a, i miec tak naprawdę wszystko w navi? Youtube itp? Tylko sterowane osobnym pilotem, no ale coś za coś. Robił ktoś już cos takiego?
-
dokładka / hokej PDC - a4 b5 avant / sedan
Nie pasuje. Do sedana jest inna.
-
Montaż Navigation Plus od A do Z
Panowie. Mam zamiar kupic navi z a6 c5 01r, wersja dx. Moje audi to b5, 99r z pelnym fisem, poliftowa. Czy zeby wszystko smigalo wystarczy kupic kabel z allegro, ta przejściówka? Czy tuner TMC jest potrzebny zeby komunikaty z radia i navi byly na fisie? Jesli tak to musi byc jakis specjalny numer czy kazdy z b6 czy c5 podejdzie?
-
10 Vag Nysa 2016 3-5 czerwiec
O 8 rano w piatek jest grupowy wyjazd spod makro w opolu!
-
[B5 AJM+] Thirteen static sedan by enczu | recaro bose bix jr26 || Foty 2k18
Mam 20mm tyl i jest równo! Et 43 ori 8j.
-
Błękitne A4 B5 Quattro
Od 1be bedzie jeszcze wyzej
-
Błękitne A4 B5 Quattro
Hr ma kit 60/40 chyba. Kompletny z amorami.
-
Błękitne A4 B5 Quattro
Na żywo lepiej to siada, i nie kole w oczy. No wiadomo ze gwint to to nie jest
-
Błękitne A4 B5 Quattro
1BA i eibachy pro kity 30/30