Treść opublikowana przez Docki95
-
[A4 B5 99r Polift] 1.8T ANB by Docki | 18"RS6 | Skóra kubełki|
No wiem wiem, ale opon jeszcze nie mam, felgi maluję, a chcialem już temat kół zamknąć. Kupilem takie jak pisałem, najwyzej sie przetoczy jak beda za duze :v Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka http://e-katalog.intercars.com.pl/?utm_source=corpoBelt&utm_medium=corpoBelt&utm_campaign=corpoBelt#/produkty/3031213521220-E1531_140-O-sprezyna-obnizajaca.html Kupiłem takie spręzyny, teraz widze ze dla aut bez klimatyzacji. Będzie jakas różnica czy cos? Nizej usiądzie?
-
[A4 B5 99r Polift] 1.8T ANB by Docki | 18"RS6 | Skóra kubełki|
Panowie, do zestawu 205/40/18 8j, et 43 dystanse 2x10mm przod i 2x15mm tyl beda git? Bedzie rowno z blotnikami? Czy tyl moze obcierac? Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka
-
dystans a4 b5
Podlaczam sie do pytania! Tylko opona 205/40/18 8j Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka
-
[B5 AJM] Melange Beige Metallic Audi A4 2000 Avant
Dobrze prawia! Kupisz 16, opony, poten to sprzedasz, bedziesz stratny i kupisz 18 Bierz odrazu 18 bez zastanowienia! Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka
-
[B5 AJM] Melange Beige Metallic Audi A4 2000 Avant
Bierz odrazu 17/18. Lepiej dozbierac troche przez zime. Bedziesz potem żałować! Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka
-
[B5 AJM] Melange Beige Metallic Audi A4 2000 Avant
Najlepszy kolor! Ładne OOOO! : )
-
[A4 B5 99r Polift] 1.8T ANB by Docki | 18"RS6 | Skóra kubełki|
Tak, w stanie prawie idealnym, jedna ryska jest, resztę spolerowalem! Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka
-
[A4 B5 99r Polift] 1.8T ANB by Docki | 18"RS6 | Skóra kubełki|
Wpadło lusterko z angola Wreszcie nie będzie kuleć! Na dniach wpadnie jeszcze jedna aktualizacja stanu auta
-
A4 B5 Morska TurboQrwa 4x4 98rok
Jak to mówia, DZWON PODSTAWĄ TUNINGU
-
Zimowo a4 b5 by fazi
Ten co ćpa, to nie mam pytań.. Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka
-
[A4 B5 99r Polift] 1.8T ANB by Docki | 18"RS6 | Skóra kubełki|
Jaki kolor felg byście tutaj widzieli? Zostawić srebro i tylko odświeżyć lakier, czy może psiknąć je na grafitowy kolor? Pasowałoby do jasnego koloru nie?
-
[A4 B5 99r Polift] 1.8T ANB by Docki | 18"RS6 | Skóra kubełki|
Taki tam VT na szybko w gimpie. Jakie opony na 18' 8j? 205/40 czy 215/40? Planuje wrzuci springi eibacha 30/30 albo trochę niższe.
-
[A4 B5 99r Polift] 1.8T ANB by Docki | 18"RS6 | Skóra kubełki|
Ori, 5x112 jeden rozmiar, i logo audi wybite. Z oponami to tak: 2 na śmietnik i 2 sztuki są tak na 2-3 sezony, ale dostałem jeszcze 2 szt też tak na 2-3 sezony. Tylko rozmiar kolosalny, 245/40.. Jakby ktoś chciał to będą do sprzedania Cena ceną, ale jak ktoś mówi ze są proste, to mają być prostę a nie do prostowania ;d
-
[A4 B5 99r Polift] 1.8T ANB by Docki | 18"RS6 | Skóra kubełki|
Nabyłem dziś felgi 4x18' 8j. Najprawdopodoniej od jakiegoś klubowicza patrząc po ramkach tablicy. No, wszystko fajnie, z tym ze dwie są do prostowania.. Zamieniłem się za felgi 16" z dopłatą 200 zl z mojej strony. Na szczęście, jak widać, nie mialem gotówki i powiedzialem ze wykonam przelew. Jednak patrząc na te ukryte wady, nic nie dopłacam. Mam nadzieje ze uda się wyprostować, bo jedna miała dość duże bicie.. Jak odbiorę od wulkanizatora to wrzucę foty Coś takiego, foto z neta:
-
[A4 B5 99r Polift] 1.8T ANB by Docki | 18"RS6 | Skóra kubełki|
Nie ma nikogo z Opolskiego kto ma taki gwint z wyższej półki? Bo chętnie bym zobaczył jak się jeździ!
-
[A4 B5 99r Polift] 1.8T ANB by Docki | 18"RS6 | Skóra kubełki|
Chyba już znalazłem czego chciałem Jak kupie to sie pochwale. Pytanko. Gwint KW v2, jest w miarę komfortowy? Pytam bo w vento miałem Tatehnixa kit 60/40 i był beton.. Nie chce 2 raz jeździć czymś takim, a jednoczesnie chciałbym zeby prz 18' Jakoś to wyglądało Jakiś kompromis wygląd/komfort?
-
aeb szarpanie pomiędzy 1500 a 2300
Adaptacje przepustnicy robiłeś po wymianie? Jak nie to niech Ci ktoś podepnie pod Vag'a i zrobi. Sztuczka z odłączaniem akumulatora niezawsze działa.
-
Dziwny dzwięk z okolic konsoli
Nie posiadam zmieniarki. Przełączanie na radio/CD'z jest bez różnicy. Tak by the way, Yatour daje rade?
-
Dziwny dzwięk z okolic konsoli
Cześć. Mam taki problem, mianowicie z okolic konsoli/radia słychać takie dziwne brzęczenie. Na początku myślałem ze to płyta CD, ale po wyjęciu jest to samo. Totalnie nie mam pomysłu co to może być, spotkaliście się z takim czymś, ma ktoś pomysł co to możne być? https://drive.google.com/file/d/0ByJrTPzRwa6qbGxtZTM3N2lpQVE/view?usp=sharing
-
1.8T ANB 00' dziwne odpalanie na zimno
Mój odpala podobnie, lekko mi tylko falują obroty ale podejrzewam że to wina przepustnicy.
-
[A4 B5 99r Polift] 1.8T ANB by Docki | 18"RS6 | Skóra kubełki|
Panowie, które felgi bardziej by pasowały do mojej b5? Opona 225/40 kolor do ustalenia. Te trzecie to 17'. 1. 2. 3.
-
[A4 B5 99r Polift] 1.8T ANB by Docki | 18"RS6 | Skóra kubełki|
Mam znajomego ktorego szwagier tam pracuje, 0 zł
-
[A4 B5 99r Polift] 1.8T ANB by Docki | 18"RS6 | Skóra kubełki|
Ma ktoś foty b5 na tym kole?
-
[A4 B5 99r Polift] 1.8T ANB by Docki | 18"RS6 | Skóra kubełki|
Zaraz poczytam sobie. Zaleje ten, i za 2-3 miesiące zmienię na Motula, albo LM tez 5w40
-
[A4 B5 99r Polift] 1.8T ANB by Docki | 18"RS6 | Skóra kubełki|
A to dlaczego?