Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krystian3769

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krystian3769

  1. Jeszcze dobrze auto z trasy nie ostygło a już środek rozpruty Widzę nie marnujesz czasu
  2. Dziś po 4 tygodniach wolnego pojechałem do pracy. Miałem jechać audi. Oczywiście zawsze jak jest czyste to musi padać Także przeprosiłem żony auto a ten tak jak piszesz niech stoi czysty do świąt
  3. Dokładnie Pasowało by jakiś swieższy wzór zapodać
  4. photoshop Pisałem Ci że czarny to zmora Umyć wypolerować i odstawić
  5. Uciebie ten pakiet jest bardziej wyeksponowany
  6. Bardziej jest to widoczne przy innym kolorze lakieru niż ly9b
  7. Myślałem że auto mi na żyletki chcesz oddać Głupi byłem że odrywałem Mogłem przespawać bym miał większy % RS a w aucie
  8. Na pierwszy plan żucajacy się w oczy, szczególnie przy każdym innym kolorze niż czarny, jest tak jak wspomniałeś pakiet czerń. Czyli : Grill i dolna dokładka zderzaka w piano, listwy progowe, lusterka i dyfuzor tylnego zderzaka. Środek to samo wszystko w piano. Do tego dochodzą aluminiowe pedały RS. Podstawą jest jednak przedni zderzak który jest bardziej agresywny i napompowany. Do tego lotka taka jak w RSie
  9. Od samego początku szukałem. Ale nie w tej cenie co mi ją nagrałeś Po taniości nie było. Pewnie przez to że kawał klapy bagażnika z RSa był w komplecie
  10. Jakby się uparł to jeszcze jest co modzić
  11. krystian3769 odpowiedział(a) na l.e.s.t.e.r temat w Inne marki
    Wczoraj stałem w korku na A4 i zrównała się zemną taka jak Twoja, właśnie z tym dużym wyświetlaczem. Odrazu żucił się w oczy Ale fifkie miała tylko jedną
  12. Powiem Ci że namęczyłem się z nią Może że pierwszy raz i nie chciałem jej odrazu uszkodzić. Przy drugiej poszłoby szybciej
  13. Nie skromnie ... Też mi się podoba
  14. Raczej taśmy i reszta wyglądało na fabrykę.
  15. Stronę wcześniej masz fotkę. Kolega ma już drugi rok ori. lotkę mocowana w ten sam sposób i nic się z nią nie stało. Więc nie wiem albo z kompozytem się tak dzieje albo ten klej jakiś nie taki
  16. Ale fabrycznie też jest klej Są wyznaczone miejsca na taśmę. Środek jest na kleju lewa i prawa podkładka także Klej po utwardzeniu robi się jak pasek twardej gumy. Nie ma mowy żeby po zastygnieciu coś się z tym stało.
  17. Znając Krystiana to czymś jeszcze Nas zaskoczy.. ja osobiście bym zmienił końcówki wydechu na podwójne.. Mnie osobiście te bardziej leżą niż podwójne Jedynie będę eksperymentował jeszcze coś z ich kolorem Pozatym jeszcze coś mi chodzi po głowie
  18. Zgadza się. Pakiet zewnętrzny jest już wykorzystany do maximum jeżeli chodzi o oryginalne klamoty Pozostają felgi i zabawa z kolorystyką detali ewentualnie Tylko z tym trzeba uważać żeby nie strzelić sobie w kolano...
  19. Tak szyby oryginalnie był przyciemnione

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.