Treść opublikowana przez krystian3769
-
Audi A4 B8 2.0 TDI
????
-
Moja A4 B8 S-LINE 2.0 TDI 205KM in progress
Hehe czyli jednak poliftowy fajniejszy ?
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Ja
-
A4B8 QUATTRO LIFT 215KM/460Nm
Wiadomo że dyferek sline robi robotę. Pod zwykły będzie tak samo bo przecież wydech się niczym nie różni. Kwestia dobrego spasowania kątu końcówki pod profil otworu.
-
A4B8 QUATTRO LIFT 215KM/460Nm
Umnie mniej więcej wystają jak ori. Wystają a i tak sporo musiałem je przyciąć.
-
Audi A4 B8 2.0 TDI
Proponuję Ci w wolnych zimowych wieczorach zacząć od przeczytania całego tematu WRCLaguna (Grześka). I pewnie po tym uzyskasz wiele odpowiedzi na nurtujące Cię pytania
-
Audi A4 B8 2.0 TDI
Spoko Człowiek się całe życie uczy ...
-
Audi A4 B8 2.0 TDI
No dysze spryskiwaczy można
-
Audi A4 B8 2.0 TDI
Z b9 do b8 to raczej już nic nie przeszczepisz.
-
Audi A4 B8 2.0 TDI
No ale skąd ten pomysł że można VC do b8 założyć?
-
Audi A4 B8 2.0 TDI
Jak chcesz virtual cockpit to proponuję kupić taki licznik i dorezać do niego b9 Będzie prościej
-
Audi A4 B8 2.0 TDI
Chyba Cię poniosło
-
Audi A4 B8 2.0 TDI
Nie no ja u Niego tylko licznik i lampy robiłem
-
Audi A4 B8 2.0 TDI
Skąd ja to znam
-
Audi A4 B8 2.0 TDI
Nie ma co tu rozumieć Lepiej nie mogłeś wybrać
-
Audi A4 B8 2.0 TDI
- Audi A4 B8 2.0 TDI
No i pięknie I gdzie zakładałeś tą jednostkę?- Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
jakby się dało to już dawno byłoby takie na forum C+ to max jaki można wyciągnąć z tej budy Oczywiście z ori. gratów- Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Dziękuję i wzajemnie owocnych modów życzę wszystkim rezaczom- Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Dobrze wiedzieć- [A4 B8 CAHA] by Simon__75
O ile się nie mylę to zmuli auto.- [A4 B8 CAHA] by Simon__75
Do puki nie będzie walić błędu możesz to olać. Przerabiałem ten temat u siebie. Czyszczenie, nowa uszczelka... Dalej się poci Kolega z ASO który mi serwisuje auto mówił że to nagminny temat i do puki nie wejdzie Ci wtryb awaryjny można z tym jeździć. U mojego taty w passacie jest to samo i już 3 lata jeździ z tym wyciekiem. Tak że jak Ci nie przeszkadza to od czasu do czasu szmatk i aż padnie- Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Wszystko w swoim czasie- A4 B8 Tomka - powolne zmiany
Słusznie- Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Hehe Właśnie tego nie da się rozsądnie wytłumaczyć Jak zaczniesz raz to zaczyna Cię to wyciągać... Mówisz sobie że to ostatni raz ... A później zaczyna Ci być szkoda tego co włożyłeś w to auto Czasu nie ma co liczyć bo to sama przyjemność EGR - Tak jak piszesz Ojciec w CC ma to samo. Taka przypadłość. - Audi A4 B8 2.0 TDI