Treść opublikowana przez krystian3769
-
A4 B8 Tomka - powolne zmiany
Pasować będzie Tylko coś pomyliłeś Kolego ... Grzesiek ma poliftową ścięta Sline zrobioną w carbonie
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Nowy Rok już za rogiem więc nie ładnie go rozpoczynać z upierdzielonym furkaczem Plany na ten rok wykonane. Miał wpaść lift w sline i jest W Nowym zobaczymy ... Ostatnie foto z tego roku na zimowym kole bez zimy Pozdrawiam Wszystkich I niech się Wam darzy w nadchodzącym Nowym Roku
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Fotki bajka
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Fajny spocik. Cieszę się że nie goniłem na darmo Przyjemność po mojej stronie z poznania pozytywnie zakręconych chłopaków z Podkarpacia. Myślę że w Nowym Roku będę częściej zaglądał Pozdrawiam
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Jestem za Obiecałem że beďe w tym roku
-
SWAP wydechu seryjnego 2.0 TDI na podwojny z 3.0TDI oraz wymiana dyfuzora
Wygląda całkiem podobnie jak mój a4. Wieszszaki to nie problem. Może być róznica w długości tak jak z tłumikiem od A5. Chodzi o inną długość redukcji
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
No właśnie, pasowało by coś pstryknąć Ale ani zimy ani czasu...
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Odnośnie auta ostatnio nic ciekawego
-
B8 TrOOOOp
To Ci to ogarnie. Myślę że wystarczy samo ładowanie i będzie ok
-
B8 TrOOOOp
Takim podstawowym miernikiem napięcie. Na wyłączonym silniku powinieneś mieć ok. 12,7-8V Mechanik powinien mieć tester do aku.
-
B8 TrOOOOp
To pasowało by go podłączyć i naładować. I wtedy będziesz coś wiedział. Czy był niedoładowany czy już klęka. Mój już ze dwa lata temu myślałem że będę zmieniał. Działa do dziś
-
B8 TrOOOOp
Doładowywaleś go coś od czasu do czasu ?
-
SWAP wydechu seryjnego 2.0 TDI na podwojny z 3.0TDI oraz wymiana dyfuzora
Będzie pasował
- BMW F31
-
BMW F31
Ja już w życiu czarnego nie kupię Jest piękny jak go wypieścisz Ale w eksploatacji dramat
-
BMW F31
Nie wiem jak na żywo... te nasze cięte kierownice troche bardziej mnie się podobają jednak
-
BMW F31
Ale ten lakier Ci teraz przećwiczy
-
BMW F31
Co tu gadać Panie piękne I znając Twój zapał będzie kosa Fajnie że zostajesz na forum
-
Wymiana licznika monochromatycznego na kolorowy w Audi A4 B8
Z tego co się orientuję w poliftowym liczniku zmianę języka robi się z pozycji mmi Więc jak ktoś w dawcy nie zmienił na pl to nie będzie Trzeba by było założyć do kogoś kto ma 3G+ i zmienić język
-
Mercedes Sprinter 2.9 TD - Autolaweta
Dzięki jak będę miał potrzebę to się na pewno odezwę
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Podziękował W takim razie życzę owocnego rezania
-
Audi A4 B8 2.0 TDI
Tak Grzesiek jest z okolic Rzeszowa Jeden z największych rezaczy na forum
-
Audi A4 B8 2.0 TDI
Czyli pytałeś Grześka Mam u siebie 3G Basic to szału nie ma Lepiej dołożyć i wrzucić najwyższą jednostkę Takie jest moje zdanie
-
Audi A4 B8 2.0 TDI
Według mnie to są takie normalne ceny za jednostkę + usługa Napisz do WRC Laguny w jakiej kasie Ci to może ogarnąć... Ja też na pewno zmieniłbym na 3G+sim Jak zmieniać to już na najwyższy model
-
Audi A4 B8 2.0 TDI
To kup starter w DE