Treść opublikowana przez krystian3769
-
Audi A4 B8 2.0 TDI
Polecam Koleś jest naprawdę kumaty. I nie wypuści Cię z garażu do puki nie będzie wszystko grało jak należy. Jeździłem do Niego w zeszłym roku jak zmieniałem licznik poliftowy na zdjęcie cp i korektę. Wystarczy wejść na jego FB i zobaczyć jakie auta modzi https://m.facebook.com/profile.php?id=858259107571627 Dla jasność nie robię mu tu autoreklamy
-
[A4 B8 CAHA] by Simon__75
Robi robotę
-
[A4 B8 CAHA] by Simon__75
Mam ten wosk tylko do czarnucha i też go sobie chwale Fajnie kropelkuje
-
Moja krwawica (B8)
Fajne te esy z b9 Cena tylko trochę mniej fajna Ale przynajmniej masz nowy swap
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Z klapą naprawdę jest spoko. Wcale nie strzela jak z procy. Odnośnie dywaników to ja na kondomach pomykam cały rok Materiałowe dywanik leżą gdzieś i są jak nowe. Widać że pierwszy właściciel od razu założył gumki. Jakoś nasz klimat nie przekonuje mnie do materiałowych. Tym bardziej że jeszcze mam bajzel przed domem i wywoże na nich kilogramy piasku Z tych, tak jak piszesz wylewam wodę - błoto i mam suchą podłogę. A nie kiszę syfu w aucie
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
- Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Jesienna pogoda nie pozwalała mi już odwlekać z wymianą moich starych gumowych dywaników. Niestety mimo jeszcze całkiem niezłego wyglądu zrobiło się z nich małe sito i zauważyłem wilgotną wykładzinę pod nimi. Ciekawe czy te wytrzymają kolejne 230 k ?- [CDNB] Srebrny Avancik S-line Competition Plus, B&O, Eibach kit, 19" 8,5J S4 8W, 345/330 mm, kiera RS i wiele wiele innych...
Do tych końcówek trzeba ciąć wydech? Odcinasz ori końcówki i wspawujesz na pozostawione króćce rur np. wspomniane ultery- A4 B8 Avant 3.0 TDI Nogaro Blue Black Edition
Rozwaliłeś system Kolego tym kolorem- AUDI A5 F5 SPORTBACK 2.0TFSI S-LINE 2017
Gratulacje piękna 5tka- B8 TrOOOOp
Na pewno nie I ten wydech też jakoś dziwnie siedzi- B8 TrOOOOp
Moje wszystkie auta do tej pory serwisuje mechanik z ASO już ponad 12 lat. I jak zmieniał mi rozrząd to tylko ori. zmienił pompę wody i pasek osprzętu resztę mówił że może być z contitecha- [CDNB] Srebrny Avancik S-line Competition Plus, B&O, Eibach kit, 19" 8,5J S4 8W, 345/330 mm, kiera RS i wiele wiele innych...
Hehe Widzę że trzeba zacząć polowanie na skorupę. Bo do wiosny zderzaków C+ na allegro zabraknie- Black A4 B8 220 hp 20 cali nagaro Brake 356mm yellow front Rieger ( RS5) tył lift
Najważniejsze że Tobie to sprawia frajdę- Black A4 B8 220 hp 20 cali nagaro Brake 356mm yellow front Rieger ( RS5) tył lift
Dziwię się tylko ze przy takich modach lifta nie robisz- Black A4 B8 220 hp 20 cali nagaro Brake 356mm yellow front Rieger ( RS5) tył lift
Jesteś kozak Obserwuje temat- [CDNB] Srebrny Avancik S-line Competition Plus, B&O, Eibach kit, 19" 8,5J S4 8W, 345/330 mm, kiera RS i wiele wiele innych...
Bajka Panie C+ wygląda obłędnie na srebrnej budzie. Też muszę przymodzić taką mordę, choć na czarnym on trochę ginie Lotka też wpadł a czy już miałeś wcześniej ? Ori. czy zamiennik ?- Black A4 B8 220 hp 20 cali nagaro Brake 356mm yellow front Rieger ( RS5) tył lift
Masz już założony ten nowy front ?- Black A4 B8 220 hp 20 cali nagaro Brake 356mm yellow front Rieger ( RS5) tył lift
Hehe Podoba mnie się Twoje pozytywne podejście do tematu- Black A4 B8 220 hp 20 cali nagaro Brake 356mm yellow front Rieger ( RS5) tył lift
Na procesje jak procesje... Ale na pogrzeb w kondukt lepiej pomodzonego karawanu nie znajdzie Super stołki Szkoda tylko że nie z alkantarą- Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Też przy pierwszym domknieciu klapy się obawiałem. Zobaczysz że parę razy domkniesz i nie będziesz zwracał nawet uwagi. Zobacz na pierwszym filmiku domykam klapę delikatnie jedna ręka. A przy otwieraniu mikrusem w klapie wystarczy położyć rękę i klapa odskoczy, ale dalej sama się nie uniesie.- B8 TrOOOOp
Miałem to u siebie Jeżeli zależy Ci na barwie podobnej do xenonu to jak naj bardziej Natomiast doświetlenie zakrętu, żadne- B8 TrOOOOp
Dokładnie jest jak pisze Damian. Ja sprzedałem cały przedliftowy przód w ori. lakierze Mirkowi handlarzowi, który twierdził że ma b8 sprowadzone z Austrii tylko jest straszna korozja na masce i błotnikach. Więc go pytam czy na zderzaku też jest korozja ? Roześmiał się głupio ...- Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
No baaa Klapa elektrićku to bez porównania do tego wynalazku Ale puki co jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma- Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
600-800 to same graty do klapy. Chyba że masz dojście do okazionów Tak jak w moim przypadku komfort do wymiany 300-400 Co za tym idzie CP+kodowanie kluczy podobnie 300-400. I jak by nie liczył to taniej nie wyjdzie jak 1500. Ile te springi wytrzymają nie wiem ... Bardziej bałem się że mi to klapę wygnie - Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II