Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krystian3769

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krystian3769

  1. Polecam Koleś jest naprawdę kumaty. I nie wypuści Cię z garażu do puki nie będzie wszystko grało jak należy. Jeździłem do Niego w zeszłym roku jak zmieniałem licznik poliftowy na zdjęcie cp i korektę. Wystarczy wejść na jego FB i zobaczyć jakie auta modzi https://m.facebook.com/profile.php?id=858259107571627 Dla jasność nie robię mu tu autoreklamy
  2. Robi robotę
  3. Mam ten wosk tylko do czarnucha i też go sobie chwale Fajnie kropelkuje
  4. Fajne te esy z b9 Cena tylko trochę mniej fajna Ale przynajmniej masz nowy swap
  5. Z klapą naprawdę jest spoko. Wcale nie strzela jak z procy. Odnośnie dywaników to ja na kondomach pomykam cały rok Materiałowe dywanik leżą gdzieś i są jak nowe. Widać że pierwszy właściciel od razu założył gumki. Jakoś nasz klimat nie przekonuje mnie do materiałowych. Tym bardziej że jeszcze mam bajzel przed domem i wywoże na nich kilogramy piasku Z tych, tak jak piszesz wylewam wodę - błoto i mam suchą podłogę. A nie kiszę syfu w aucie
  6. Jesienna pogoda nie pozwalała mi już odwlekać z wymianą moich starych gumowych dywaników. Niestety mimo jeszcze całkiem niezłego wyglądu zrobiło się z nich małe sito i zauważyłem wilgotną wykładzinę pod nimi. Ciekawe czy te wytrzymają kolejne 230 k ?
  7. Do tych końcówek trzeba ciąć wydech? Odcinasz ori końcówki i wspawujesz na pozostawione króćce rur np. wspomniane ultery
  8. Rozwaliłeś system Kolego tym kolorem
  9. krystian3769 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Na pewno nie I ten wydech też jakoś dziwnie siedzi
  10. krystian3769 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Moje wszystkie auta do tej pory serwisuje mechanik z ASO już ponad 12 lat. I jak zmieniał mi rozrząd to tylko ori. zmienił pompę wody i pasek osprzętu resztę mówił że może być z contitecha
  11. Hehe Widzę że trzeba zacząć polowanie na skorupę. Bo do wiosny zderzaków C+ na allegro zabraknie
  12. Dziwię się tylko ze przy takich modach lifta nie robisz
  13. Bajka Panie C+ wygląda obłędnie na srebrnej budzie. Też muszę przymodzić taką mordę, choć na czarnym on trochę ginie Lotka też wpadł a czy już miałeś wcześniej ? Ori. czy zamiennik ?
  14. Hehe Podoba mnie się Twoje pozytywne podejście do tematu
  15. Na procesje jak procesje... Ale na pogrzeb w kondukt lepiej pomodzonego karawanu nie znajdzie Super stołki Szkoda tylko że nie z alkantarą
  16. Też przy pierwszym domknieciu klapy się obawiałem. Zobaczysz że parę razy domkniesz i nie będziesz zwracał nawet uwagi. Zobacz na pierwszym filmiku domykam klapę delikatnie jedna ręka. A przy otwieraniu mikrusem w klapie wystarczy położyć rękę i klapa odskoczy, ale dalej sama się nie uniesie.
  17. krystian3769 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Miałem to u siebie Jeżeli zależy Ci na barwie podobnej do xenonu to jak naj bardziej Natomiast doświetlenie zakrętu, żadne
  18. krystian3769 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dokładnie jest jak pisze Damian. Ja sprzedałem cały przedliftowy przód w ori. lakierze Mirkowi handlarzowi, który twierdził że ma b8 sprowadzone z Austrii tylko jest straszna korozja na masce i błotnikach. Więc go pytam czy na zderzaku też jest korozja ? Roześmiał się głupio ...
  19. No baaa Klapa elektrićku to bez porównania do tego wynalazku Ale puki co jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma
  20. 600-800 to same graty do klapy. Chyba że masz dojście do okazionów Tak jak w moim przypadku komfort do wymiany 300-400 Co za tym idzie CP+kodowanie kluczy podobnie 300-400. I jak by nie liczył to taniej nie wyjdzie jak 1500. Ile te springi wytrzymają nie wiem ... Bardziej bałem się że mi to klapę wygnie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.