Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krystian3769

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krystian3769

  1. Jeżeli chodzi o lewą stronę to nie spuszczasz oleju. Rozpinasz półoś, odkrecasz kapę i wyciagasz łożysko razem z drugą częścią osi napędowej od strony skrzyni.
  2. Chętnie przy okazji bym ją oblukał
  3. Możesz mi wysłać Nie ma problemu. Zapraszam
  4. krystian3769 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    http://pl.realoem.me/Audi/CA/A4AR/2010/673/R/9/941/941002#15 Jest to wężyk odpowietrzający lampę I tak jak piszesz jedna strona wchodzi w adapter lampy a druga jest wolna Wąż łączący lewą, prawą stronę sprysków jest przytwierdzony do belki aluminiowej i przykryty z góry plastikową blędą
  5. To mówicie że poszliście Koledzy w te lotki z allegro. Też szukam i sam nie wiem czy się na nią nie skusze bo ori. ciężko wyhaczyć w dobrej monecie
  6. Klej do szyb jest niezawodny. Ori. lotki są tylko na samej taśmie i też trzymają. Ale ja też wolał bym na klej do szyb
  7. Najlepiej jak większość elementów kolejnych do karoserii, takich jak np. listwy progowe sline Dajesz taśmę dwustronną np. 3M i klej do szyb
  8. Będzie ktoś jutro ? Bo nie wiem czy gonić ...
  9. 45 będzie ok
  10. Uwierz mi mieszkam w Polsce B i drogi są już dużo lepsze niż kiedyś ale do tych z zachodu jeszcze im brakuje... Koło zimowe mam już z profilem 45 kilka lat i jakoś nigdy nie było problemów Z resztą letnie mam 20" i jakoś tragedii nie ma
  11. Dzisiaj około 13tej ustrzelone w Stalowej Woli. Pozdrawiam
  12. Nie przesadzaj
  13. krystian3769 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No widzisz dawno nie byłeś u kolegi mechanika i jak pomogło... Przestaniesz go odwiedzać zejdą do 0
  14. krystian3769 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    O widzisz coś do przodu poszło
  15. krystian3769 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A co z tymi trzaskami z lewej strony ? Wiesz już od czego to ?
  16. krystian3769 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Hehe Przewaga dzięki teeechniiiceeee
  17. Rozumiem Tak jak Ci pisałem u mnie przy 18" z dystansem nic się nie dzieje. Też widziałem że chłopaki mają problemy z biciem na dystansach Jak bym miał wybór to pewnie też celowałbym w felge już dobrym et.
  18. krystian3769 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    To nie Parkinson ... Tylko po częstych wizytach u kolegi mechanika Ręce się trzęsą
  19. Widzę kolejna partia fotek do kalendarza Brawo Ty
  20. Miałem podobną popierdułke tyle że skuter. Piaggio też 125cm. Całkiem przyjemnie się tym jeździło. I tuż przed tym jak weszła ta ustawa pozwalająca jeździć na kat. B go sprzedałem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.