Treść opublikowana przez krystian3769
-
B8 TrOOOOp
Na zimowym kole przy bardzo ale to bardzo ekonomicznej jeździe udało się zejść do 5,6l
-
B8 TrOOOOp
Fakt że na 18" jest znacznie mniejsze
-
B8 TrOOOOp
Curfa to z moim jest coś nie tak 2.0 TDI podkrecony do 201KM I ledwie 600km na 55l robię A na autostradzie przy prędkości ponad 200 km/h pokazuje średnie spalanie 12l
-
Pszczyński polift
Kolor robi robote. Felgi faktycznie do zmiany. Jak chcesz że by to fajnie wyglądało szukaj 19" 18" a 19" to żadna różnica. Większa zawsze wygląda lepiej. Gratki i powodzenia w modach
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Nie pasuje bo belka alu. też jest do wymiany i ma inny kształt. Prócz tego jest jeszcze lista części które najlepiej kupić w ASO.
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Tak nie zmieniałem nadkoli. I naprawdę jeżeli nie zależy komuś na poliftowych. Nie widzę najmniejszego sensu zmieniać. Nic nie przyciera czy jakoś nienaturalnie odstaje itp. To samo tyczy się sprysków. Jak nie zmieniasz pasa to pod zderzak sline stare pasują i normalnie się wysuwają. Prawdopodobnie pod C+ trzeba by coś podszlifować.
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Zawsze coś tam jest co chciało by się jeszcze poprawić. Ale dziękuję
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Mowa o nadkolach Gibciu
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Tak, nadkola mam szmaciaki. Ułożył się bez problemu. Polifty są z tworzywa i ponoć są bardziej szczelne więc może przed zimą zmienię.
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Ja też już tak myłem kilka silników i nigdy nie było problemu. Wiadomo trzeba uważać żeby nie przykładać za blisko lancy do instalacji elektrycznej czy innych delikatnych elementów
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Alternator i wszystkie narażone na zalanie kostki, złącza ele. zawsze zabezpieczam
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Napewno masz czego użyć
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Aktywna piana APP + pędzelkowanie Karcher temp 50 C Poorboy's natural look
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Jeszcze nie było okazji pokazać komory silnika Ostatnio ją trochę ogarnąłem, więc może nie będzie wstydu ...
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Dokładnie
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Hehe Czekałem kto pierwszy zobaczy podobieństwo... Sam się śmiałem do siebie że zalatuje plagiatem Ale to z pewnością całkiem inny plener
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Nie odpowiem Ci konkretnie ile mi zeszło. Robiłem przy tym z do skoku. W piątek wieczorem wymieniłem lewy reling z czego prawie 1h straciłem na wydobycie nasadki 10ki która mi wpadła w konstrukcję karoserii przy tylnym słupku . Nie wyjmowałem całej tylko zmieniałem stronami uchylając podsufitke. Trochę gorszy dostęp jest do śrub ale spokojnie można tak zrobić. Z drugą stroną już poszło sprawniej. Jak się już wie co gdzie i jak rwać to nie jest skomplikowana robota. Trzeba uważać tylko żeby sufitu nie połamać
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Dzięki za pomocne filmiki przy suficie
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Wszystko całe, nic nie połamane. Ogólnie nie ma tragedii ze zdjęciem sufitu. Jak się wie co gdzie podważyć i szarpnąć idzie nieźle
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
For you Norbas Sufit w dół i czarne siedzą
-
B8 TrOOOOp
U mnie piasta wyszła bez problemu. Ale łożysko ze zwrotnicy nie chciało zejść za szlaka
-
B8 TrOOOOp
Mnie huczało łożysko. Więc zmieniłem to z dolnego zdjęcia
-
Mironowóz cz. VII - B8 Allroad ROTOR RS5 stołki S4 !!!SPRZEDAM!!!
Autor tematu z tego co doczytałem nie chce powietrza
-
Mironowóz cz. VII - B8 Allroad ROTOR RS5 stołki S4 !!!SPRZEDAM!!!
Pierwszy mod przed glebą ... Droga dojazdowa do domu
-
B8 TrOOOOp
Czasem piasta siedzi tak mocno w zwrotnicy że musisz ją zdemontować i wyprasować z niej piastę z łożyskiem.