Treść opublikowana przez krystian3769
-
A4 B8 Avant 3.0TDI Quattro 320PS Competition Plus 356mm/330mm 20Cali
Nie chodzi mi dokładnie ze musi być ta To tylko przykład Gneralnie chodzi mi o uzyskanie podobnego zadka https://goo.gl/images/puiPNe A tylko dyfuzor S4 ma po obu stronach takie szerokie miejsca na końcówki wydechu https://goo.gl/images/vshTw9
-
A4 B8 Avant 3.0TDI Quattro 320PS Competition Plus 356mm/330mm 20Cali
Jeśli mogę Ci coś podpowiedzieć odnośnie tyłu... Teraz jakbym zmieniał to na coś takiego Dyfuzor S4 i do tego zamiast dwóch podwójnych końcówek np. http://ulter.com.pl/pl/offer/endings/single/54 Coś w stylu c7 lift. C7 nie ma co prawda końcowe tylko sa imitacje w zderzaku Ale chodzi mi mniej więcej o ten efekt Taka moja mała sugestia której nie musisz podzielać Nie widziałem jeszcze a4 z takim tyłem...
-
[B8 CAGB powered by lift] SLINE COMPETITION PLUS, 220Hp 443Nm, 345/330, S4 245/35/19
Sprawdzałeś czy Twoja taśma pasuje do tego pająka ?
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
fis sie pewnie wyzeruje i nie pamiętam czy radio a tak poza tym nic czego można by się obawiać
-
B8 TrOOOOp
Jak chcesz spokojnie odpinaj
-
B8 TrOOOOp
Czyli przełożyłeś tak samo jak ja czujniki ze starego tylnego zderzaka do poliftowego. Więc komunikacyjnie nic się nie zmieniło
-
B8 TrOOOOp
Sugeruje się co podaje etka http://pl.realoem.me/Audi/RDW/A4Q/2013/736/R/9/919/919020#11 http://pl.realoem.me/Audi/RDW/A4Q/2010/636/R/9/919/919020#14
-
B8 TrOOOOp
Nie bardzo zrozumiałem początek Masz ogólnie przedlifta zrobionego na lifta, tak?
-
B8 TrOOOOp
Ale masz A4 poliftowe czy robiony polift ?
-
B8 TrOOOOp
polift ma 1S0 https://www.google.pl/search?q=4H0919275A&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjx7rfk3uDTAhWpHJoKHbttCAgQ_AUICigB&biw=1242&bih=580#imgrc=4Y4URhzpb4aHpM: https://www.google.pl/search?q=1S0919275&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwig276H3-DTAhVD6CwKHeVEBxEQ_AUICigB&biw=1242&bih=580#imgrc=wcuL0cvpbqLuUM:
-
B8 TrOOOOp
Myślę podobnie. Wolę mieć jednak pewność. Żeby się nie okazało że jak zmienie moduł na 8 kanałowy to przód nie zagada Ma ktoś może na sprzedaż coś z tych rzeczy do poliftowej A4 ? 8K0 807 233 G - ELEMENT ŚRODKA ZAMYKAJĄCY GRILL 8K0 807 113 F - BELKA ALU. PRZEDNIE WZMOCNIENIE 8K0 807 550 F - PIANKA ZDERZAKA PRZEDNIEGO ABSORBER 8K0 807 081 B - POSZYCIE ZDERZAKA GÓRNE ZAMKNIĘCIE Czujniki PDC przód najlepiej z wiązka w czarnym kolorze
-
B8 TrOOOOp
Dzięki Czyli rozumiem że przedliftowe pasują w gniazda liftowego zderzaka. A czy poliftowe czujniki będą gadać z przedliftowym modułem PDC ?
-
B8 TrOOOOp
Szybkie pytanie. Do liftowego przedniego zderzaka pasują przedliftowe czujniki PDC ? Czy to bez róznicy. przedlift 4H0919275A polift 1S0919275 Chodzi mi o to żeby weszły w gniazda zderzak poliftowego i działały z przedliftowym modułem
-
A4 B8 Avant 3.0TDI Quattro 320PS Competition Plus 356mm/330mm 20Cali
No i super Mnie w piątek przyszła maska i błotnik tak że też już coraz bliżej
-
A4 B8 Avant 3.0TDI Quattro 320PS Competition Plus 356mm/330mm 20Cali
No. To masz wkońcu swoje wyszukane 3.0 Autko na bogatym wypasie i już z nieprzeciętną mocą Dorezasz lifta i będziesz miał zayebisty wózek Gratulacje
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Dzięki Daniel
-
B8 TrOOOOp
Wczoraj blisko mnie doszło do wypadku Mam nadzieję że to nie forumowicz ... http://stalowemiasto.pl/artykuly/artykuly.php?mode=pokaz&id=41288
-
B8 TrOOOOp
Mam u siebie 9j 20" 245/35 et 37 I zawias ori 1bv Nic nie przyciera. Więc u Ciebie jeszcze bezie luz
- B8 TrOOOOp
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Autko przygotowane chyba na dzisiejszego spota otwarcia sezonu VAG Audi ...
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Pięknie Panie Ci się to świeci Ogólnie ten kolor jest przezarabisty i bardzo mi pasuje do b7
-
A4 B8 Avant 2013 S-line Competition Plus ;177PS Quattro ; 19/35/255
Zarąbista sztuka Rób jak pisze mój przedmówca ... Competition + aż się prosi Ehh ... co ja bym dał żeby tylko zderzaki, listwy i lotke założyć
-
a4 b8 cr rotor s-line 345/330 brembo eibach
Najważniejsze że wszyscy zdrowi Moje kondolencje. Szkoda tak pięknie domodzonego auta
-
[B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
Sline i S4 to te same zderzaki różnica tylko w grilach. RS4 to już inna bajka