Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krystian3769

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krystian3769

  1. Eee gdzie tam Trzeba by się bawić z nimi a te działają P&P + do tego małe kodowanko
  2. Już Ci napisałem na PW
  3. Z tyłem tak się udało Tylko szczęście że zauważyłem w lusterku wstecznym że będzie boom i miałem jeszcze możliwość odepchnąć się te 2m do przodu. Tak że tylko zderzak i belka się podgieła i nic więcej. Ale lepiej nie kombinować za bardzo żeby nie przemaścić
  4. Hehe Pewnie z dzwonem był by szybciej
  5. No nie tak do końca jak się mieszka na totalnej pustyni jeżeli chodzi o części Najgorzej z maską bo jest duża i też tak w ciemno kupić to trochę kiepsko Zawartość dodana 3 minutes later poszukiwania trwają
  6. Od jakiegoś czasu kompletuję graty do poliftowego przodu. Co by nie było że lift powstał przy okazji dzwona Zderzak Sline Black Edition i lampy czekają na resztę
  7. Lampe trzeba zdjąć i telepać aż znajdzie drogę powrotną Zawartość dodana 5 minutes later Nie było lekko. Ale się nie podawałem i sobie wypadł. ...odkurzacz nie pomógł
  8. Bardzo fajnie wygląda Ja osobiście jeszcze założyłbym do niego satynowe lustra np. S4 Ale to oczywiście Twój projekt
  9. miałem w tym samym miejscu pąjaczka Ciężko było bo przed zejściem uwił skubany pajęczynkę . Ale udało się go wytelepać jakoś
  10. Auto bez kół na cegłach widziałem... Ale nie widziałem żeby auto zajumało a koła zostały ... A tak serio serio fajnie się błyszczą
  11. Super do tego koloru auta pasują I przedewszystkim zrobią dobrą robotę Zawartość dodana 1 minute later Tak Grzesiek ma takie z napisem RS
  12. Super kolorek i fajna baza do dalszego modzenia
  13. Dzięki za miłe słowo Sama wymiana pająka jest banalna. W moim przypadku obeszło się bez kodowania bo miałem przedlifta z tempomatem i wszystko grało. Ale trzeba było przeprowadzić kalibracje czujnika konta skrętu (taśma)
  14. Pozdrowienia dla kolegi z czarnego avanta b6 na Mieleckich tablicach z klubowymi ramkami. Dzisiaj ok 17:30 zjeżdżaliśmy razem z ronda w Nisku w kierunku Lublina. Jechałeś od strony Leżajska. Późnej stałeś na poboczu po lewej stronie.
  15. Pozdrowienia dla kolegi z czarnego avanta b6 na Mieleckich tablicach z klubowymi ramkami. Dzisiaj ok 17:30 zjeżdzaliśmy razem z ronda w Nisku w kierunku Lublina. Jechałeś od strony Leżajska. Pozniej stałeś na poboczu po lewej stronie.
  16. Przy ostatniej wizycie w ASO. I ja kupiłem sobie mgiełkowe dysze spryskiwaczy
  17. ,,Man tak samo jak ty...''?
  18. Ja natomiast wpadłem w konsternacje jak zobaczyłem brak podnośnika i brak klucza ... Ale po chwili doszedłem do tego samego wniosku co Ty ... No po co mnie to jak koła nie ma
  19. Przydatne co nie ? Czyli co jest pod resztą podłogi już wiedziałeś?
  20. Jak piszesz RS ciągle Cię zaskakuje ... Nie widzę na zdjęciu całeg bagażnika. Wiec nie wiem czy Masz to na wyposażeniu ? Ale spróbuj poderwać do góry tą resztę podłogi od strony siedzeń ... To może się jeszcze czegoś dowiesz ? Aaaa I może nie wiesz ale jak odwrócisz ten panel podłogowy to masz eleganckie korytko do przewożenia np. czegoś brudniejszego
  21. krystian3769 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ktoś chętny na ramki licznik A5 w Black Piano pod 7" ?
  22. Gratuluję. Świetne auto
  23. Też miałem kiedyś B5 i faktycznie 17" wówczas wydawały się ok Też A5 bardzo mnie się podoba. Brałem ją pod uwagę kiedy szukałem B8. Ale trafiła się A4

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.