Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krystian3769

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krystian3769

  1. Powiem Ci że się za bardzo nie przyglądałem i też myślałem że masz politft
  2. Hehe pojechałeś po całości. Faktycznie na pierwszej stronie widać jak nic że masz sline ale przedlift No to sobie pojezdzisz tylko troszkę bez dokładki No i widzicie. Jak niektórzy piszą że tył z polifta a przód z przedlifta to taki trochę miszmasz ... A tu właściciel się nawet nie pokapował
  3. Hehe taka sama sytuacja była u mnie jak gonił z 9k na 215k. Pytał dwa razy czy na pewno...
  4. Czyli nie taka tragedia z tym C+ I masz praktycznie nówkie Sztumie : Kupiłeś tą farbke z tamtej aukcji ? I jak to w realu wygląda, nie będzie obłazic ? Z KTMa tylko szkielet widzę Dopiero go rozbierasz czy już składasz ?
  5. Tak czy siak jest potencjał na dalsze modzenie skoro poszedłeś w competitin
  6. A to nie jest czasem Twój kolor ? http://allegro.pl/zderzak-do-audi-a4-b8-8k0-sline-competition-plus-i6602061502.html#imglayer
  7. Przeglądnij temat u simona. Podaje wymiary dłuższej skręcanej redukcji http://a4-klub.pl/index.php?/topic/274749-a4-b8-caha-by-simon-75/page-24
  8. ja zamawiałem u nich taką https://s26.postimg.org/pa4zaio95/DSC07369.jpg i wszystko grało https://s26.postimg.org/kzqbexj61/DSC07372.jpg wracając do Twojego pytanie, zmierzyłem przed chwilą te od 2,7/3.0 mają ok 80 mm średnicy zew.
  9. Musisz tylko się zdecydować jaką wolisz: jednostronnie spawaną i skręcaną czy obustronnie skręcaną
  10. U mnie już siedzi 2 rok, nic się z nią nie dziej.
  11. Były też takie czarne Zobacz na pakiet competition
  12. Kolego masz jakieś pogladowe fotki jak wyglądają te koła zimowe u Ciebie z dystansami ?
  13. Ja mam u siebie 225/45/18 na 8J i według mnie jest ok Pewnie że jak zmienię z 20" to muszę się na początku oswoić z autem bo wydaje się być strasznie rozlazłe. Ale ogólnie jest ok
  14. No dokładnie No ja też tak to zrozumiałem, ale skąd pomysł żeby zakładać zderzak do tego wydechu. Mi jak wypadł tłumikarz to w takiej sytuacji jeździłem przez tydzień bez dokładki to chyba w ogóle najlepsza opcja, jak musisz autem pojechać do tłumikarza. Zmieniasz zderzak bez dokładki, zakładasz osłonę, wieszak i jedziesz spawać jak trzeba wygląda ok ciekawe czy ktoś miał już z tym do czynienia ?
  15. Chciałeś zakładać zderzak od sq5 do wydechu na jedną stronę? Nie. Kolega też chce zmienić wydech. Tyle że myślał, że jak zmieni zderzak z sq5 to nie będzie mu kolidował chwilowo z obecnym wydechem 2.0 na jedną stronę. Jeżeli dobrze zrozumiałem Najprościej tłumacząc, zabrał się za ten swap od d..py strony
  16. Wiem że pytałeś o te czarne, co do średnicy mogę Cię zapewnić że nie wejdą. Nie mam pojęcia czym to można by pomalować ...
  17. to nie nałożysz, ale te końcówki w 2,7 czy 3,0 są już błyszczące wystarczy je tylko ładnie wypolerować
  18. chodzi Ci o te chromowane nakładki ?
  19. z reklamy Q2
  20. Jak to się ma w praktyce do silnika ON ?
  21. 675pln Dzięki U mnie z lewej poduchy wyciekł olej i widzę że obudowa jest pęknieta. Ale za bardzo nie czuję żeby telepało buda. A jakie objawy były u Ciebie ?
  22. Ile wołają w ASO za tą poduche pod silnik ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.