Treść opublikowana przez krystian3769
-
[B8 CAGB powered by lift] SLINE COMPETITION PLUS, 220Hp 443Nm, 345/330, S4 245/35/19
Kupiłeś kompletny C+ ?
-
[B8 CAGB powered by lift] SLINE COMPETITION PLUS, 220Hp 443Nm, 345/330, S4 245/35/19
Powiem Ci że się za bardzo nie przyglądałem i też myślałem że masz politft
-
[B8 CAGB powered by lift] SLINE COMPETITION PLUS, 220Hp 443Nm, 345/330, S4 245/35/19
Hehe pojechałeś po całości. Faktycznie na pierwszej stronie widać jak nic że masz sline ale przedlift No to sobie pojezdzisz tylko troszkę bez dokładki No i widzicie. Jak niektórzy piszą że tył z polifta a przód z przedlifta to taki trochę miszmasz ... A tu właściciel się nawet nie pokapował
-
[B8 CAG] Czarny phantom - kolejne B8
Hehe taka sama sytuacja była u mnie jak gonił z 9k na 215k. Pytał dwa razy czy na pewno...
-
[B8 CAGB powered by lift] SLINE COMPETITION PLUS, 220Hp 443Nm, 345/330, S4 245/35/19
No i fajnie będzie
-
[B8 CAGB powered by lift] SLINE COMPETITION PLUS, 220Hp 443Nm, 345/330, S4 245/35/19
Czyli nie taka tragedia z tym C+ I masz praktycznie nówkie Sztumie : Kupiłeś tą farbke z tamtej aukcji ? I jak to w realu wygląda, nie będzie obłazic ? Z KTMa tylko szkielet widzę Dopiero go rozbierasz czy już składasz ?
-
[B8 CAGB powered by lift] SLINE COMPETITION PLUS, 220Hp 443Nm, 345/330, S4 245/35/19
Tak czy siak jest potencjał na dalsze modzenie skoro poszedłeś w competitin
-
[B8 CAGB powered by lift] SLINE COMPETITION PLUS, 220Hp 443Nm, 345/330, S4 245/35/19
A to nie jest czasem Twój kolor ? http://allegro.pl/zderzak-do-audi-a4-b8-8k0-sline-competition-plus-i6602061502.html#imglayer
-
SWAP wydechu seryjnego 2.0 TDI na podwojny z 3.0TDI oraz wymiana dyfuzora
Przeglądnij temat u simona. Podaje wymiary dłuższej skręcanej redukcji http://a4-klub.pl/index.php?/topic/274749-a4-b8-caha-by-simon-75/page-24
-
SWAP wydechu seryjnego 2.0 TDI na podwojny z 3.0TDI oraz wymiana dyfuzora
ja zamawiałem u nich taką https://s26.postimg.org/pa4zaio95/DSC07369.jpg i wszystko grało https://s26.postimg.org/kzqbexj61/DSC07372.jpg wracając do Twojego pytanie, zmierzyłem przed chwilą te od 2,7/3.0 mają ok 80 mm średnicy zew.
-
SWAP wydechu seryjnego 2.0 TDI na podwojny z 3.0TDI oraz wymiana dyfuzora
Musisz tylko się zdecydować jaką wolisz: jednostronnie spawaną i skręcaną czy obustronnie skręcaną
-
SWAP wydechu seryjnego 2.0 TDI na podwojny z 3.0TDI oraz wymiana dyfuzora
U mnie już siedzi 2 rok, nic się z nią nie dziej.
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Polecam
-
SWAP wydechu seryjnego 2.0 TDI na podwojny z 3.0TDI oraz wymiana dyfuzora
Były też takie czarne Zobacz na pakiet competition
-
AUDI A4 B8 LIFT 2.0TFSI S-LINE QUATTRO
Kolego masz jakieś pogladowe fotki jak wyglądają te koła zimowe u Ciebie z dystansami ?
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Ja mam u siebie 225/45/18 na 8J i według mnie jest ok Pewnie że jak zmienię z 20" to muszę się na początku oswoić z autem bo wydaje się być strasznie rozlazłe. Ale ogólnie jest ok
-
SWAP wydechu seryjnego 2.0 TDI na podwojny z 3.0TDI oraz wymiana dyfuzora
No dokładnie No ja też tak to zrozumiałem, ale skąd pomysł żeby zakładać zderzak do tego wydechu. Mi jak wypadł tłumikarz to w takiej sytuacji jeździłem przez tydzień bez dokładki to chyba w ogóle najlepsza opcja, jak musisz autem pojechać do tłumikarza. Zmieniasz zderzak bez dokładki, zakładasz osłonę, wieszak i jedziesz spawać jak trzeba wygląda ok ciekawe czy ktoś miał już z tym do czynienia ?
-
SWAP wydechu seryjnego 2.0 TDI na podwojny z 3.0TDI oraz wymiana dyfuzora
Chciałeś zakładać zderzak od sq5 do wydechu na jedną stronę? Nie. Kolega też chce zmienić wydech. Tyle że myślał, że jak zmieni zderzak z sq5 to nie będzie mu kolidował chwilowo z obecnym wydechem 2.0 na jedną stronę. Jeżeli dobrze zrozumiałem Najprościej tłumacząc, zabrał się za ten swap od d..py strony
-
SWAP wydechu seryjnego 2.0 TDI na podwojny z 3.0TDI oraz wymiana dyfuzora
Wiem że pytałeś o te czarne, co do średnicy mogę Cię zapewnić że nie wejdą. Nie mam pojęcia czym to można by pomalować ...
-
SWAP wydechu seryjnego 2.0 TDI na podwojny z 3.0TDI oraz wymiana dyfuzora
to nie nałożysz, ale te końcówki w 2,7 czy 3,0 są już błyszczące wystarczy je tylko ładnie wypolerować
-
SWAP wydechu seryjnego 2.0 TDI na podwojny z 3.0TDI oraz wymiana dyfuzora
chodzi Ci o te chromowane nakładki ?
-
Muzyka w naszych autkach
z reklamy Q2
-
a4 b8 cr rotor s-line 345/330 brembo eibach
Jak to się ma w praktyce do silnika ON ?
-
Audi A4 B8 143KM S-LINE, B&O, SIDE ASSIST, PANORAMA, 2x CLIMA
675pln Dzięki U mnie z lewej poduchy wyciekł olej i widzę że obudowa jest pęknieta. Ale za bardzo nie czuję żeby telepało buda. A jakie objawy były u Ciebie ?
-
Audi A4 B8 143KM S-LINE, B&O, SIDE ASSIST, PANORAMA, 2x CLIMA
Ile wołają w ASO za tą poduche pod silnik ?