Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krystian3769

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krystian3769

  1. krystian3769 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A np. tu http://mgmotorsport.pl/ale popytaj na miejscu dobry tłumikarz powinien to ogarnąć Dobry tłumikarz? Chyba nie miałeś do czynienia z irlandzkimi mechanikami. Zresztą nie tylko mechanikami. Tutaj jak coś nie pasuje fabrycznie, to się z reguły "nie da". Jak nie ma w instrukcji, jak producent nie przewidział, to się nie da. I już. Ostatnio w punkcie ksero powiedzieli żonie, że nie da się wykonać kopii na obu stronach jednej kartki, mimo że chciała im pokazać jak to się robi. Takich kwiatków z własnego doświadczenia mogę przytoczyć wiadro. myślałem że w kraju to będziesz modził
  2. krystian3769 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A np. tu http://mgmotorsport.pl/ ale popytaj na miejscu dobry tłumikarz powinien to ogarnąć
  3. krystian3769 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    TDI 3.0 też ma 65 mm Redukcję można zamówić np 62/55 albo 62/58 Wtedy 62 wspawujesz w 65 i albo 55 łączysz z 55 od strony silnika opaską do czoła albo 55 od silnika wkładasz w rozcietą stronę redukcji 58 i na to idzie weższa opaska tak
  4. Nie no co Ty gadasz... Tą zdecydowanie lepiej się trzyma w łapie. Chociażby dla tego że jest grubsza
  5. jak się ma kogoś na miejscu pasażera to jak nie jak tak
  6. Zdrowe autko. Bezawaryjnosci Wydech na dwie strony i będzie bajka
  7. Wiadro z gorącą wodą albo suszarka do włosów Albo nawiń na ten gumowy nazwijmy to bolec:) w nakladce mocny sznurek czy nić, przeciągnij ją przez otwór w pedale . Dociskaj nakładkę a sznurek odwijaj tak że by rant bolca wywijał się na zewnątrz. Coś na zasadzie wkładania szyby w uszczelkę
  8. Tak, kapę nową dali, z resztą wszystko co było w TPI wymienili na nowe.Póki co zorbiłem ponad 2500 km (serwis robiłem w Szczecinie podczas wakacji więc podróż do Francji gdzie mieszkam plus kilkaset km zrobilne tutaj) i nadal jest cisza. Pytam bo piszesz że musieli dołożyć więcej podkładek. A nowa kapa jest przetłoczona w miejscu łożyska. I ona sama już w znacznym stopniu je dociska. Co do sposobu naprawy to ja też robiłem to w ASO ponad 2 lata temu i przejechałem już na tym 40k. Jak narazie żadnego luzu nie mam.
  9. Kape zmieniali czy zostawili starą?
  10. Oczywiście, że się da. Nawet jest temat w warsztacie. ; ) O widzicie, nawet jak się wydaje że nie ma już nic do modzenia. To zawsze się ktoś znajdzie i podpowie
  11. No dobra to Twój wybór Z tego co pamiętam pisałeś że w planach masz rotory w 19". Nie lepiej było kupić zimowe opony na te felgi które już masz i przez zimę rozglądać się za rotorami ???
  12. nie no butla tylko taka a w środku Kujawski po promocji w Biedronce
  13. To byłem pewnie ja Bardzo ładna B8 kolego W lusterku wstecznym widziałem jeszcze mrugnięcie awaryjnymi.Pozdrawiam No to wszystko się zgadza Pozdrowionka
  14. Hehe a jednak... _________________________________________________________________________________________________ Cicho w temacie więc wrzucam coś tam z ostatnich zakupów Wleciał zestawik mocowania bagażu No i przy okazji, przyszedł czas na wymianę oliwy
  15. To byłem pewnie ja Bardzo ładna B8 kolego W lusterku wstecznym widziałem jeszcze mrugnięcie awaryjnymi.Pozdrawiam
  16. ASO kolego Nowe mają dwustronną taśmę klejąca i kołeczki pasujące pod błotniki polifta. Do przedlifta można je np obciąć i w ich mijsce nałożyć klej do szyb.
  17. Przyznać się kogo mijałem wczoraj ok 14tej wyjeżdżającego z mojej lewej na skrzyżowaniu w Jasionce, zglebioną granatową B5 w avancie ?
  18. No i fajnie Teraz te 4 łapy będą lepiej drapać Czekamy na jakąś sesyjkę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.