Treść opublikowana przez krystian3769
-
B8 TrOOOOp
A np. tu http://mgmotorsport.pl/ale popytaj na miejscu dobry tłumikarz powinien to ogarnąć Dobry tłumikarz? Chyba nie miałeś do czynienia z irlandzkimi mechanikami. Zresztą nie tylko mechanikami. Tutaj jak coś nie pasuje fabrycznie, to się z reguły "nie da". Jak nie ma w instrukcji, jak producent nie przewidział, to się nie da. I już. Ostatnio w punkcie ksero powiedzieli żonie, że nie da się wykonać kopii na obu stronach jednej kartki, mimo że chciała im pokazać jak to się robi. Takich kwiatków z własnego doświadczenia mogę przytoczyć wiadro. myślałem że w kraju to będziesz modził
-
B8 TrOOOOp
A np. tu http://mgmotorsport.pl/ ale popytaj na miejscu dobry tłumikarz powinien to ogarnąć
-
B8 TrOOOOp
TDI 3.0 też ma 65 mm Redukcję można zamówić np 62/55 albo 62/58 Wtedy 62 wspawujesz w 65 i albo 55 łączysz z 55 od strony silnika opaską do czoła albo 55 od silnika wkładasz w rozcietą stronę redukcji 58 i na to idzie weższa opaska tak
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Nie no co Ty gadasz... Tą zdecydowanie lepiej się trzyma w łapie. Chociażby dla tego że jest grubsza
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
A jak wrażenia z kręcenia ?
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Ta kiera wymiata Będziesz zadowolony
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
jak się ma kogoś na miejscu pasażera to jak nie jak tak
-
B8 LIFT Avant 2.0TDI FELGI 20'' :-)
Zdrowe autko. Bezawaryjnosci Wydech na dwie strony i będzie bajka
-
[A4 B8 CAHA] by Simon__75
Wiadro z gorącą wodą albo suszarka do włosów Albo nawiń na ten gumowy nazwijmy to bolec:) w nakladce mocny sznurek czy nić, przeciągnij ją przez otwór w pedale . Dociskaj nakładkę a sznurek odwijaj tak że by rant bolca wywijał się na zewnątrz. Coś na zasadzie wkładania szyby w uszczelkę
-
Czarny Avant LZ9Y 2.0 TDI Quattro CAHA 19"RS 206PS 428NM by Bodaś !!!SPRZEDANE!!!
Fajne koło. Pasuje do auta
-
Stukot na biegu jałowym - luz łożyska półosi w skrzyni
Tak, kapę nową dali, z resztą wszystko co było w TPI wymienili na nowe.Póki co zorbiłem ponad 2500 km (serwis robiłem w Szczecinie podczas wakacji więc podróż do Francji gdzie mieszkam plus kilkaset km zrobilne tutaj) i nadal jest cisza. Pytam bo piszesz że musieli dołożyć więcej podkładek. A nowa kapa jest przetłoczona w miejscu łożyska. I ona sama już w znacznym stopniu je dociska. Co do sposobu naprawy to ja też robiłem to w ASO ponad 2 lata temu i przejechałem już na tym 40k. Jak narazie żadnego luzu nie mam.
-
Stukot na biegu jałowym - luz łożyska półosi w skrzyni
Kape zmieniali czy zostawili starą?
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Dzięki
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Oczywiście, że się da. Nawet jest temat w warsztacie. ; ) O widzicie, nawet jak się wydaje że nie ma już nic do modzenia. To zawsze się ktoś znajdzie i podpowie
-
A4 B8 AVANT LIFT SLINE x2 1.8 TFSI CJEB'13 by Doradca
No dobra to Twój wybór Z tego co pamiętam pisałeś że w planach masz rotory w 19". Nie lepiej było kupić zimowe opony na te felgi które już masz i przez zimę rozglądać się za rotorami ???
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
sie wie
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Tak ASO ok 160 reszta ok 500
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
nie no butla tylko taka a w środku Kujawski po promocji w Biedronce
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
To byłem pewnie ja Bardzo ładna B8 kolego W lusterku wstecznym widziałem jeszcze mrugnięcie awaryjnymi.Pozdrawiam No to wszystko się zgadza Pozdrowionka
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Hehe a jednak... _________________________________________________________________________________________________ Cicho w temacie więc wrzucam coś tam z ostatnich zakupów Wleciał zestawik mocowania bagażu No i przy okazji, przyszedł czas na wymianę oliwy
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
To byłem pewnie ja Bardzo ładna B8 kolego W lusterku wstecznym widziałem jeszcze mrugnięcie awaryjnymi.Pozdrawiam
-
Korozja błotników w Audi A4 B8
ASO kolego Nowe mają dwustronną taśmę klejąca i kołeczki pasujące pod błotniki polifta. Do przedlifta można je np obciąć i w ich mijsce nałożyć klej do szyb.
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Przyznać się kogo mijałem wczoraj ok 14tej wyjeżdżającego z mojej lewej na skrzyżowaniu w Jasionce, zglebioną granatową B5 w avancie ?
-
A4 B8 Avant Lift Quattro - Cz II -215PS 460Nm By Dynosoft
No i fajnie Teraz te 4 łapy będą lepiej drapać Czekamy na jakąś sesyjkę
-
Audi A4 B8 avant 2.0 TDI 170 CAHA White Ibis alu 19 Eibach Pro Kit zew.S-Line
No i bardzo ładnie