Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krystian3769

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krystian3769

  1. Superowe autko powodzenia w modach
  2. Hehe Się odezwał... Lepiej odpowietrznika sprzęgła szukaj
  3. Generalnie ten zestaew jest już dotarty Więc nie ma co się z nim pieścić
  4. Robi robotę Wczoraj jazda testowa z moim mechanikiem i od razu awaryjne hamowanie z 2 pak..... a mechanik
  5. ___________________________________________________________________________________________________________________ Hamulce S4
  6. Dzisiaj ok 15:27 na 19-ce miejscowość Zarzecze widziane błękitne b7 w sedanie z klubowymi ramkami LLB **** pomykające w kierunku Lublina
  7. RS6 II W 18" np. występują dla audi A3 S3 z szerokoscia 7,5 i z et 54 http://etka.cc/tvn_result/search/tvn/8P0601025BH Replika występuje pod nazwą Pompei
  8. Dzięki Fajnie że się podoba Coś tam od czasu do czasu się dzieje
  9. Jest petarda. Super się to komponuje z kolorem lakieru
  10. Jeszcze nie jestem umówiony na przyszły wtorek
  11. Ważą sobie skurczybyki zaś spalanie mnie się obniży Jeszcze nie miałem okazji sprawdzić jak to hamuje. Też tak myślę, że powinienem je założyć kiedy robiłem program
  12. Ogólnie to auto ma kiepskie hamulce. A na tym kole to już jak skład z węglem
  13. Felga ma ET 37 szerokość 9J + dystans 5mm Musiałem zmniejszyć dystans.Była przycierka na tamtej szerokości przy większym obciążeniu. _______________________________________________________________________________________________________________ Przyszły tydzień montaż
  14. Czekamy Może w końcu na spota pojadę żeby zobaczyć to cudo
  15. krystian3769 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Może dla tego że jeździł (jeździ) i tym i tym
  16. Gwint to gwint wiadomo, jest super Ale jak dla mnie na -30 też to już jakoś siedzi
  17. nie nic nie było robione przy zawiasie, jest ori. 1BV -30 a czego pytasz ?
  18. Świetna robota Wygląda o niebo lepiej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.