Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krystian3769

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krystian3769

  1. krystian3769 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    http://allegro.pl/tlumik-wydech-koncowy-audi-a4-8k0-i6040310160.html Ten stan, za tą cenę bajka Jak bym nie miał, nawet bym się nie zastanawiał No tak, ale ten co ja wrzuciłem jest z wieszakami i końcówkami w chromie Dlatego pytam czy podejdzie? Nie, jak na dwie po bokach tylko tamten W sensie po jednej na stronę
  2. Kolega ma swój temat tylko nie ma czasu nic w nim napisać bo jest zajęty "konwersacją" z innymi Więc proponuję nie zaśmiecać tego tematu tą jak że ciekawą debatą ... I przenieś ją do Kolegi Troszkę Mu się temat rozwinie
  3. Kilka razy sobie dopusciłem Twój sarkazm... Nikt nikomu nie mówi co ma się komu podobać czy zabrania wyrażać swoje zdanie. No ale wybacz, jak czytam Twoje posty to nic Ci się nie podoba prócz Twojego Q z Multi. w Pb A to że jak można na 19,20" jeździć... To sprężyny bez sensu ; to na tych kołach na lawecie... ; a że ktoś na światłach pomyśli... itd. No ale rozpierdaczyłeś mnie postem w moim temacie " że nie rozumiesz jak można się tak męczyć bez przełącznika AUTO świateł "... To jak według Ciebie jest to takie uciażliwe, chyba męczysz się oddychaniem... Więc faktycznie może jest to koło wzajemnej adoracji... Ale wychodzi na to że Ty jesteś w tym drugim. Pozdrawiam
  4. No... w końcu się domyślił Ile to człowiek musi się o kłapać na tego browara
  5. A kto Tobie tam będzie zaglądał ??? To tak jak byś poszedł do lekarza ze złamaną nogą a wyszedł z wyciętymi migdałkami Myślisz że oni tam nie mają nic więcej do roboty jak skanowanie Twojego auta ? To jak na kasę chorych numerek, wizyta, kasa z NFZ i next
  6. No ale Szymon nikt nie zginął, wszyscy żyją Każdy z nas miał a jak nie to będzie miał jakoś przygodę Oddasz auto do ASO i po sprawie. Czym się przejmujesz Głowa do góry I nikt Ci Twojego MMI nie spali
  7. Nom, ja myślę że Niemce wiedzieli że te auta wcześniej czy później skończą w Polszy i po to właśnie tam wmodzili
  8. Dodała sznytu Widzę że uchwyt pod Nokie znalazł takie samo zastosowanie jak kiedyś w moim B7
  9. Toś poleciał po całości... ja bym się nie odważył... TU NA FORUM AUDI A4 NAPISAĆ ŻE B8 TO PRZECIĘTNY SAMOCHÓD ...
  10. krystian3769 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No tak ale przecież masz swoje 2 szt.
  11. Ja na Twoim miejscu to MMI wcale bym się nie przejmował tylko tym że będziesz musiał pokryć szkodę ze swojej kieszeni i mało tego Twoje ubezpieczenie zapłaci za szkodę tej Pani. Proste Twoja wina... masz za mocne hamulce S4 i Pani nie miała wyjscia...
  12. krystian3769 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    http://allegro.pl/tlumik-wydech-koncowy-audi-a4-8k0-i6040310160.html Ten stan, za tą cenę bajka Jak bym nie miał, nawet bym się nie zastanawiał
  13. krystian3769 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Uchu, zaczyna się
  14. Hehe na tyle im było potrzebne moje auto żeby zderzak i belkę wymienić. Po zgłoszeniu zrobili zdjęcia i kazali czekać na info. od ubezpieczyciela. Jak już było wiadomo co i jak postawiłem i na drugi dzień odebrałem No ale u mnie to praktycznie szkody nie było widać http://a4-klub.pl/index.php?/topic/297729-audi-a4-b8-avant-s-line-20-tdi-caha-201km-428nm-20-rs6-ii/page-6 106 post
  15. W poniedziałek bede we Wrocku to zajade i dopytam. Mam tez pytania dotyczace samochodu zastepczego na czas naprawy. Macie w tym temacie jakies doswiadczenia ?? To nie jest takie proste Panowie... Jeżeli oddajesz szkodę do ASO, oni muszą wszystko wycenić, udokumentować, porobić zdjęcia itd. i dopiero ubezpieczyciel daje im odpowiedz. I tak jak np. w Twoim przypadku będziesz miał do wymiany: zderzak, błotnik i lampę + do tego dojdzie lakierowanie, roboczogodziny. Dopiero na podstawie tego likwidator rozliczy się z ASO. A co dopiero przy wymianie w ASO całego przodu od polifta.... gdzie macie masę pierdołek ... Naprawdę ceny za tą różnicę nie chciał bym dopłacać. W zeszłym roku po szkodzie oddałem do ASO swojego na wymianę zderzaka. A że mam tam kilku znajomych to udało się przy kombinować tył od lifta. Ale nie było to, takie proste. Szczęście że przed liftowy miałem już s-line od 3.0. To się likwidator nie dopatrzył wszystkiego. Ale przykładowo dyfuzor macie złożony z dwóch elementów i mimo wyceny z ASO ubezpieczyciel dopatrzył się że plaster miodu nie uległ uszkodzeniu. No i musiałem wyłożyć już z portfela bo stary do polifta nie podejdzie Oprócz tego zażyczyli sobie od ASO udokumentowania utylizacji uszkodzonych części, gdzie można powiedzieć dyfuzor był praktycznie nie naruszony A co do samochodu zastępczego to masz opcję taką że dostajesz na czas naprawy z firmy która ma umowę z likwidatorem szkody, lub z ASO w momencie oddania do naprawy. Mnie np. dali z ASO na jeden dzień
  16. W zeszłym miesiącu kolega oddał do ASO Passata B6. Zrobił podobną szkodę jak u Ciebie. ASO skasowało z AC 6000 zł za lampe, zderzak i błotnik Tak że jak myślisz kiedyś o lifcie posłuchaj chłopaków i dowiedz się ile likwidator mógł by Ci zaproponować
  17. Chopy kochom WAS za to Ślosko gwara
  18. Hehe Ja akurat Mu wybaczam bo na spocie Kuj-pom.-podkarpackim w Rawie Maz. BYŁ
  19. Hehe Na pewno wiesz co mówisz ??? Do Ciebie jest kawałek, jak zajedziemy to min. 3 dni Nawet światła w lodówce Ci braknie
  20. Będzie Black
  21. TOMASZU ja już nie jeden raz myślałem o tym A teraz jak już zapodałeś oficjalne zaproszenie... wręcz nie wypada KRIS namiar masz w skrzynce
  22. No właśnie, na miejscu a jakoś spota jeszcze nie było Napisz na PW co potrzebujesz. Jutro będzie u mnie.
  23. Ja osobiscie prawej nie ruszałem ale na str.4 w poscie 71. Kol. napisał wykaz części.
  24. Chyba nidgy nie miałeś LY9B LY9B to kolor kolekcjonerski Co mycie nowe rysy Na ten kolor nie ma mikrofibry Jedynie powłoka
  25. nawet człowiek nie czuje jak mu się rymuje trzeba by za gwintować 1BV -30 i tak już jest

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.