Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krystian3769

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krystian3769

  1. No dawaj ten lift super wygląda
  2. Dzięki Andrju normalny s-line, jeszcze dużo do inwestowania
  3. I prawidłowo We wcześniejszych jakoś nigdy nie odwlekałem z tym do końca Wiadomo że, na to nie ma reguły, ale co 15k przy oliwie, zawsze koleszka mechanior kukał przynajmniej okiem na rozrząd. A że Niemiec przez pierwsze 2 lata na pukał 120k się znaczy że głównie autobahn Więc to nie to samo jak krótkie trasy START/STOP o serducho dbamy co 15k ma transfuzję świeżej krwiiiiii
  4. Przebieg 208650 km to już trochę jazda po bandzie więc najwyższa pora na pierwszą wymianę rozrządu. Przy okazji wymieniony został pasek alternatora z rolką i napinaczem. W porównaniu do paska rozrządu ten już był trochę zmęczony Czas wymiany bez ruszania przodu ok 4 h I wreszcie głowa spokojna
  5. To jest normalna szerokość felgi jak i opony w B8. Moja na takim zestawie z ET 47 opuściła taśmę
  6. słonina po ukraińsku http://wedlinydomowe.pl/forum/topic/8145-rozne-przepisy-na-slonine/
  7. krystian3769 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Może ktoś polecić coś dobrego (marker) do malowania napisów na oponach.
  8. Dokładnie. Musisz porozpinać i wyjąć ją z obudowy skrzyni. U mnie gniazdo miało taki luz że łożysko wypadło razem z półośką.
  9. krystian3769 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Im wyzszy bieg tym wiekszw sily dzialaja na sprzeglo i uklad napędowy takze ograniczenie momentu na pierwszych biegach nic nie da.Kazdy tuner wie jak wysoko mozna poprowadic NM w zaleznosci od obrotow i to jest najwazniejsze. W dieslu momen konczy sie przy 4500-5000 obr takze zbytne ograniczanie go dolem zeby ratowac sprzęgło wg mnie tez nie ma sensu. Teoretycznie jest tak jak piszesz, ale jak przy pałujesz go parę razy od spodu sprzęgło nie wytrzyma. Załaduj pełne taczki i zobacz jak się pcha...
  10. krystian3769 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dokładnie, lepiej niech ciągnie na 3,4
  11. Jeżeli zmieniasz łożysko z lewej strony to bez problemu wymienisz
  12. krystian3769 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No i piękny wynik tylko się cieszyć i od dołu pilnować mnie na serii CAHA wypluło 202 i 428 nie chciałem przesadzać ale sprzęgło 30k po mapie ani drgnie
  13. krystian3769 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    To są narzędzia z polifta? U mnie to wygląda zdecydowanie bardziej ubogo U mnie w przedlifcie jest taki sam zestaw, i żeby było śmieszniej to nie miałem pojęcia że te pierdołki do czegoś służą Tu nie ma znaczenia czy polift czy przedlift są różne zestawienia tego wyposażenia. U mnie np. Jest śrubokręt, szpatulka do lamp, szpilka do cholowania, spinka do wyciągania kapsli z śrub. Zestaw naprawczy opony czyli kompresor i łatka w sprayu.I jak pierwszy raz zobaczyłem wyposażenie tej skrzynki to konsternacja... Dlaczego nie mam klucza do kół i lewarka....? ZŁODZIEJE Ale po chwili no po chol..ę mnie to jak nie mam koła zapasowego
  14. krystian3769 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    i jak jak zima zaskoczy a nie masz skrobaczki do szyb
  15. krystian3769 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Bardzo przydatny. We wcześniejszych A4 miałem to na wyposażeniu, teraz mi tego brakuje No ale jak nie ma koła zapasowego to producent zakłada że nie trzeba mieć klucza, podnośnika a o czpieniu prowadzącym to już nie ma mowy wkręcasz to w piastę jak koło zmieniasz, taka prowadnica poprostu.A widzisz, a ja się morduje z kołami i dystansami. Dzięki. A tak przy okazji, pewnie większość wie że śrubokręt też się przydaje bo w rękojeści ma nasadowa 17-kę do wykręcania/wkręcania poluzowanych śrub w feldze https://www.google.pl/search?q=srubokret+audi&client=tablet-android-asus-rev&prmd=inv&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiE-5TzibnKAhXFqw4KHWiEBmYQ_AUIBygB#imgrc=JwRlmGoHLJUFDM%3A
  16. No bez kituSzczoteczka elektryczna i silny roztwór proszku do białych szmatek I Heya
  17. Tak mam tą Nie jest idealna, ale jak zalejesz dobrą pianom z ciepłą wodom coś tam opryska Powiem Ci że masz też białą...tylko musisz użyć szczoteczki do zębów
  18. I o to chodzi Kalendarz jak nic Q robi robotę zazdroszczę
  19. To musisz nękać szeryfa którego namiar Ci podałem Przyszła zima pjosku ni ma... Cuś się udało pstryknąć w zimowej scenerii
  20. Potwierdzam co do Austrii mają bardzo rygorystyczne wymogi podczas przeglądów. Pamiętam jak ojciec musiał przekładać koła na zimowe bo miał na letnich felgi bez homologacji VW i nie chcieli mu podbić badania.
  21. krystian3769 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mój mechanik ( pracuje w ASO ) wymienia bez ruszania przedniego pasa Wczoraj byłem umówić się z moim mechanikiem (też pracuje w ASO) na wymianę rozrządu. Potwierdzam też ogarnia rozrząd bez demontażu przedniego pasa. Przy wymianie rozrządu wymieniam oczywiście pompę wody + rolkę alt., napinacz alt. i pasek alternatora. Rozrząd z Conti. napinacz i rolka alternatora kupione u Wandej-a koszt 710 zł Dzisiaj odebrałem pompę i pasek alternatora ori. z ASO. Pompa z kaucją 200 zł, pasek 150 zł naklejka rozrządówka ok 5 zł Pompę udało się jeszcze kupić po starej cenie ale od nowego roku są już po 300 z hakiem.
  22. Dzisiaj troszkę pojeździłem i naprawdę robi MEGA robotę Wysiadać z siodła się nie chce ______________________________________________________________________________________________________ Do kierownicy dołączył poliftowy pajączek
  23. DPF zostaje, więc wydaje mi się że emisja spalin nie powinna jakoś znacznie ulec zmianie. Co innego jak go wytniesz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.