Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krystian3769

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krystian3769

  1. U siebie mam już 207k i rozrząd był jeszcze nie ruszany. Przy każdej wymianie oliwy kolega mechanik sprawdza, przynajmniej wizualny stan pod pokrywą rozrządu. Jak na razie nic niepokojącego nie widać. Ale wiadomo...... bum i paska nima Wymiana rozrządu tak jak piszesz Mariusz jest przewidziana między 180-210k.W zależności od eksploatacji auta. Oczywiście też od własnej woli i zdrowego rozsądku. Każdy może sobie zmienić kiedy mu pasuje Umnie też już graty czekają na półce i pewnie lada dzień wymienię. Bo podciągam już pod górną granicę k Jak sprawdzałem przed zakupem po vin-ie to z km Niemiec w pierwszych dwóch latach wylatał już 120k. Więc wniosek głównie autostrady. To i pasek nie był tak szarpany jak u nas odpalasz, gasisz itd....
  2. Spokojnie... Nie wszyscy na raz:-) Z kontenera to taśmy dla każdego wystarczy :-) Po znajomości Krzysiu i Mariuszek macie odemnie po kilometrze chromiku grstis:-)
  3. Powiadasz że szybę w koło Może i u Ciebie te dwa paski w klapie wyglądały ok Ale szybę ......w koło ..........nie uważasz że to przesada ? No ale próbuj chłopaku próbuj A nóż coś z tego wyjdzie
  4. Nic nie przyciera. Nawet na tył możnaby założyć dystans jakieś 15mm, przód według mnie jest idealnie
  5. Hie hie coś w ten desent jak u Ciebie ChiPis
  6. Wcześniej nigdy nie miałem okazji pojeździć na tak dużym kole. Prawdę powiedziawszy to nawet trochę się obawiałem. Ale jestem mile zaskoczony bo wcale nie jest tak twardo nawet pomimo mojego 1BV. Dzisiaj raptem przyjechałem na nich ok 30 km i jestem nawet skłonny powiedzieć że lepiej mi się jechało jak na 18
  7. Rotor też był brany pod uwagę, a że się trafiła okazja kupić te i w dodatku z pewnego źródła.... czego by nie skorzystać ?
  8. Odezwał się Ten co jedną z lepiej pomodzonych B8-ek na forum jeździ Temat byś założył a nie ją ukrywasz Co prawda już zimowy setup był na aucie... Nie wytrzymałem i musiałem przetestować 20-ki Tak to wygląda z grubsza Brudas
  9. Hehe myślę że spacerować będą nie gorzej jak u Ciebie Dzięki Jeden z kolegów na forum ma ten wzór w A5 i fajnie autko się prezentuje. W 20" to już chyba nie ma brzydkich felg Pozostaje jedynie wyobraźnia i kwestia gustu
  10. A no... Śmiało mogę powiedzieć, że to wszystko przez Ciebie
  11. też mi się podoba No ba, jak nie jak tak fumflu
  12. Różnie chłopaki mi tu podpowiadali i poszedłem na kompromis będą 245/35 zresztą rozmiar już sprawdzony na tych felgach.....
  13. Brałem 3 opcję pod uwagę. Te miedzy innymi. Okazja sama się urodziła, spotkanie na szczycie i felgi są Jednak cuda się zdarzają, dopiero jesień
  14. Nie, nie nówki. Ale w idealnym stanie. Zakupione od Kolegi z forum powiedzmy w promocyjnej cenie
  15. Zwiastun przyszłego sezonu Jutro panienki.............. zakładają gumki.............
  16. Takiego to Ingolstadt pewnie do życia nie powołało nigdy
  17. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/297729-audi-a4-b8-avant-s-line-20-tdi-caha-seria-170km-380nm-remap-w-dv-t-201km-428nm-2010-rok/page-2Od post 24 No właśnie bo te mam w 245/35 a muszę być pewien czy szersze nie będę lepsze:-)
  18. Też myślę o tym rozmiarze, ale więcej głosów jest jednak za węższą oponą

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.