Treść opublikowana przez krystian3769
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
U siebie mam już 207k i rozrząd był jeszcze nie ruszany. Przy każdej wymianie oliwy kolega mechanik sprawdza, przynajmniej wizualny stan pod pokrywą rozrządu. Jak na razie nic niepokojącego nie widać. Ale wiadomo...... bum i paska nima Wymiana rozrządu tak jak piszesz Mariusz jest przewidziana między 180-210k.W zależności od eksploatacji auta. Oczywiście też od własnej woli i zdrowego rozsądku. Każdy może sobie zmienić kiedy mu pasuje Umnie też już graty czekają na półce i pewnie lada dzień wymienię. Bo podciągam już pod górną granicę k Jak sprawdzałem przed zakupem po vin-ie to z km Niemiec w pierwszych dwóch latach wylatał już 120k. Więc wniosek głównie autostrady. To i pasek nie był tak szarpany jak u nas odpalasz, gasisz itd....
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Spokojnie... Nie wszyscy na raz:-) Z kontenera to taśmy dla każdego wystarczy :-) Po znajomości Krzysiu i Mariuszek macie odemnie po kilometrze chromiku grstis:-)
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Powiadasz że szybę w koło Może i u Ciebie te dwa paski w klapie wyglądały ok Ale szybę ......w koło ..........nie uważasz że to przesada ? No ale próbuj chłopaku próbuj A nóż coś z tego wyjdzie
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Dzięki
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Dowcipniś :-)
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Nic nie przyciera. Nawet na tył możnaby założyć dystans jakieś 15mm, przód według mnie jest idealnie
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Przyznaje Krzysiu miałeś rację
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Hie hie coś w ten desent jak u Ciebie ChiPis
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Wcześniej nigdy nie miałem okazji pojeździć na tak dużym kole. Prawdę powiedziawszy to nawet trochę się obawiałem. Ale jestem mile zaskoczony bo wcale nie jest tak twardo nawet pomimo mojego 1BV. Dzisiaj raptem przyjechałem na nich ok 30 km i jestem nawet skłonny powiedzieć że lepiej mi się jechało jak na 18
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Twoje nie wiele mniejsze
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Rotor też był brany pod uwagę, a że się trafiła okazja kupić te i w dodatku z pewnego źródła.... czego by nie skorzystać ?
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Odezwał się Ten co jedną z lepiej pomodzonych B8-ek na forum jeździ Temat byś założył a nie ją ukrywasz Co prawda już zimowy setup był na aucie... Nie wytrzymałem i musiałem przetestować 20-ki Tak to wygląda z grubsza Brudas
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Hehe myślę że spacerować będą nie gorzej jak u Ciebie Dzięki Jeden z kolegów na forum ma ten wzór w A5 i fajnie autko się prezentuje. W 20" to już chyba nie ma brzydkich felg Pozostaje jedynie wyobraźnia i kwestia gustu
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
A no... Śmiało mogę powiedzieć, że to wszystko przez Ciebie
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
też mi się podoba No ba, jak nie jak tak fumflu
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
37 takie samo jak u Niego
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
- Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Różnie chłopaki mi tu podpowiadali i poszedłem na kompromis będą 245/35 zresztą rozmiar już sprawdzony na tych felgach.....- Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Brałem 3 opcję pod uwagę. Te miedzy innymi. Okazja sama się urodziła, spotkanie na szczycie i felgi są Jednak cuda się zdarzają, dopiero jesień- Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Nie, nie nówki. Ale w idealnym stanie. Zakupione od Kolegi z forum powiedzmy w promocyjnej cenie- Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Zwiastun przyszłego sezonu Jutro panienki.............. zakładają gumki.............- a4 b8 cr rotor s-line 345/330 brembo eibach
Pięknie- A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Takiego to Ingolstadt pewnie do życia nie powołało nigdy- Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/297729-audi-a4-b8-avant-s-line-20-tdi-caha-seria-170km-380nm-remap-w-dv-t-201km-428nm-2010-rok/page-2Od post 24 No właśnie bo te mam w 245/35 a muszę być pewien czy szersze nie będę lepsze:-)- Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Też myślę o tym rozmiarze, ale więcej głosów jest jednak za węższą oponą - Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II