Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krystian3769

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krystian3769

  1. phantastisch Nie pierdacz że na 3 foto jest brudny
  2. Bardzo ładnie wyszło . Zrób jakieś lepsze fotki całego autka
  3. krystian3769 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Koła, felgi, opony i akcesoria
    Witam. Regenerował może ktoś u nich felgi aluminiowe ? http://www.felgiropczyce.pl/ Jakieś opinie ? Szukam dobrej firmy na podkarpaciu do lakierowanie alufelg ? Może ktoś, kogoś polecić w okolicy Rzeszowa, Tarnobrzega, Stalowej Woli.
  4. Teraz mnie zastrzeliłeś, nie bardzo wiem o co pytasz, bo u Ciebie widzę też obwódka grilla jest z chromem. U mnie jest tak samo tylko ringi podobnie jak Ty dołożyłem Teraz się przyjrzałem, okleiłeś też grill chromowaną taśmą. Teraz mnie zastrzeliłeś, nie bardzo wiem o co pytasz, bo u Ciebie widzę też obwódka grilla jest z chromem. U mnie jest tak samo tylko ringi podobnie jak Ty dołożyłem Teraz się przyjrzałem, okleiłeś też grill chromowaną taśmą. To w oryginale takie nie występują. Co innego w S4 ale tam jest też inne ułożenie grila
  5. Mój gust też woli nie Poloneza Zdecydowanie dystans na +
  6. No co TY im mniej masz tym więcej do modzenia i robi się temat morze
  7. Bajka Zakładaj temat bo skończysz modzić i auto do żyda pójdzie
  8. Ringi z A5, fajna sprawa Zawsze to o krok bliżej do zderzaka S-LIne
  9. Kobiety nigdy nie zrozumieją, inna rasa Aliens vs Predator Jeszcze jedno pod wisienką z nowym zadkiem
  10. To fakt, ciężko się z Tobą main nie zgodzić
  11. haha ja mam podobnie No jak nie widać różnicy......... no ale ONA uważa że to ja mam coś nie tak pod deklem z tym kombinowaniem :-) i weź tu zrozum kobiety:-)
  12. To chyba pierwszy mod o którym żona wiedziała od początku:-) Dzisiaj popatrzyła ......... i mówi przecież jest taki sam tylko ciemniejszy:-)
  13. Też nie mogę się doszukać, tego że tłumiki przed i po liftowe inaczej zgrywają się ze zderzakiem. Nawet od góry to dobrze się profiluje Może tłumiki jak kupowałem to kupiłem polift Klapy nie malowali ale wczoraj jak ściągnęli zderzak to okazało się że tylni pas też idzie do wymiany zderzak się podniósł a blacha pod nim już tak została
  14. Dzisiaj takiego odebrałem z ASO, nie wiem jakim szamponem go umyli, ale na parkingu też mi się to rzuciło w oczy No tak jakby
  15. Taka tam, mała korekta rameczki dla mmi Teraz jest taka jak ma być. Jak trzeba komu do A5 w piano pod MMI HIGH, to mam na zbyciu ___________________________________________________________________________________________________________ Długo to zeszło............. ale jest ............Zderzak tył S-Line polift
  16. Super kolorek. Też bym zaczął modzić od kół
  17. Na żywo to dopiero wygląda To nie auto...... to TRANSFORMERS
  18. Dzięki Panowie. Cieszy jak głupiego kulka
  19. Tak jest. Nikt nie pokryje szkód z OC pijanego kierowcy. Można powiedzieć że Pan ma przej...e. Absolutnie się tym nie szczycę, wolał bym nie mieć takiej przygody. Też nie jestem obrażony na alkohol, ale jak się nie czuję na siłach, nawet na drugi dzień nie wsiadam........... _________________________________________________________________________________________________________________ Tył się zaneonił Wielki ukłon i podziękowania dla Grześka i Sławka za profesjonalną robotę
  20. krystian3769 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Z racji tego że nie mam odpowiedniej liczby postów piszę tutaj. Dla zainteresowanych !!! Krótko i na temat Dzisiaj miałem tel. z ASO firma ubezpieczeniowa pokryje koszty wymiany mojego zderzaka pod warunkiem utylizacji uszkodzonego. Czyli muszą go rozpierdaczyć i wysłać im zdjęcia. Pod młotek idzie zderzak i dyfuzor s-line 3.0. Zderzak jest podziurawiony dyfuzor praktycznie nie został uszkodzony, wyskoczył tylko ze zderzaka, można oblukać w moim wątku. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/297729-audi-a4-b8-avant-s-line-20-tdi-caha-seria-170km-380nm-remap-w-dv-t-201km-428nm-2010-rok/page-6 post- 106 Jeżeli ktoś ma swój w gorszym stanie to po kosztach wysyłki zamienię się do końca tego tygodnia. Po prostu szkoda mi niszczyć dobry element. Piszcie na PW.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.