Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krystian3769

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krystian3769

  1. Gibons Podsumowując powyższe posty. Sam możesz odpowiedzieć Sobie ile jest warte Twoje autko i do jakiego potencjalnego właściciela powinno trafić. Każdy by chciał najlepsze i za free najlepiej. Dla takich polecam zakupy u zachodnich sąsiadów z nazwiskiem np. Hakim czy Rahim tacy mają na sprzedaż właśnie takie okazjony dla przeciętnego Kowalskiego. Pozdrawiam
  2. Zgadzam się z przedmówcami. Jak nie masz parcia na szybką zmianę spokojnie za tak wypasiony wózek możesz wołać 60 tyś. Ja w zeszłym roku za swojego co prawda z 2010 roku ale już z przebiegiem 175 tyś wyłożyłem nieco ponad 60 tyś ale szukałem s-lina, a z tego pakietu to tylko środek i zawieszenie było. A zapomniałem..... znaczki S-Line na błotnikach ...... Chyba one taką cenę zrobiły Ceny są tak jak piszecie sami, golasy już od 40 paru tyś. ale jak jest klient na konkretne auto to szuka aż znajdzie i cena nie jest najważniejsza. Przed B8 miałem Passata też sprzedałem go 10 tyś drożej od ceny rynkowej ale wiedziałem co sprzedaję. Każdy towar ma swojego kupca.............
  3. krystian3769 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mam tą żarówkę tylko H11 na halogenie, jak chcesz zobacz z drugiej jest cree dla porównania. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/297729-audi-a4-b8-avant-s-line-20-tdi-caha-seria-170km-380nm-remap-w-dv-t-201km-428nm-2010-rok/page-2
  4. krystian3769 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dziś czas to pieniądz Prze h..e !!!
  5. Miałem to samo w swojej B7 tylko w moim przypadku złodzieje byli bardzo kulturalni i przechwycili kod zamka z pilota. Otworzyli autko wyciągnęli RNS-a bez żadnego uszkodzenia samochodu.
  6. Pogratulować zakupu. Piękny Bambo. Rzuć jeszcze fotki środka. Plany jak najbardziej na plus. Jak myślisz o virusie to się nie zastanawiaj. CAHA masz już gotowego na ponad 200 KM.
  7. Możesz jeszcze obniżyć jak by co to BOLS jest spłaszczony na etykiecie Powinien się zmieścić
  8. Witam Mam pytanie do zainteresowanych tematem. Mam silnik CAHA 170 KM zrobiłem wirus na 201,7KM i 428 Nm. ponad pół roku temu. Raczej poruszam się dynamicznie i przez te pół roku sprzęgło z tym przebiegiem nie ślizga się. Dodam że autko sprawdzane po VIN-e, tak ze przebieg oryginalny. Przebieg 195.000 KM. Niemiec sprzedał auto poprzedniemu właścicielowi z przebiegiem 120.000km. Odkupując auto od 2 właściciela pytałem o sprzęgło i dwumas twierdził że nie było wymieniane. Moje pytanie czy może w 170-ch są jakieś wzmocnione sprzęgła bo spotkałem się z różnymi opiniami, jedni mówią że są a inni piszą że są te same co w 140-kach.
  9. Kolego ja to wszystko doczytałem, jeżeli chodziło ci o tą sugestię. Ale Grześ zmieniał komplet i moje pytanie dotyczy czy całość weszła od A6
  10. Tak dla jasności weszło to 2.0 TDI 177 KM z A6 Dobrze rozumiem?
  11. Pozdrawiam Byłem, byłem. Czekałem cztery godziny w przychodni do medyka
  12. Sorki jeden mały pościk na 284 str. może głowy nie urwie
  13. Byłem w sobotę na giełdzie w TSA. Oglądałem naprawdę ładny komplet Dunlopa w 19" 255 x 35 DOT ..12, rowek 6-7 mm. Koleś wołał za komplet 1000 zł. Ja osobiście jeżeli nie chciał bym wyłożyć za nowy komplet opon marki premium 2500-3000 zł wolał bym założyć np. taki komplet używek niż nowego chińczyka. Jak się dobrze poszuka to można trafić naprawdę coś przyzwoitego w dobrej monecie
  14. Piękna maszyna - na bogato
  15. Pozdro dla kolegi z niebieskiego A4 B6 AVANT z klubowymi ramkami na blachach LU 83.. Dzisiaj ok 15:20 dojazd do ronda w Nisku na 19-ce kierunek Lublin.
  16. Odnośnie wzrostu paliwa po zwiększeniu mocy, to akurat kolego może być odwrotny skutek, jak mówił Ci mechanik ja mam już drugie autko po remapie i w obydwóch przypadkach nie znacznie zużycie się obniżyło . Oczywiście jak robisz nową mapę to nie po to żeby oszczędnie jeździć
  17. Jeżeli mogę, to odnośnie zmiany świateł europa/UK, to chyba w MMI pod CAR jest ta opcja.
  18. Panowie Krótka piłka. I nie ma co rozkminiać czy to wina tego, czy tamtego i przy jakim przebiegu. Pewne jest że producent dał d..y i jak by nie było to każdemu kto jeszcze nie miał do czynienia z tą wadą, bo uważam że to nie usterka radzę przy każdej możliwej okazji szarpnąć za lewą półoś w celu kontroli luzu. Jak tylko pojawi się luz to, wystarczy odkręcić tylko trzy śrubki i sprawdzić jak wygląda gniazdo z łożyskiem. Może wystarczy wymienić na nową kapę, która jest przetłoczona i lepiej dociśnie, usztywni łożysko i zapobiegnie to dalszemu postępowi. Może tylko tyle i temat z głowy, ja bym tak to zrobił. Niestety mój audik miał wysoce posunięty proces tej choroby
  19. Raczej nie, w moim przypadku przegub był i jest ok. Od razu to sprawdzałem
  20. No właśnie albo 245 i et 32 jedno z drugim jest uzależnione od siebie
  21. w b8 jest zbyt wąskie nadkole na oponę 255 ociera o obydwie strony nadkola Wchodzi, wchodzi tylko Ty masz ET 32 na feldze 19 z A5
  22. Zdrowy S-Line. W UK to chyba długo na deszcz nie będziesz czekał Zawsze możesz sprawdzić na butelkę z wodą

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.