Treść opublikowana przez krystian3769
-
[All B8] Audi A4 B8 Avant - 2X S-Line 19Cali S5 Hamulce S4 345Mm/330Mm - Dynosoft 206PS 420Nm - SPRZEDANE
Gibons Podsumowując powyższe posty. Sam możesz odpowiedzieć Sobie ile jest warte Twoje autko i do jakiego potencjalnego właściciela powinno trafić. Każdy by chciał najlepsze i za free najlepiej. Dla takich polecam zakupy u zachodnich sąsiadów z nazwiskiem np. Hakim czy Rahim tacy mają na sprzedaż właśnie takie okazjony dla przeciętnego Kowalskiego. Pozdrawiam
-
[All B8] Audi A4 B8 Avant - 2X S-Line 19Cali S5 Hamulce S4 345Mm/330Mm - Dynosoft 206PS 420Nm - SPRZEDANE
Zgadzam się z przedmówcami. Jak nie masz parcia na szybką zmianę spokojnie za tak wypasiony wózek możesz wołać 60 tyś. Ja w zeszłym roku za swojego co prawda z 2010 roku ale już z przebiegiem 175 tyś wyłożyłem nieco ponad 60 tyś ale szukałem s-lina, a z tego pakietu to tylko środek i zawieszenie było. A zapomniałem..... znaczki S-Line na błotnikach ...... Chyba one taką cenę zrobiły Ceny są tak jak piszecie sami, golasy już od 40 paru tyś. ale jak jest klient na konkretne auto to szuka aż znajdzie i cena nie jest najważniejsza. Przed B8 miałem Passata też sprzedałem go 10 tyś drożej od ceny rynkowej ale wiedziałem co sprzedaję. Każdy towar ma swojego kupca.............
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
A co Wy tam wiecie o groszku i o glebie
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Będą robić robotę Co to za baloon ?
-
B8 TrOOOOp
Mam tą żarówkę tylko H11 na halogenie, jak chcesz zobacz z drugiej jest cree dla porównania. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/297729-audi-a4-b8-avant-s-line-20-tdi-caha-seria-170km-380nm-remap-w-dv-t-201km-428nm-2010-rok/page-2
-
B8 TrOOOOp
Dziś czas to pieniądz Prze h..e !!!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Teak Brown Audi A4 2.0 TDI 143KM CAGA 2011
Miałem to samo w swojej B7 tylko w moim przypadku złodzieje byli bardzo kulturalni i przechwycili kod zamka z pilota. Otworzyli autko wyciągnęli RNS-a bez żadnego uszkodzenia samochodu.- [A4 B8 S-LINE Phantom Black Avant] TrOoPeRs
Pogratulować zakupu. Piękny Bambo. Rzuć jeszcze fotki środka. Plany jak najbardziej na plus. Jak myślisz o virusie to się nie zastanawiaj. CAHA masz już gotowego na ponad 200 KM.- A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Możesz jeszcze obniżyć jak by co to BOLS jest spłaszczony na etykiecie Powinien się zmieścić- Sprzęgło się ślizga po chip tuningu w Audi A4 B8 2.0 TDI
Witam Mam pytanie do zainteresowanych tematem. Mam silnik CAHA 170 KM zrobiłem wirus na 201,7KM i 428 Nm. ponad pół roku temu. Raczej poruszam się dynamicznie i przez te pół roku sprzęgło z tym przebiegiem nie ślizga się. Dodam że autko sprawdzane po VIN-e, tak ze przebieg oryginalny. Przebieg 195.000 KM. Niemiec sprzedał auto poprzedniemu właścicielowi z przebiegiem 120.000km. Odkupując auto od 2 właściciela pytałem o sprzęgło i dwumas twierdził że nie było wymieniane. Moje pytanie czy może w 170-ch są jakieś wzmocnione sprzęgła bo spotkałem się z różnymi opiniami, jedni mówią że są a inni piszą że są te same co w 140-kach.- A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Kolego ja to wszystko doczytałem, jeżeli chodziło ci o tą sugestię. Ale Grześ zmieniał komplet i moje pytanie dotyczy czy całość weszła od A6- A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Tak dla jasności weszło to 2.0 TDI 177 KM z A6 Dobrze rozumiem?- RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Pozdrawiam Byłem, byłem. Czekałem cztery godziny w przychodni do medyka- A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Sorki jeden mały pościk na 284 str. może głowy nie urwie- A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Byłem w sobotę na giełdzie w TSA. Oglądałem naprawdę ładny komplet Dunlopa w 19" 255 x 35 DOT ..12, rowek 6-7 mm. Koleś wołał za komplet 1000 zł. Ja osobiście jeżeli nie chciał bym wyłożyć za nowy komplet opon marki premium 2500-3000 zł wolał bym założyć np. taki komplet używek niż nowego chińczyka. Jak się dobrze poszuka to można trafić naprawdę coś przyzwoitego w dobrej monecie- AUDI A4 2.7 td S4 FL BIAŁAS
Piękna maszyna - na bogato- RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Pozdro dla kolegi z niebieskiego A4 B6 AVANT z klubowymi ramkami na blachach LU 83.. Dzisiaj ok 15:20 dojazd do ronda w Nisku na 19-ce kierunek Lublin.- [ALL B8] Moja pierwsza Audica
Odnośnie wzrostu paliwa po zwiększeniu mocy, to akurat kolego może być odwrotny skutek, jak mówił Ci mechanik ja mam już drugie autko po remapie i w obydwóch przypadkach nie znacznie zużycie się obniżyło . Oczywiście jak robisz nową mapę to nie po to żeby oszczędnie jeździć- Audi A4 B8 Avant 2.0 TDI S-Line
Jeżeli mogę, to odnośnie zmiany świateł europa/UK, to chyba w MMI pod CAR jest ta opcja.- Stukot na biegu jałowym - luz łożyska półosi w skrzyni
Panowie Krótka piłka. I nie ma co rozkminiać czy to wina tego, czy tamtego i przy jakim przebiegu. Pewne jest że producent dał d..y i jak by nie było to każdemu kto jeszcze nie miał do czynienia z tą wadą, bo uważam że to nie usterka radzę przy każdej możliwej okazji szarpnąć za lewą półoś w celu kontroli luzu. Jak tylko pojawi się luz to, wystarczy odkręcić tylko trzy śrubki i sprawdzić jak wygląda gniazdo z łożyskiem. Może wystarczy wymienić na nową kapę, która jest przetłoczona i lepiej dociśnie, usztywni łożysko i zapobiegnie to dalszemu postępowi. Może tylko tyle i temat z głowy, ja bym tak to zrobił. Niestety mój audik miał wysoce posunięty proces tej choroby- Stukot na biegu jałowym - luz łożyska półosi w skrzyni
Raczej nie, w moim przypadku przegub był i jest ok. Od razu to sprawdzałem- [All B8] Audi A4 B8 Avant - 2X S-Line 19Cali S5 Hamulce S4 345Mm/330Mm - Dynosoft 206PS 420Nm - SPRZEDANE
No właśnie albo 245 i et 32 jedno z drugim jest uzależnione od siebie- [All B8] Audi A4 B8 Avant - 2X S-Line 19Cali S5 Hamulce S4 345Mm/330Mm - Dynosoft 206PS 420Nm - SPRZEDANE
w b8 jest zbyt wąskie nadkole na oponę 255 ociera o obydwie strony nadkola Wchodzi, wchodzi tylko Ty masz ET 32 na feldze 19 z A5- Audi A4 B8 Avant 2.0 TDI S-Line
Zdrowy S-Line. W UK to chyba długo na deszcz nie będziesz czekał Zawsze możesz sprawdzić na butelkę z wodą - Teak Brown Audi A4 2.0 TDI 143KM CAGA 2011