Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krystian3769

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krystian3769

  1. oooo, też miałem problem z dodaniem na serw. Ja je widze u siebie w poscie. zaraz spróbuję jeszcze raz wrzucić, dajcie znać czy są
  2. Spoko Sam się zaskoczyłem Na razie tak zostaje, naprawdę po oklejeniu tego nie widać, porównał bym to do ściemnienia obwódek licznika z A4 Fakt, może trzeba by ten szczegół podpiąć do tematu z wymianą wyglądu licznika z A5 Sami wiecie.......... ciężko przewertować ponad 700 stron o wszystkim Zagotował bym się na pewno jak bym rozklejał całość do lakierowania i skleił komplet a nie zmienił tyłu od A4. Lakiernik ładnie to ogarnął bez rozklejania więc zawsze jeszcze mogę zmienić tył. Sami oceńcie jak to wygląda ............
  3. Kufa Pany czy ktoś pisał że przy wymianie ramek MMi Basick czy MMI High + jest jakaś różnica? Bo jak tak to sory za wstawkę z obszyciem stelaża. Ja przynajmniej nie znalazłem takiego opisu. A jeżeli chodzi o kupno ramek to powodzenia jak ten co sprzedaje na aledrogo bęzie wiedział co Ci sprzedaje czy A5 low czy high rozumiem że chodzi o wymiary panelu MMI ? Wymiar wewnętrzny? Jeżeli komuś po modzie nie przeszkadza niewidoczna szczelina pod zegarami to obklejenie ramki MMI tym bardziej się nie żuci w oczy. Osobiście przykładałem wagę do dobrego zabezpieczenia lakieru PIANO przed rysowaniem
  4. Pewnie najpierw powinienem zacząć od wymiany licznika z kolorowym FIS-em bo mam czerwony no ale aż tak bardzo mi to nie przeszkadza, puki co . Pażyjom uwidjom jak mawiali starożytni Rosjanie Zegary z ramkami Piano Black A5 Przed Dłubanko A teraz jest tak odczucia wizualne dla oka na + .........przynajmniej dla mojego
  5. To tylko farba temp. tak tylko przy okazji żeby je odświeżyć, wiadomo że przy następnej wymianie kół będą tak samo wyglądały. Jak bym miał takie jak Twoje to pewnie bawił bym się w rozbieranie i malowanie proszkowe _______________________________________________________________________________________________________ Wpadła obudowa cyferblatu z A5 Jeszcze tylko rameczki muszą wrócić od lakiernika i montujemy.
  6. Ochrona lakieru z zabezpieczeniem błotników Tak wyglądały błotniki. Lewy był ok prawy tak jak widać Antykorozja poszła również na cały rant błotnika Przy okazji odświeżone zaciski Myślę że następny właściciel będzie kiedyś zadowolony
  7. Parę śrubek torx i spinek i nadkola zdjęte............ Tak wyglądał rant prawego błotnika po oczyszczeniu. Tu widać robotę po odpryskach z kamyczków Rant zabezpieczony łącznie z całym błotnikiem od wewnętrznej strony. I odświeżenie tarczy z zaciskiem Oczywiście ochrona lakieru też siedzi na silikonie do szyb.
  8. Błotniki gniją ponieważ pomiędzy błotnikiem a nadkolem (za szmacianym nadkolem) jest taka półka a pod błotnikiem w miejscu mocowania jest luka którą ma wypływać wszelaka woda, niestety to się zapycha błockiem i utrzymuje wilgoć, no i jak się łatwo domyśleć gnije od środka. Same kamyki to tylko 30% winy gnicia błotników. Zabezpieczać srodki błotników i nadkoli, czyścić szczelinę i zakładać osłony plastikowe a na pewno przedłuży to żywotność błotników o kilka lat Przyczyna jest dokładnie taka jak pisze Andy. Same listewki to tylko ochrona rantu błotnika. Jestem właśnie w trakcie zabawy z zabezpieczeniem. Dzisiaj zrzuciłem nadkola, opryskałem alu-teufel spezial z pędzelkiem i wpłukałem cały syf karcherem. Jutro suszenie zabezpieczenie antykorozyjne i dopiero listwy. Dodam że na rancie od wewnątrz błotnika w górnej jego części też jest masę błota. Tu widać jak bierze to spłaszczenie nad progiem do którego przykręcony jest błotnik, a nie tylko jego rant. I to na finał
  9. najlepiej tak zrobić i wrzucić to wzmacniane SACHS Performance
  10. Ale ze sprawdzeniem auta przed i po programie. Byłem ładnych parę godzin przy tym
  11. Będzie Pan Zadowolony........ Drugie auto miałem upust 900 pln a tak to różnie zależy od auta czy trzeba wyjmować komputer 1200 pln
  12. Całkiem fajnie, może aż takiej kolosalnej różnicy nie ma ale autko fajnie się zbiera na środkowych przełożeniach. Oczytałem się trochę przed chipowaniem o uślizgach sprzęgła, więc nie kazałem tunerowi bardzo przeginać w dole. Jak na razie już ponad 10.000 km zrobiłem i nie zapeszając sprzęgło śmiga. Raczej staram się go nie katować z miejsca, wyścigi z pod świateł już mi przeszły Wcześniej miałem passka b6 w kombiaku, ciężkie auto na silnik 1,9 105 KM też podnieśli mi go na 140 KM to powiem że lepiej szło jak kolegi seryjna 2-litrówka 140 KM
  13. Jasne, ja jak przeszczepie to też pojadę go jeszcze raz zhamować bo po Remapie byłem taki podjarany że nawet wykresu nie zabrałem, a za chwilę gościowi padł dysk twardy od kompa z hamowni Tak że nawet nie mam co wrzucić że autko ma ponad 200 KM. Pewnie stajnia się nie zwiększy po tym IC.
  14. Jak się popieści to się i zmieści Też masz seryjną 170-kę? Program robi robotę
  15. Tak, chodzi o zabezpieczenie anty korozją i naklejenie osłonek. Jasne wrzucę fotki jak będę go zmieniał. W wątku Kolega Gibons pisał że pasuje p&p tylko trzeba się trochę po gimnastykować. Przesmaruję jakąś wazelinką krućce po zewnątrz i powinno wejść
  16. Właśnie, jeszcze nie. Czekam cały czas na jakąś ładną sobotę żeby wejść do kanału w garażu. Przy zmianie IC chcę od razu zrobić błotniki
  17. pozdro,bardzo często tam parkuje, swoją droga ta b8 bez ramek to Twoja? często widzę takową na trasie od niska do janowa Masz ramki albo jakieś oznaczenie klubowe? Pozdrawiam, wtedy jeszcze była bez ramek teraz już są Pewnie to ja bo jeżdżę codziennie do Stalowej Woli do pracy czasem przez Nisko właśnie od Strony JL.
  18. Rozmiar rozmiarem ale już nie tylko ja pytam po raz kolejny o opone? which company???
  19. Panowie i le teraz wołają za A5 w sportbacku bo nie śledzę, a jak szukałem między a4 a a5 to za takie do wyhaczenia rok temu trzeba było wyłożyć ok 90 tysi
  20. krystian3769 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    moze i lepiej tylko na stronie producenta nie ma H8 night breaker widze ze jesli nie led to osram COOL BLUE INTENSE 64212CBI. ktos porownywal te halogeny do ledow? Kolego tu msz porównanie intense i cree http://a4-klub.pl/index.php?/topic/297729-audi-a4-b8-avant-s-line-20-tdi-caha-seria-170km-380nm-remap-w-dv-t-201km-428nm-2010-rok/page-2 Tak jak wyżej z cree jest lepszy efekt wizualny a inntense są lepsze w praktyce.
  21. krystian3769 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    W zeszłym roku jeszcze w pasacie b6 zmieniałem piasty z tyłu, mój mechanik z VW doradził mi Ruville, tylko żebym sprawdził w sklepie i otworzył pudełko bo w Ruville są wkładane Fag-i. Faktycznie tak było. Pamiętam że miedzy Fagiem a Ruville było jakieś 50 zł różnicy. Proponuję sprawdzić jak da radę w sklepie co jest w pudełku Ruville.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.