Treść opublikowana przez krystian3769
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
oooo, też miałem problem z dodaniem na serw. Ja je widze u siebie w poscie. zaraz spróbuję jeszcze raz wrzucić, dajcie znać czy są
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Spoko Sam się zaskoczyłem Na razie tak zostaje, naprawdę po oklejeniu tego nie widać, porównał bym to do ściemnienia obwódek licznika z A4 Fakt, może trzeba by ten szczegół podpiąć do tematu z wymianą wyglądu licznika z A5 Sami wiecie.......... ciężko przewertować ponad 700 stron o wszystkim Zagotował bym się na pewno jak bym rozklejał całość do lakierowania i skleił komplet a nie zmienił tyłu od A4. Lakiernik ładnie to ogarnął bez rozklejania więc zawsze jeszcze mogę zmienić tył. Sami oceńcie jak to wygląda ............
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Kufa Pany czy ktoś pisał że przy wymianie ramek MMi Basick czy MMI High + jest jakaś różnica? Bo jak tak to sory za wstawkę z obszyciem stelaża. Ja przynajmniej nie znalazłem takiego opisu. A jeżeli chodzi o kupno ramek to powodzenia jak ten co sprzedaje na aledrogo bęzie wiedział co Ci sprzedaje czy A5 low czy high rozumiem że chodzi o wymiary panelu MMI ? Wymiar wewnętrzny? Jeżeli komuś po modzie nie przeszkadza niewidoczna szczelina pod zegarami to obklejenie ramki MMI tym bardziej się nie żuci w oczy. Osobiście przykładałem wagę do dobrego zabezpieczenia lakieru PIANO przed rysowaniem
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Pewnie najpierw powinienem zacząć od wymiany licznika z kolorowym FIS-em bo mam czerwony no ale aż tak bardzo mi to nie przeszkadza, puki co . Pażyjom uwidjom jak mawiali starożytni Rosjanie Zegary z ramkami Piano Black A5 Przed Dłubanko A teraz jest tak odczucia wizualne dla oka na + .........przynajmniej dla mojego
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
To tylko farba temp. tak tylko przy okazji żeby je odświeżyć, wiadomo że przy następnej wymianie kół będą tak samo wyglądały. Jak bym miał takie jak Twoje to pewnie bawił bym się w rozbieranie i malowanie proszkowe _______________________________________________________________________________________________________ Wpadła obudowa cyferblatu z A5 Jeszcze tylko rameczki muszą wrócić od lakiernika i montujemy.
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Ochrona lakieru z zabezpieczeniem błotników Tak wyglądały błotniki. Lewy był ok prawy tak jak widać Antykorozja poszła również na cały rant błotnika Przy okazji odświeżone zaciski Myślę że następny właściciel będzie kiedyś zadowolony
-
[All B8] Audi A4 B8 Avant - 2X S-Line 19Cali S5 Hamulce S4 345Mm/330Mm - Dynosoft 206PS 420Nm - SPRZEDANE
Autko wymiata:-)
-
Korozja błotników w Audi A4 B8
Parę śrubek torx i spinek i nadkola zdjęte............ Tak wyglądał rant prawego błotnika po oczyszczeniu. Tu widać robotę po odpryskach z kamyczków Rant zabezpieczony łącznie z całym błotnikiem od wewnętrznej strony. I odświeżenie tarczy z zaciskiem Oczywiście ochrona lakieru też siedzi na silikonie do szyb.
-
Korozja błotników w Audi A4 B8
Błotniki gniją ponieważ pomiędzy błotnikiem a nadkolem (za szmacianym nadkolem) jest taka półka a pod błotnikiem w miejscu mocowania jest luka którą ma wypływać wszelaka woda, niestety to się zapycha błockiem i utrzymuje wilgoć, no i jak się łatwo domyśleć gnije od środka. Same kamyki to tylko 30% winy gnicia błotników. Zabezpieczać srodki błotników i nadkoli, czyścić szczelinę i zakładać osłony plastikowe a na pewno przedłuży to żywotność błotników o kilka lat Przyczyna jest dokładnie taka jak pisze Andy. Same listewki to tylko ochrona rantu błotnika. Jestem właśnie w trakcie zabawy z zabezpieczeniem. Dzisiaj zrzuciłem nadkola, opryskałem alu-teufel spezial z pędzelkiem i wpłukałem cały syf karcherem. Jutro suszenie zabezpieczenie antykorozyjne i dopiero listwy. Dodam że na rancie od wewnątrz błotnika w górnej jego części też jest masę błota. Tu widać jak bierze to spłaszczenie nad progiem do którego przykręcony jest błotnik, a nie tylko jego rant. I to na finał
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
najlepiej tak zrobić i wrzucić to wzmacniane SACHS Performance
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
- Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Ale ze sprawdzeniem auta przed i po programie. Byłem ładnych parę godzin przy tym- Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Będzie Pan Zadowolony........ Drugie auto miałem upust 900 pln a tak to różnie zależy od auta czy trzeba wyjmować komputer 1200 pln- Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
się wie- Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Całkiem fajnie, może aż takiej kolosalnej różnicy nie ma ale autko fajnie się zbiera na środkowych przełożeniach. Oczytałem się trochę przed chipowaniem o uślizgach sprzęgła, więc nie kazałem tunerowi bardzo przeginać w dole. Jak na razie już ponad 10.000 km zrobiłem i nie zapeszając sprzęgło śmiga. Raczej staram się go nie katować z miejsca, wyścigi z pod świateł już mi przeszły Wcześniej miałem passka b6 w kombiaku, ciężkie auto na silnik 1,9 105 KM też podnieśli mi go na 140 KM to powiem że lepiej szło jak kolegi seryjna 2-litrówka 140 KM- Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Jasne, ja jak przeszczepie to też pojadę go jeszcze raz zhamować bo po Remapie byłem taki podjarany że nawet wykresu nie zabrałem, a za chwilę gościowi padł dysk twardy od kompa z hamowni Tak że nawet nie mam co wrzucić że autko ma ponad 200 KM. Pewnie stajnia się nie zwiększy po tym IC.- Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Jak się popieści to się i zmieści Też masz seryjną 170-kę? Program robi robotę- Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Tak, chodzi o zabezpieczenie anty korozją i naklejenie osłonek. Jasne wrzucę fotki jak będę go zmieniał. W wątku Kolega Gibons pisał że pasuje p&p tylko trzeba się trochę po gimnastykować. Przesmaruję jakąś wazelinką krućce po zewnątrz i powinno wejść- Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Właśnie, jeszcze nie. Czekam cały czas na jakąś ładną sobotę żeby wejść do kanału w garażu. Przy zmianie IC chcę od razu zrobić błotniki- RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
pozdro,bardzo często tam parkuje, swoją droga ta b8 bez ramek to Twoja? często widzę takową na trasie od niska do janowa Masz ramki albo jakieś oznaczenie klubowe? Pozdrawiam, wtedy jeszcze była bez ramek teraz już są Pewnie to ja bo jeżdżę codziennie do Stalowej Woli do pracy czasem przez Nisko właśnie od Strony JL.- [All B8] Audi A4 B8 Avant - 2X S-Line 19Cali S5 Hamulce S4 345Mm/330Mm - Dynosoft 206PS 420Nm - SPRZEDANE
Gibons wołaj za swoją 63tyś dopłacaj resztę i rezaj- A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Rozmiar rozmiarem ale już nie tylko ja pytam po raz kolejny o opone? which company???- [All B8] Audi A4 B8 Avant - 2X S-Line 19Cali S5 Hamulce S4 345Mm/330Mm - Dynosoft 206PS 420Nm - SPRZEDANE
Panowie i le teraz wołają za A5 w sportbacku bo nie śledzę, a jak szukałem między a4 a a5 to za takie do wyhaczenia rok temu trzeba było wyłożyć ok 90 tysi- B8 TrOOOOp
moze i lepiej tylko na stronie producenta nie ma H8 night breaker widze ze jesli nie led to osram COOL BLUE INTENSE 64212CBI. ktos porownywal te halogeny do ledow? Kolego tu msz porównanie intense i cree http://a4-klub.pl/index.php?/topic/297729-audi-a4-b8-avant-s-line-20-tdi-caha-seria-170km-380nm-remap-w-dv-t-201km-428nm-2010-rok/page-2 Tak jak wyżej z cree jest lepszy efekt wizualny a inntense są lepsze w praktyce.- B8 TrOOOOp
W zeszłym roku jeszcze w pasacie b6 zmieniałem piasty z tyłu, mój mechanik z VW doradził mi Ruville, tylko żebym sprawdził w sklepie i otworzył pudełko bo w Ruville są wkładane Fag-i. Faktycznie tak było. Pamiętam że miedzy Fagiem a Ruville było jakieś 50 zł różnicy. Proponuję sprawdzić jak da radę w sklepie co jest w pudełku Ruville. - Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II