Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krystian3769

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krystian3769

  1. Według mnie naj bardziej profesjonalną naprawę wykonał Riciii. Ja już pół roku jeżdżę na wymienionym łożysku dociśniętym dwiema podkładkami z nową kapą. Jajo w gnieździe wypełnione Loctite i jak na razie mam spokój. Spróbuj może twój patent też będzie ok. Powodzenia
  2. Gratulacje Wiela kupików taka wisienka?
  3. No może pora poprosić o audiencję u WRC GURU i neonki będą. W sumie to do Rzeszowa mam nie daleko.
  4. MGmotorsport +48 501 541 698 e-mail: [email protected] namiar z postu od Kolegi dobry1
  5. Z S-line nie pasuje do zwykłego i odwrotnie. Zderzaki są inaczej wyprofilowane.
  6. Chętnie...tylko fundusze przeznaczone są na coś innego. Chyba na te chwilę nie śpieszno mi Z czasem.....pewnie tak Jasne, każdy ma swoje priorytety i niech się tego trzyma Ja też jak, założę jeszcze IC z 3.0 to zacznę wrzucać w świnkę na hebelki od S4
  7. Się wie Dyfuzorek już siedzi. Jutro troszkę wozidło odświeżę i wrzucę FINISH
  8. Nie wolisz najpierw przywirusooftować ?
  9. Dokładnie też tak myślę ______________________________________________________________________________________________________________ No i przyszły prezenty pod choinkę... Jeszcze pare detali i Nowy Rok na dwie fajery SWAP WYDECHU z 2.0 na 3.0 i zderzaka na S-Line Redukcja 62/58 + Opaska zaciskowa Po SPAWIE Jutro wrzucę z dyfuzorem, bo ta moja cyfrówka to dobrze że już w ogóle kolorowe a nie czarnobiałe zdjęcia robi Temat ogarnięty na świeżo. Dzisiaj dopiero kurier dostarczył redukcję.
  10. Kolego już taki temat istnieje. Poczytaj i sam zdecyduj http://a4-klub.pl/index.php?/topic/299791-jak-wyczyscic-koncowki-tlumikow/
  11. Tak, spawamy redukcje z 3.0. Wszystko kolega profesjonalnie opisał. Ja też tak zrobię.
  12. Zamówiłem w tej firmie. Wysłałem zapytanie o wycenę i dostałem szybką odpowiedz. 120 zł redukcja 62/55 + opaska łączeniowa na 55+ wysyłka. Rozmawiałem telefonicznie i chłopaki znają temat. Może jutro mi przyjdzie. Ja też uważam że ten sposób jest bardziej profesjonalnie wykonany
  13. Kurcze, ze sam na to nie wpadłem. A widzisz panie kolego, LPG jest najwyżej w procesie rektyfikacji ropy. Wtryskiwane w fazie ciekłej w silnikach z bezpośrednim wtryskiem jest lepsze jak benzyna Zderzak już pod PDC I nie robi się na lpg nagar przy bezpośrednim wtrysku Macie z pewnością rację co do bezpośredniego wtrysku LPG no ale akurat nie to miałem na myśli....
  14. Ja czyściłem rozpuszczalnikiem na szmacie i póżniej przepolerowałem pastą polerską G3 http://www.klakiernik.pl/pl/p/Pasta-polerska-FARECLA-G3-250-g/32. efekt możesz zobaczyć http://s26.postimg.org/3p9ytlrnt/20141224_100721.jpg
  15. Oczywiście znam to niemal na pamięć Puki co, narazie zmieniali zderzak tylko "dieslowcy". Chciałem się upewnić jak to jest w autach z motorem na szlachetniejsze paliwo Szlachetniejsze... Masz na myśli LPG ??? No PANIE... na bogato Jeszcze tylko wisienki na tym torciku brakuje...... Przodzik spoko, ale tak jak stoją obok normalny tył x2 i S-Line z tym dyfuzorkiem to bez porównania.
  16. Konkretna robota Hamulce miodzio. No i przy okazji robotę za producenta zrobiłeś, z tymi błotnikami to tragedia ponoć. Aż się boję tam zaglądać, ale też mnie to czeka. Ładnie idziesz. Czekamy na foto FRONT BUMPER S-LINE no i jeszcze ta lotka, w której za ch..a nie mogę doszukać się różnicy z nią czy bez
  17. Nie trzeba od razu jechać druciakiem. Wystarczy dwie szmatki i rozpuszczalnik. Tak jak kolego piszesz to nie są stare graty, wystarczy je oczyścić z przygrzanego błota itp... Napisano 11 czerwiec 2012 - 18:11 ,,Tak będzie pasował bo jest ten sam co w A4 B8 " Masz odpowiedz na 1 str. od kolegi WRCLAGUNA
  18. Brawo :oklasky:100% BODY S-Line
  19. Dokładnie szukaj. Ja za swój zapłaciłem 300 zł a wygląda prawie jak nowy. http://s26.postimg.org/3p9ytlrnt/20141224_100721.jpg
  20. To FAKT !!! robi porządną robotę, tęż trochę żałuje że nie postawiłem na Może następna... Ale z tymi nowymi heblami z S4 i kolcami w oponkach to jak w automacie wcisnąć sprzęgło lewą nogą stoi jak quattro rusza Zrobisz jeszcze MODA 4x4 https://www.youtube.com/watch?v=tdAeQvwrOCQ&feature=player_detailpage i masz wszystko
  21. Ładniutkie to wszystko
  22. przyciemnione ori, co do %-a to nie mam bladego pojęcia, jeszcze nie sprawdzałem tego, a jeżeli chodzi o paski od podgrzewania to jak się z bliska przyglądniesz to widać Miałem kiedyś markowe OSRAM w innym aucie (H7) i problem polegał na tym że paliły się po wjechaniu w większy dołek także nie ma zasady że markowe będą lepsze jak mają się spierdaczyć to po prostu to zrobią choć byś nie wiem co robił Po prostu kup i spróbuj 100zł to nie majątek, 4200K to dobry kolor ja mam u siebie 7400K i troszkę dają na fioletowo patrząc pod kątem ale już nie chce mi się kombinować . Wielkie dzięki za odpowiedz. Na pewno każde będą lepiej dawać ja te CREE bo jak to ma być, tylko po to żeby inni widzieli, że cuś tam się zaświeciło w zderzaku to sorki... _______________________________________________________________________________________________________ Zamiana CREE na OSRAM H11 COOL BLUE INTENSE XENON LOOK 4200 K Prawa strona auta CREE lewa H11 Niby wydaje się że CREE daje mocniejsze światło jednak jest ono bardziej rozmyte i nie oświetla tak jak OSRAM Jeszcze nie testowałem podczas jazdy ale wydaje się że coś z tego będzie... Niemniej jednak CREE dawały efekt bardziej zbliżony do Xenona
  23. Ruszy się na pewno po włączeniu klimy idzie prawie do połowy, ja przestałem na to patrzeć żeby się nie stresować zużyciem paliwa No to pewnie ja też tylko sprawdzę ten bajer w praktyce i będę omijał jak chwilowe spalanie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.