Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krystian3769

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krystian3769

  1. Ciekawe zestawienie kolorów. Powodzenia w modach
  2. Zgadzam się z Tobą Riciii podczas oględzin przy zakupie też nic nie słyszałem, bo tego nie słychać jak auto stoi czy jedzie szybciej. Jednak zaraz w pierwszym tygodniu przy toczeniu się na podwórku zauważyłem to terkotanie. Pojechałem zaraz do mechanika i mimo tego że podniósł mnie z autem na podnośniku, obciążyłem samochód na 6 biegu bez gazu, słychać było ja cholera to nie wpadliśmy na to. Początkowo obstawiałem że to może dwumas, choć żeby aż tak go było słychać, to było by dziwne. Auto miało wtedy 178 tyś km przebieg mógł wskazywać dwumas tym bardziej że poprzedni właściciel mówił że nie wymieniał. Dopiero Forum A4 i wszystko jasne I nie trzeba było demontować półosi jak twierdzisz, wystarczyło nią poszarpać góra dół i wszystko było jasne. Przyczyna prosta średnica łożyska nie dobrana do gniazda, do tego stara kapa nie dociska łożyska jak należy. Łożysko zachowuje się jak Diax.
  3. Zgadzam się w 100% z kolegą. To się tak tylko niewinnie zaczyna................. Jeżeli myślisz o 18-stkach zobacz moje zimowe, może będą szukały nowego właściciela
  4. pewnie Kris Wobec tego pozdro dla Krisa
  5. Widziany dzisiaj srebrny sedan A4 B6 S-line z naklejką klubową na tylnej klapie RNI 52.. w Stalowej Woli na parkingu przy delikatesach wzdłuż ul. Poniatowskiego ok 15:00. Pozdrowienia dla kolegi z okolicy.
  6. Jedno z drugim pięknie się komponuje. Ładniutkie 4 OOOO na bardzo ładnym tle
  7. Robiłem wymianę 5000 temu zalane całe 5 litrów LIQUI MOLY 4200, Wskazanie pełny stan, żadnego żebrania o dolewkę nie było jak na razie
  8. Się człowiek spieszy … to …….. resztę znacie. Aczkolwiek dalej mam wątpliwości w fakt określenia "niebieskich" że to moja wina …. Ale to dłuższa historia. Dzisiaj odstawiłem do Autorudu w celu … naprawy. Dobra, dobra Kolego. Nie czaruj, tył już polift to z przodem kombinujesz A tak na poważnie to szkoda autka. Bardzo poszło w szkodę ?
  9. 190 tyś/km 2.0 TDI CAHA w serii 170 KM podkręcony 201 KM Jeszcze przed wymianą rozrządu. - Po zakupie przy przebiegu 178 tyś/km pojawił się problem http://a4-klub.pl/index.php?/topic/291436-stukot-na-biegu-jalowym-luz-lozyska-polosi-w-skrzyni/ - Wymienione klocki hamulcowe przód - Wymiana świecy żarowej
  10. Fajnie, skóra + alcantara lepiej wygląda niż skóra + materiał. Szkoda że w moim 1 właściciel wybrał tą drugą konfigurację Ogólnie świetny wozik
  11. W takim razie, nie doczytałem i poszedłem za szybko, Sorki chapo ba
  12. Nie lubię negować gustu innych, ale czy te felgi nie są podobne do tego http://otomoto.pl/volkswagen-golf-1-9tdi-wersja-gti-C35635710.html a Twój projekt musi spełniać odpowiednie aspiracje, tak poza tym nity w nadkolach są mocno na miejscu Całokształt projektu ............... podziw................
  13. W pierwszym tygodniu od kupna to zauważyłem, miał 178.000 km. Na jeździe próbnej tego nie słyszałem, ale może przez to że to tylko było słychać przy spacerowej prędkości. Dzwoniłem do poprzedniego właściciela czy nie było to powodem sprzedaży, on twierdził że nic nie zauważył:-) Wiadomo. Zrobiłem jak wcześniej w opisie, przeleciałem ponad 10.000 jak narazi nic się złego nie dzieje. Nic nie słychać, półoś też nie ma luzu.
  14. A tak to wyglądało w moim przypadku https://www.youtube.com/watch?v=muUkqvVqFxI
  15. Kolejne piękne cztery kółka, fotele bajka:-)
  16. Za wysokie progi na mój kiepski sprzęt optyczny
  17. A jechał jechał ... Śmigałem na krótki wypoczynek do Kazimierza Dolnego Ale ramek jakoś nie widziałem ... Ramki są tylko może brudne były, albo szybko śmigneliśmy bo ja też nie zauważyłem. Odpowiadałem na radiu, ale nie wiem czy mam coś CB bo Cię nie słyszałem już później:-) Moje raczej działało, Bo chwilkę potem pytałem o drogę A że, śmignęliśmy to inna sprawa , spieszyło mi się Spalanie wyszło mi 11,5 na trasie Rzeszów- Kazimierz Pierwszy raz tak duże na trasie koła , felgi , ciśnienia opon też robią swoje Wszystko sprawdzone przed trasą Po prostu miałem dojechać w dwie godziny i dojechałem Ale było mnie słychać jak Ci odpowiadałem?Jak będziesz jechał następnym razem tą trasą napisz to może jakiś microspocik zrobimy. Mieszkam przy samej 19ce między Niskiem a JL A jakie wrażenia z jazdy przed J.Lub. na 1BV ?:-) No właśnie nie Co do zawieszenia, to nie było jakiegoś strasznego telepania. Ale to do Kraśnika potem w kierunku Kazimierza …. masakra jakaś Pewno, że dam znać jak będę jechał szczerze ja wolę jechać tą drogą niż drogą przez Biłgoraj , jedź tą drogą na biłgoraj a przekonasz się i zdecydujesz się jechać przez Kraśnik Czekaj czekaj …. z Rzeszowa do Kazimierza drogą przez Biłgoraj ? Chodziło mi bardziej o wybór drogi przez Bełżyce Nałęczów … No raczej z Rzeszowa do Kazka przez Biłgoraj średnio po drodze Co piątek jeżdżę po żonę do Op. Lub to od Kraśnika mało głowy nie urwie po tych koleinach Ja też mam 1BV to jak po oranym się jedzie
  18. A jechał jechał ... Śmigałem na krótki wypoczynek do Kazimierza Dolnego Ale ramek jakoś nie widziałem ... Ramki są tylko może brudne były, albo szybko śmigneliśmy bo ja też nie zauważyłem. Odpowiadałem na radiu, ale nie wiem czy mam coś CB bo Cię nie słyszałem już później:-) Moje raczej działało, Bo chwilkę potem pytałem o drogę A że, śmignęliśmy to inna sprawa , spieszyło mi się Spalanie wyszło mi 11,5 na trasie Rzeszów- Kazimierz Pierwszy raz tak duże na trasie koła , felgi , ciśnienia opon też robią swoje Wszystko sprawdzone przed trasą Po prostu miałem dojechać w dwie godziny i dojechałem Ale było mnie słychać jak Ci odpowiadałem?Jak będziesz jechał następnym razem tą trasą napisz to może jakiś microspocik zrobimy. Mieszkam przy samej 19ce między Niskiem a JL A jakie wrażenia z jazdy przed J.Lub. na 1BV ?:-)
  19. Jest czad, S-line x2 robi robotę. Z przesyłką wydechu 3.0 jest problem, sprzedający nie chcą się bawić w szukanie kuriera na taki gabaryt:-)
  20. A jechał jechał ... Śmigałem na krótki wypoczynek do Kazimierza Dolnego Ale ramek jakoś nie widziałem ... Ramki są tylko może brudne były, albo szybko śmigneliśmy bo ja też nie zauważyłem. Odpowiadałem na radiu, ale nie wiem czy mam coś CB bo Cię nie słyszałem już później:-)
  21. Nie wiem jak jest u Ciebie w silniku TFSI z pewnością jest tu wielu kolegów posiadających większą wiedzę ode mnie, ale w moim przypadku wymiana kompletnego rozrządu z pompą wody jest zalecana przy 220 tyś. km. I to nie wynika z tego powodu że jak przekroczysz ten próg to ma się już zepsuć czy zerwać, tylko tak przewiduje producent dla bezpieczeństwa silnika.Przepraszam ale nie zgodze sie wogole bo z tego co mi wiadomo auto jest na łańcuchu i pasku . Pasek kontrola 180 tys i 5 lat,aa łańcuch dopóki nie zacznie hałasów ac . Vw czy jak kto woli audi nie przewiduje wymiany łańcucha dla żadnego ze swoich silników . Ano terminowo ani dla bezpieczeństwa . Dla bezpieczeństwa można sobie samemu wymienić Kolego ja nie napisałem że w silniku z łańcuchem jest jakiś zalecany przebieg wymiany gdyż tak jak piszę nie posiadam takiej wiedzy odnośnie tych silników A co do TDI to cytuje mojego mechanika z VW & AUDI który zajmuje się tymi autami już ponad 20 lat, tak więc wydaje mi się że tu nikogo w błąd nie w prowadzam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.