Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krystian3769

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krystian3769

  1. Nie wiem jak jest u Ciebie w silniku TFSI z pewnością jest tu wielu kolegów posiadających większą wiedzę ode mnie, ale w moim przypadku wymiana kompletnego rozrządu z pompą wody jest zalecana przy 210 tyś. km. I to nie wynika z tego powodu że jak przekroczysz ten próg to ma się już zepsuć czy zerwać, tylko tak przewiduje producent dla bezpieczeństwa silnika.
  2. Nie masz się czym przejmować, przecież to są oczywiste wymiany które dotyczą każdego z nas. Żeby tylko takie zmartwienia nas dotyczyły Poza tym masz ładne autko i nie myśl o tym co normalnie wynika z eksploatacji tylko jakiego pierwszego MODA zrobisz
  3. Jechał ktoś 31.01.15 ok 15:00 w kierunku na Lublin na blachach RZ czarną b8, mijanka Zarzecze? Dzisiaj 15 :10 granatowe A4 S-line B7 Avant RNI 74.. w Nisku ul. Rzeszowska pod BGŻ-tem na Klubowych Ramkach
  4. Najważniejsze że się wkońcu jakiś sensowny wynik pokazał. Można się śmiać ale jak ingerujesz w mapę i takie abstrakcje wychodzą to nie jest wesoło. I Pan nie będzie zadowolony.
  5. Jeżeli pytasz o odczucia z nową mapą, to może d..y nie urywa, bo te 172 KM też fajnie ciągnęły . Teraz szczególnie na środkowych przełożenia fajnie czuć ten moment, wkręca się od spodu do końca
  6. Jak chcesz to mogę polecić Ci tam gdzie ja robiłem ale to jakieś 124km z Rzeszowa ja już tam robiłem kilka aut i żadnych minusów. Jak chcesz konkret pisz na PW
  7. Dzięki, szkoda że teraz piszesz, już kupiłem nowy za 300 zł. Rozmawiałem z tunerm który mnie podnosił i hamował. Pierwsze pytanie jakie zadał to : czy mierzyłem temp. na dolocie do turbiny. Jak jest ok to po co zmieniać? Ale ja robiłem REMAP prawie w zimie. Latem może okazać się że mój oryginalny słabo wypada
  8. Uważam że, jakby Doyczlandy jeździli tymi autami co my od nich odkupujemy to temat reklamacji z palcem w d...e byłby rozwiązany. Bo tam Audi nie pozwoliłoby sobie na tylu nie zadowolonych użytkowników.
  9. Raczej nie, jeżeli chodzi Ci o zmianę IC to bardziej myślę o lecie : większa pojemność - większa wydajność
  10. Pany a może by tak jakąś grupową akcję serwisową wymusić ???
  11. Mnie też zainteresował. Wczoraj przeczytałem ,,Moje Prace w wydaniu Griffe-ya" Naprawdę jestem pod OGROMNYM WRAŻENIEM MEGA ROBOTĘ robi Kolega Myślę że PW poleci do Griffe na jakieś auto spa
  12. Dzisiaj przyszedł nowy IC z 3.0 TDI
  13. Potwierdzam. Patent z gąbką do garów 100% sprawdzony . Myślałem że padnę jak ojciec w swoim CC wytarł lakier w kilku miejscach na masce Ale szły panie lekkich obyczajów....
  14. Dokładnie bezstresowe...... Trzeba mieć fantazje dziadku... Masakra......
  15. Wiem, jak musiałeś być wk.....ny . Pewnie każdy z nas ma tu je...la na punkcie swojej wychuchanej audiczki. Ale wyobraz sobie, jak mnie się nogi ugięły kiedy ok 10 lat temu, jak jeszcze w Polsce był prawdziwe zimy a moja B5- tka była cała zasypana śniegiem..... Wychodzę z domu a tu..... wówczas 5-letni syn mojego szwagra siedzi na sankach........................ na dachu mojej A4-czki i urządza sobie tor bobslejowy wyznaczony przez szybę i maskę W ostatniej chwili go złapałem no ale zderzak ,maska i szyba wyglądały jak by mały pociąg po nich przejechał. Myślałem że mu nogi z d...y powyrywam
  16. Trzeba by zadzwonić do Typa i udając głupiego co by nie wyczaił że o lotkę się rozchodzi i zapytać czy jakiś ,,badziew" na tej klapie jest doklejony 400 zł za klapę z lotką cena ok ?
  17. Pewien na 100% nie jestem ale wydaje mi się że jest. Powiększyłem fotkę i wydaje mi się że klapa ma podwójny rant co by sie oznaczało że jest doklejona lotka. Dokładnie na to samo w powiększeniu zwróciłem uwagę. Zawsze to lepiej jak spojrzy na to więcej jak jedna para oczu.
  18. Nie dobrze . OSRAM jest ok. Jak chcesz mieć tylko światło jak Xenon a nie lepszy efekt przy doświetleniu to mogę Ci odsprzedać CREE Rowniez i lotke S line Wszystko w swoim czasie A tak przy temacie lotki to jak wam się wydaje czy na tej klapie jest lotka? http://www.aukcjoner.pl/gallery/017124526-6.html#I6
  19. Panowie możecie to oblukać bo dostaję oczopląsu http://www.aukcjoner.pl/gallery/017124526-6.html#I6 czy na tej klapie jest spoiler ?
  20. Ładna śnieżynka też oglądałem białą, ale po sprawdzeniu wyszła lipa i trzeci - uch wleciał. Na twoim miejscu jak idziesz w pakiet S-line szukaj już takich foteli. I nie czekaj z wirusem, masz już organy jak trzeba . Program robi robotę
  21. Świetny kolorek i autko widać że zadbane.
  22. Jestem świeżo po SWAPIE wydechu na 3.0 TDI odnośnie poprawy to odczułem poprawę ale wizualną Mam seryjnego CAHA 170 KM jeżdżę już od października z programem na 201 KM i 428 Nm jak na razie jest wszystko ok Miałem obawy co do sprzęgła czy wytrzyma, piszesz że te w 170-kach są jakieś wzmocnione ??? W mojej serii przed remapem na hamowni wyskoczyło 172 KM i 380 Nm.
  23. Mam zamiar też zmienić IC na ten z 3.0 8K0 145 805 E dodam że mam silnik CAHA już podkręcony na nieco ponad 200 KM dzisiaj sprawdziłem w ASO jaki IC siedzi pod maską jest dokładnie ten co doradza kolega czyli 8K0 145 805 G. Myślałem że ten Nr. kat. występuje w każdym 2.0 TDI a tu kolega pisze że spokojnie wystarcza pod turbo od CAHA. Może mnie ktoś oświecić bo już nie kumam czy zmieniać na ten z 8K0 145 805 E czy mój jest wystarczająco wydajny.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.