Treść opublikowana przez krystian3769
-
AUDI A4 B8 1,8TFSI 160KM, QUATTRO, S-LINE- moja :)))
Nie wiem jak jest u Ciebie w silniku TFSI z pewnością jest tu wielu kolegów posiadających większą wiedzę ode mnie, ale w moim przypadku wymiana kompletnego rozrządu z pompą wody jest zalecana przy 210 tyś. km. I to nie wynika z tego powodu że jak przekroczysz ten próg to ma się już zepsuć czy zerwać, tylko tak przewiduje producent dla bezpieczeństwa silnika.
-
AUDI A4 B8 1,8TFSI 160KM, QUATTRO, S-LINE- moja :)))
Nie masz się czym przejmować, przecież to są oczywiste wymiany które dotyczą każdego z nas. Żeby tylko takie zmartwienia nas dotyczyły Poza tym masz ładne autko i nie myśl o tym co normalnie wynika z eksploatacji tylko jakiego pierwszego MODA zrobisz
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Jechał ktoś 31.01.15 ok 15:00 w kierunku na Lublin na blachach RZ czarną b8, mijanka Zarzecze? Dzisiaj 15 :10 granatowe A4 S-line B7 Avant RNI 74.. w Nisku ul. Rzeszowska pod BGŻ-tem na Klubowych Ramkach
-
CAGA po programie wyszło 487.1NM 193KM
Najważniejsze że się wkońcu jakiś sensowny wynik pokazał. Można się śmiać ale jak ingerujesz w mapę i takie abstrakcje wychodzą to nie jest wesoło. I Pan nie będzie zadowolony.
-
[B8 CDNC] Allroad 2.0 TFSi DRIVE SELECT S-TRONIC FULL
Wypasik
-
Jaki wydajniejszy Intercooler do 2.0 TDI CR
Jeżeli pytasz o odczucia z nową mapą, to może d..y nie urywa, bo te 172 KM też fajnie ciągnęły . Teraz szczególnie na środkowych przełożenia fajnie czuć ten moment, wkręca się od spodu do końca
-
Chip tuning Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Jak chcesz to mogę polecić Ci tam gdzie ja robiłem ale to jakieś 124km z Rzeszowa ja już tam robiłem kilka aut i żadnych minusów. Jak chcesz konkret pisz na PW
-
Jaki wydajniejszy Intercooler do 2.0 TDI CR
Dzięki, szkoda że teraz piszesz, już kupiłem nowy za 300 zł. Rozmawiałem z tunerm który mnie podnosił i hamował. Pierwsze pytanie jakie zadał to : czy mierzyłem temp. na dolocie do turbiny. Jak jest ok to po co zmieniać? Ale ja robiłem REMAP prawie w zimie. Latem może okazać się że mój oryginalny słabo wypada
-
Stukot na biegu jałowym - luz łożyska półosi w skrzyni
Uważam że, jakby Doyczlandy jeździli tymi autami co my od nich odkupujemy to temat reklamacji z palcem w d...e byłby rozwiązany. Bo tam Audi nie pozwoliłoby sobie na tylu nie zadowolonych użytkowników.
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Raczej nie, jeżeli chodzi Ci o zmianę IC to bardziej myślę o lecie : większa pojemność - większa wydajność
-
Stukot na biegu jałowym - luz łożyska półosi w skrzyni
Pany a może by tak jakąś grupową akcję serwisową wymusić ???
-
Pomoc w ułożeniu prac i korekta postępowania
Mnie też zainteresował. Wczoraj przeczytałem ,,Moje Prace w wydaniu Griffe-ya" Naprawdę jestem pod OGROMNYM WRAŻENIEM MEGA ROBOTĘ robi Kolega Myślę że PW poleci do Griffe na jakieś auto spa
-
SOLD! A4 B8 2.0 TDI 2010 CAGA 180KM S line Avant Ibis & Rotor by pieron82
Pogratulować ładny okaz
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Dzisiaj przyszedł nowy IC z 3.0 TDI
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Potwierdzam. Patent z gąbką do garów 100% sprawdzony . Myślałem że padnę jak ojciec w swoim CC wytarł lakier w kilku miejscach na masce Ale szły panie lekkich obyczajów....
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Dokładnie bezstresowe...... Trzeba mieć fantazje dziadku... Masakra......
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Wiem, jak musiałeś być wk.....ny . Pewnie każdy z nas ma tu je...la na punkcie swojej wychuchanej audiczki. Ale wyobraz sobie, jak mnie się nogi ugięły kiedy ok 10 lat temu, jak jeszcze w Polsce był prawdziwe zimy a moja B5- tka była cała zasypana śniegiem..... Wychodzę z domu a tu..... wówczas 5-letni syn mojego szwagra siedzi na sankach........................ na dachu mojej A4-czki i urządza sobie tor bobslejowy wyznaczony przez szybę i maskę W ostatniej chwili go złapałem no ale zderzak ,maska i szyba wyglądały jak by mały pociąg po nich przejechał. Myślałem że mu nogi z d...y powyrywam
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Trzeba by zadzwonić do Typa i udając głupiego co by nie wyczaił że o lotkę się rozchodzi i zapytać czy jakiś ,,badziew" na tej klapie jest doklejony 400 zł za klapę z lotką cena ok ?
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Pewien na 100% nie jestem ale wydaje mi się że jest. Powiększyłem fotkę i wydaje mi się że klapa ma podwójny rant co by sie oznaczało że jest doklejona lotka. Dokładnie na to samo w powiększeniu zwróciłem uwagę. Zawsze to lepiej jak spojrzy na to więcej jak jedna para oczu.
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Nie dobrze . OSRAM jest ok. Jak chcesz mieć tylko światło jak Xenon a nie lepszy efekt przy doświetleniu to mogę Ci odsprzedać CREE Rowniez i lotke S line Wszystko w swoim czasie A tak przy temacie lotki to jak wam się wydaje czy na tej klapie jest lotka? http://www.aukcjoner.pl/gallery/017124526-6.html#I6
-
Czy to tylna klapa a4 b8 sline ?
Panowie możecie to oblukać bo dostaję oczopląsu http://www.aukcjoner.pl/gallery/017124526-6.html#I6 czy na tej klapie jest spoiler ?
-
Audi A4 B8 avant 2.0 TDI 170 CAHA White Ibis alu 19 Eibach Pro Kit zew.S-Line
Ładna śnieżynka też oglądałem białą, ale po sprawdzeniu wyszła lipa i trzeci - uch wleciał. Na twoim miejscu jak idziesz w pakiet S-line szukaj już takich foteli. I nie czekaj z wirusem, masz już organy jak trzeba . Program robi robotę
-
Teak Brown Audi A4 2.0 TDI 143KM CAGA 2011
Świetny kolorek i autko widać że zadbane.
-
Zmiana turbosprężarki w Audi A4 B8 2.0 TDI 140 KM na CAHA 170 KM?
Jestem świeżo po SWAPIE wydechu na 3.0 TDI odnośnie poprawy to odczułem poprawę ale wizualną Mam seryjnego CAHA 170 KM jeżdżę już od października z programem na 201 KM i 428 Nm jak na razie jest wszystko ok Miałem obawy co do sprzęgła czy wytrzyma, piszesz że te w 170-kach są jakieś wzmocnione ??? W mojej serii przed remapem na hamowni wyskoczyło 172 KM i 380 Nm.
-
Jaki wydajniejszy Intercooler do 2.0 TDI CR
Mam zamiar też zmienić IC na ten z 3.0 8K0 145 805 E dodam że mam silnik CAHA już podkręcony na nieco ponad 200 KM dzisiaj sprawdziłem w ASO jaki IC siedzi pod maską jest dokładnie ten co doradza kolega czyli 8K0 145 805 G. Myślałem że ten Nr. kat. występuje w każdym 2.0 TDI a tu kolega pisze że spokojnie wystarcza pod turbo od CAHA. Może mnie ktoś oświecić bo już nie kumam czy zmieniać na ten z 8K0 145 805 E czy mój jest wystarczająco wydajny.