Skocz do zawartości
IGNOROWANY

CAGA po programie wyszło 487.1NM 193KM


daniell-gda

Rekomendowane odpowiedzi

W TUNE-UP W GDAŃSKU

TO wywaliłem 100zł w błoto ?

Program gdzie robiles a nie pomiar na hamowni ?

Pewnie Rob zaraz opisze sytuacje co za wydumka jest tam wgrana , jak zobaczy ten temat :-)

Edytowane przez spanky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Danielsie

Nie wiem ile kasy wywaliles w softa ale to bylo wyrzucone w błoto.

Natomiast 100zl ktore zostawiles u mnie na hamowni jak najbardziej dobrze wydales bo dowiedziales sie ze...

Przypuszczalnie masz gotowca z pierd.. z samego dołu i do tego grubo za mocnego. Na szczescie "tjuner" nie ruszyl limiterow temp i 2gi pomiar na 6 biegu to bezwglednie obnazyl. Auto spuchło zgotowalo sie i zostalo to na szczescie przyciete.

Dzis hamowalem dwie A4 B8 w tym jedna ktora miala softa robionego w MR Motors. Moja hamownia jak juz to zaniza :)

Edytowane przez rob555
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie miałem pytac czy to auto nie było przypadkiem na granicy wybuchu ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , auto nie jest wcale mocne , sprzęgło żyje i nie ślizga się co dzieje się w tym modelu przy 400nm , ale by rozwiać wszystkie wątpliwości jeszcze raz wjadę na hamownie ale inną .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CAGA po programie wyszło 487.1NM 193KM jak to możliwe ??

iSCJtk.jpg

Wow, przywalone z dołu aż skrzypi ;) Widać że motorownia w drugim przejeździe sie przegrzała , limiterki zadziałały i dobrze bo motor by Ci spłynął na tej wydumce.

Jak hamowałeś to odrazu trzeba było poprosić Roba na miejscu , to by Ci zrobił bezpieczny program od podstaw który nie zarżnie osprzętu i sprzęgła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Lotos tu na pewno dużo pomógł, oj tak ;-)

Następnym razem śmigaj do kogoś kto się na tym zna, modowanie starego TDika nie równa się temu co siedzi np w B8.

Tak jak przedmówcy trzeba było od razu u Roberta zamówić poprawkę, moment MÓGŁ wyjść realnie i jest toretycznie możliwym taki wynik uzyskać, ale to nie modowanie a katowanie, gdyby faktycznie nie te limitery szybko byś go załatwił.

DPF jak rozumiem wywalony ?

Nie jedno auto hamowałem u Roberta i zawsze wyniki zgodne z zamierzonymi, raz jechaliśmy do C... 4x4 i wyniki KOSMOS ;) Co do pomiarów w szerooookiej okolicy jedyny pewniak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DPF jeszcze siedzi i się dobrze ma :D nie widzę nic złego w tym programie auto jedzie normalnie rakiety jeszcze nie ma i nie przyspiesza jak 3.0 tdi bo nie ma quattro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quattro nie daje lepszego przyspieszenia - ba odczucia są mniejsze gdyż moc się rozkłada. By poczuć rakietę w 4x4 trzeba zrobić zdecydowanie więcej niż w przypadku ośki.

Skoro nie widzisz nic dobrego to po co cisnąć na hamownie, jest dobra. To nie tylko moje zdanie.

Poczekajmy do lata :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czujnik temperatury spalin zdławił mi auto w pierwszy dzień zakupu po testach na autostradzie przy serii po to jest by dział , więc się nie dziwię zdławił auto na hamowni przy drugim hamowaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DPF jeszcze siedzi i się dobrze ma :D nie widzę nic złego w tym programie auto jedzie normalnie rakiety jeszcze nie ma i nie przyspiesza jak 3.0 tdi bo nie ma quattro

a powinienes widziec skoro EGT obcina dawke ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...